Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki Ph


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

furian5
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki Ph
Witam
mam pytanie odnosnie PH. a wiec, chcialbym nabrac troche suchej masy i teraz jaki ph bylby najlepszy, do dyspozycji sa te co na allegro i jeszcze jedno, moglibyscie mi powiedziec cos na temat Revenge firmy Diabolic Labs. Moze ktos to bral?
Prosze o odp.

Ps. SAA nie interesuje mnie
  • 0

MALY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA
    SPORTY WALKI
    STERYDY
    KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph
Jezeli chodzi o Revenge to ktos na forum cos o tym wspominał ze brał. Jezeli chodzi o ph to mialem doczynienia z TRENADROLEM i powiem ci ze przyrosty OK ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolony z tego ze polowa masy mi uciekła miesiac po skonczeniu cyklu. Nie wiem czym to sie spowodowało, trening i dieta bylo tak jak zawsze a jednak ucieklo za duzo ze mnie. Takze opinia na temat PH z mojej strony jest powiedzielona poł na pół. pozdro i powodzonka
  • 0
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KOKSU...PYTAJ
GG: 17625069
Części BMW e36,e38,e39,e46,e60, VW PASSAT B5/B5FL, B6, CC, FIAT COUPE/TURBO
ZDERZAKI DO WIĘKSZOŚCI MAREK!!!
Mechanika pojazdowa
Usługi transportowe, bus oraz laweta
TEL: 665-360-997, GG: 17625069 (Rafał)

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph
M drol jest kozacki , po cyklu nawet 1kg nie ubylo ale podstawa odblok + booster tescia , kreatyna itd jak chcesz cos slabszego to 2 puchy epi dadza rade
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

Witam
mam pytanie odnosnie PH. a wiec, chcialbym nabrac troche suchej masy i teraz jaki ph bylby najlepszy, do dyspozycji sa te co na allegro i jeszcze jedno, moglibyscie mi powiedziec cos na temat Revenge firmy Diabolic Labs. Moze ktos to bral?
Prosze o odp.

Ps. SAA nie interesuje mnie

Najpierw kolego powinienes napisac ktory to twoj cykl,jaki masz staz, ile lat :) Bez tych informacji nie uzyskasz pelnowartosciowej odpowiedzi.
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

Najpierw kolego powinienes napisac ktory to twoj cykl,jaki masz staz, ile lat :!: Bez tych informacji nie uzyskasz pelnowartosciowej odpowiedzi.


weź się lepiej za saa. Wszyscy przeginają z tymi PH a prawda jest taka że działają na nielicznych a niosą za sobą konsekwencje zdrowotne wieksze niż saa.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

weź się lepiej za saa. Wszyscy przeginają z tymi PH a prawda jest taka że działają na nielicznych a niosą za sobą konsekwencje zdrowotne wieksze niż saa.


Ale zabłysłeś
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

Ale zabłysłeś


a) zabłysnąłęś
:!: wiem, brałem raz m drol i uwarzam że straciłem pieniądze..
nowicjuszem nie jestem i potrafie wyciągnąc potencjał z różnych specyfików. Jedyne co osiągnąłem na m drolu z cel to zapalenie mięśni i ból wątroby. Podejrzewam że z innymi ph jest tak samo. Dodam że przed tym jak brałęm m drol miałem cykle na saa jednak zablokowanie receptorów nie ma tu nic do rzeczy ponieważ robiłęm cykl na m drolu po wakacjach.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

a) zabłysnąłęś
;) wiem, brałem raz m drol i uwarzam że straciłem pieniądze..
nowicjuszem nie jestem i potrafie wyciągnąc potencjał z różnych specyfików. Jedyne co osiągnąłem na m drolu z cel to zapalenie mięśni i ból wątroby. Podejrzewam że z innymi ph jest tak samo. Dodam że przed tym jak brałęm m drol miałem cykle na saa jednak zablokowanie receptorów nie ma tu nic do rzeczy ponieważ robiłęm cykl na m drolu po wakacjach.

