Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening + Dieta + Suplementacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Biszkopt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening + Dieta + Suplementacja
Witam wszystkich :D Mam nadzieje że nikt się nie przyczepi że napisałem tutaj, w sumie mógłbym to podpiąć pod kolejne dwie kategorie, no ale padło na tą. Moi Drodzy, mam do Was kilka pytań. Ponieważ długo już nie miałem do czynienia z systematycznymi treningami, a co za tym idzie odpowiednią dietą i suplementacją chciałbym abyście mi rozjaśnili kilka kwestii.
Nie ćwiczę na siłowni, moje treningi zatrzymują się na codziennym bieganiu, systematycznym wykonywaniu ćwiczeń w domu wykorzystując swój własny ciężar, i hantle zaledwie 5 kg, no i znaną już chyba wszystkim szóstkę Weidera (Brak czasu nie pozwala mi na siłownie, nie chodzi tu o lenistwo ;p ). Moim celem jest powrót do dawnej wagi, tj 84 kg(aktualnie 77kg) przy 186 cm wzrostu, no i całkiem dobrej rzeźby, która zniknęła gdzieś wraz z zaniedbanymi mięśniami. Chodzi mi dokładnie o rady co do posiłków, Ile czasu przed treningiem, ile po. Czy kombinować coś z metabolizmem aby przyspieszyć wzrost wagi, czy po prostu ćwiczyć i czekać na efekty. Co pić, co ograniczyć(o alkoholu wspominać nie musicie, tak się składa że nie piję, ale wpływ np wpływ kawy jak najbardziej by mnie interesował). Czy trening lepiej przeprowadzić rano. popołudniu czy wieczorem, no i jaki to ma wpływ.
Jeśli chodzi o suplementacje, to jestem w posiadaniu Mutant Mass, MyoFusion i kreatyny. No i oczywiście witaminy i minerały w kapsułkach. W jaki sposób rozdzielić je w czasie, które kiedy zażywać, ile razy dziennie :D
Wiem że to dość sporo pytań, ale liczę na to że bardziej potraktujecie to jako pewnego rodzaju wyzwanie, a nie powód do krytyki i hejtowania :D Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc !
  • 0

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta + Suplementacja
Rozumiem z tego że chcesz zbudować masę mięśniową a następnie dojść do dobrej rzeźby tak? No to masy za bardzo nie zbudujesz porządnie ćwicząc tylko własnym ciężarem ciała niestety, dobrze by było zapisać się na siłownię co Ty na to? Może jednak znajdzie się te 1.30 godz 3x w tygodniu ?:) Co do diety zapraszam do działu dieta i poczytaj tematy podwieszone a jak nic Ci to nie da to napisz tam temat a koledzy Ci pomogą na pewno :D
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

Biszkopt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + Dieta + Suplementacja
Niestety tak się składa że obecnie brakuje mi czasu, i nie zapowiada się na coś innego. Wiesz, nie zależy mi na zrobieniu tego jakoś ekspresowo, po prostu chodzi o to, żeby iść do przodu jak tylko się da :D Z czasem może znajdę chwilę na siłownie, ale póki co trzeba sobie jakoś inaczej z tym poradzić.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024