Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co i jak ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

DazacyDoCelu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Co i jak ?
A wiec mam 15 lat 66kg wzrost ok.175, mój czas z siłownia trwa 6 miesięcy. Ćwicze 3 razy w tygodniu... Poniedziałek - Klatka i triceps, Środa - plecy i biceps, Piątek - barki i kaptury. Do moich treningow chcialbym dodac trening nog( bez lydek) i trening przedramienia, i moje pytanie brzmi kiedy i w jakie dnie mam je wykonywac, moze cwiczyc 4 razy w tygodniu...

Jeszcze mam kilka pytan: Miesnie brzucha robie co 2-gi dzień, czy to dobry sposób czy może robic je codziennie?

Kolejne pytanie czy to prawda ze biceps szybko sie regeneruje tak jak przedramie i mozna robic go 2 razy w tygodniu?

Ostatnie pytanie, jestem slabo zbudowany, teraz i tak przybralem na masie, na brzuchu mam duzo tłuszczu, chciałbym go zgubic, wiem ze dieta to podstawa, cwicze na mase i czy powinienem biegac, lub skakac na skakance aby go zgubic, teraz koledzy kupuja białko, i czy było by mi one potrzebne, czy raczej nie zaczynac przygody z odżywkami?
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
W Twoim przypadku ćwiczenie bicepsa 2 razy w tygodniu nie ma większego sensu. Jeśli chcesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu to ćwicz:
klata+tric->plecy,bic->nogi, barki
Ale ja polecam ćwiczyc 4 razy w tygodniu tak
klatka,bic->nogi->przerwa->barki,tric->plecy,kaptury, przedramiona
lub: klatka,tric->plecy,kaptury,przedramiona->przerwa->barki,biceps->nogi
Dlaczego nie chcesz łydek ćwiczyć.
  • 0
Dołączona grafika

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
Nogi rób sobie w piątek, przed barkami, łydki proponowałbym też robić, ale Twój wybór.Przedramię daj w środę na koniec treningu.Brzuch można robić codziennie, ale lepiej i tej grupie mięśniowej warto dać czas na odpoczynek.Wystarczy jak zrobisz biceps raz w tygodniu, nie ma potrzeby męczyć go 2 razy w ciągu tygodnia.Najpierw dieta, potem odżywki.Jeśli chcesz zgubić tłuszcz to 3/4 razy w tygodniu wsiadaj na rowerek i kręć przez 40 minut, stopniowo możesz wydłużać ten czas.
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
Na Twoim miejscu brzucha nie robiłbym codziennie. Rób 3-4 razy w tygodniu - to wystarczy.
Pamiętaj, że mięśnie rosną kiedy odpoczywają.
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

DazacyDoCelu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
Dzieki wam za wszystkie rady. Zapewne skorzystam z treningu "klatka,tric->plecy,kaptury,przedramiona->przerwa->barki,biceps->nogi" wydaje mi sie najbardziej odpowiedni dla mnie... nie chce robic łydek bo poprostu nie wydaja mi sie potrzebne, niewiem czy w ogole w czyms pomagaja, a nie robienie nog wiem ze to TOTALNA GLUPOTA, a pozatym nie chcialbym byc Bockiem, wiec zamierzam robic tylko uda. Aha i mam takie pytanko, w moim wieku wiem ze potrzebne jest wapno wiec pije duzo mleka, np po samym treningu potrafie wypic 2l mleka, pozatym to tez białko, mleko mam naturalne prosto od mucki, od sasiadow, i wiem ze mleko tez jest tluste, i nie chce wlasnie by na brzuchu zbieral sie tluszcz, czy to dobrze ze pije tyle mleka?
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
warto robić łydki, będziesz bardziej skoczny, będą wytrzymalsze podczas biegów, marszu i widac je w krótkich spodenkach :D A to tylko 4-5 serii czyli kilka minut :)
  • 0
Dołączona grafika

DazacyDoCelu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
Jesli mowisz ze to tylko 5 serii, to czemu nie, bede robil wraz z udami dzieki.A jak mialbym np: jezdzic na rowerku to przed treningiem, po, czy moze w dni w ktorych nie cwicze? A i co z tym mlekiem?
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
rowerek to rano na czczo lub po treningu
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i jak ?
Ja proponuję Ci na brzuch ABS II lub 8 min ABS i to wykonywać 4 razy w tygodniu np. pon, wt, czw, pt :D Jeśli masz możliwość to rower stacjonarny 30-40min bezpośrednio po treningu lub rano na czczo i co 1-2 tyg zwiększaj czas co 5 min aż dojdziesz do 60min i tak pozostań:D

Hmm co do mleka nie wiem specjalistą od diety nie jestem ale ja piję bardzo dużo mleka no i na szczęście nie narzekam :)
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024