Juz byl o tym temat na forum i kazdy sam sobie wyciagnal wnioski, wiec prosze nie spamaowac tematow :) Miales nie przyjemna przygode z PH, ale to nie znaczy ze prohormony nie dzialaja. Jeszcze osobiscie nie spodkalem sie z osoba na ktora PH nie zadzialalo. A nie przyszlo ci na mysl ze ktos nie ma dostepu do SAA ;) Przeciez nie mozna isc do sklepu i zakupic sobie sterydy ;)
Ps watroba sama w sobie nie boli bo nie jest unerwiona.
  • 0

mata2323
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph
w innym temacie polecilem ci m drola ale widze ze nie potrzebnie bo i tu bradnie wypisujesz , zapewne jestes z tych osob co jada po ph a nigdy nie mialy z nimi stycznosci albo o ile juz wziales m drola to o takich rzeczach jak oslonki pewnie nie bylo mowy bo skoro ph nie blokuja to co dopiero maja miec wspolnego z watroba .

p.s post skierowany do uzytkownika terrorsiejem
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

w innym temacie polecilem ci m drola ale widze ze nie potrzebnie bo i tu bradnie wypisujesz , zapewne jestes z tych osob co jada po ph a nigdy nie mialy z nimi stycznosci albo o ile juz wziales m drola to o takich rzeczach jak oslonki pewnie nie bylo mowy bo skoro ph nie blokuja to co dopiero maja miec wspolnego z watroba .

p.s post skierowany do uzytkownika terrorsiejem

aby udowodnic brak twojej wiarygodności na starcie dodam :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
braku twojej wiedzy nie muszę udowadniac bo wystarczy poczytac twoje posty. nie ja polecam clomid do prohormonów. wystarczy przestudiowac anatomie działania prohormonów i clomidu a wyciągniesz odpowiednie wnioski.

a tak na marginesie powiedz gdzie powiedziałem brednie i to uzasadnij. Zobaczymy wtedy jak błyszczysz wiedzą. Zapraszam do dyskusji na jaki kolwiek temat związany z kulturystyką :)
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

aby udowodnic brak twojej wiarygodności na starcie dodam :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
braku twojej wiedzy nie muszę udowadniac bo wystarczy poczytac twoje posty. nie ja polecam clomid do prohormonów*. wystarczy przestudiowac anatomie działania prohormonów i clomidu a wyciągniesz odpowiednie wnioski.

a tak na marginesie powiedz gdzie powiedziałem brednie i to uzasadnij. Zobaczymy wtedy jak błyszczysz wiedzą. Zapraszam do dyskusji na jaki kolwiek temat związany z kulturystyką :)



*edit(po chwili zastanowienia) aby zatrzymac utratę masy.
  • 0

terrorsiejem
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:silownia,muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph
"Ps watroba sama w sobie nie boli bo nie jest unerwiona. "
teraz dopiero to zauważyłem :)
przepraszam zapomniałem że na forach internetowych należy pisac tak jak dla idiotów.. bolały mnie tkanki znajdujące się naokoło wątroby. To nie jest ból wątroby, wątroba nie może bolec.. a skoro to tkanki obok a nie sama wątroba - to się nie liczy.(ironia)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki Ph

"Ps watroba sama w sobie nie boli bo nie jest unerwiona. "
teraz dopiero to zauważyłem ;)
przepraszam zapomniałem że na forach internetowych należy pisac tak jak dla idiotów.. bolały mnie tkanki znajdujące się naokoło wątroby. To nie jest ból wątroby, wątroba nie może bolec.. a skoro to tkanki obok a nie sama wątroba - to się nie liczy.(ironia)

Czlowieku miales jeden cykl na PH i na tej podstawie stwierdzasz ze PH to lipa ;) ;) :) ;) mata dobrze napisal ze zaliczasz sie do ludzi ktorzy jada po PH. Przeciez nawet nowicjusz wie ze mocne PH mocno blokuje, taki blok moze trwac nawet kilka miesiecy i jesli nie uzyje sie clomu to konsekwecje moga byc o wiele wieksze. W necie mozna znalesc tysiace wypowiedzi za i przeciw i taka dyskusja moze trwac wiecznie, liczy sie praktyka i doswiadczenie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024