Skocz do zawartości


Zdjęcie

zielony - czy dobrze kombinuje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

crazy80
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zielony - czy dobrze kombinuje?
Witam

Pierwszy post, co nie znaczy ze w temacie jestem nowy. W pewnym sensie jestem, cwicze od dosc dawna ale lekko, dosc regularnie lecz bez szalenstw. Wyrobilem sobie jako taka rzezbe, poza tym ogolnie jestem w dobrej formie kondycyjno-szybkosciowo-fizycznej ale wciaz brakuje mi masy,z natury jestem szczuply, chyba chodzi o szybka przemiane materii...? Moze przed 30-stka to juz za pozno zeby cos z tym zrobic ale naszlo mnie zeby sprobowac. Cenie sobie zdrowie wiec nie chce zadnego sztucznego wspomagania. W materii suplementow i odzywek jestem zielony, troche czytalem i widze to tak:

Mysle by kupic sobie:
!Trec - Isolite - 600g - odzywka bialkowa
!Trec - Carbo Max Carb - 1000g - weglowodany
!Trec - CM3 1250mg Kreatyna Jabłczan - 90kaps. - kreatyna

I pytania:
1) Czy moge to wszystko naraz?;) Bo jak rozumiem to sie wzajemnie uzupelnia, nie ma niepotrzebnie podwojonego ktoregos skladnika?

2) bialko i weglowodany to chyba mozna uznac za natural, a czy kreatyna jest czyms choc troche szkodliwym?

3) nie wglebialem sie w firmy ktore sprzedaja odzywki i sam nie wiem czy wybrac innego dostawce? biore pierwszy lepszy:)

Ps.jesli chcecie mi odpowiedziec zebym sobie dal z tym spokoj jesli nie jestem maniakiem siłki to oczywiscie cenie opinie ale mimo to prosilbym o odpowiedz na powyzsze pytania. Dzieki!!
  • 0

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zielony - czy dobrze kombinuje?
Najpierw ułuż dobrą diete, poniewaz jest ona najważniejsza jeśli chodzi o siłownie, bo bez niej nie uyzskasz masy. Popatrz w celu zrobienia diety w dziale DIETA, gdy już ja będziesz miał to pomyśli się o odzywkach ale jak ktoś wceśniej nie stosowął żadnych diet (jadł wszystko co wlezie) to na samej diecie będa cuda niewidy. Co do szkodliwości kreatyny to w pewnym stopniu jest ona w pewnym stopniu niebezpieczna, ale w znikomym-chodzi mi o serce i inne narzady wewnętrzne. Ale powiedzmy sobie szczerze co w obecnych czasach nie jest szkodliwe w jakis sposób....te odżwyki które wymieniłeś to o kant można rozwalić. Nie sugeruj sie cena suplementów tylko na przelicznik cena/jakść. Pewnie mnie za ten post skomentuja...chodzi tu o moją wypowiedź o kreatynie.

PZD
  • 0

crazy80
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zielony - czy dobrze kombinuje?
Ale skad mam wiedziec jakiej jakosci jest dany suplement? Patrze tylko ze ilosc bialka/weglowodanow jest taka jak ma byc i tyle, na cene nie patrzylem. Moze ktos polecic konkretne produkty z tej kategorii?

ps. odzywki pomagaja osiagnac odpowiednia diete? jesli nie do konca bede jadl zgodnie z dieta to odzywki te braki uzupelniaja, tak mysle..? Nie traktuje ich jako srodek sam w sobie tylko dodatek/uzupelnienie diety. Dobrze kombinuje?
Jedynie kreatyna to cos z troche innej kategorii.
  • 0

cjpl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zielony - czy dobrze kombinuje?
w pelni popieram Kristo, dieta to podstawa. W zeszlym roku mialem zapieprz przez 2 miesiace i nie cwiczylem w ogole (po 6 latach regularnych treningow). Dzieki utrzymaniu bardzo dobrej diety, bez stosowania suplemetow spadlem tylko 2 kg, co nadrobilem po przerwie w ciagu 2, 3 tygodni, z mala nawiazka stosujac jedynie horse power ultimate nutrition.
  • 0

rafalikubb88
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zielony - czy dobrze kombinuje?

ps. odzywki pomagaja osiagnac odpowiednia diete? jesli nie do konca bede jadl zgodnie z dieta to odzywki te braki uzupelniaja, tak mysle..? Nie traktuje ich jako srodek sam w sobie tylko dodatek/uzupelnienie diety. Dobrze kombinuje?
Jedynie kreatyna to cos z troche innej kategorii.


dobrze rozumujesz, że odzywki są tylko uzupełnieniem diety która jest podstawą kulturystyki ;)
a jeśli pytasz o krete to liczy się firma czyli np. Universal czy BSN...
  • 0
----------------------------------------------
trening czyni mistrza!!!

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zielony - czy dobrze kombinuje?
Nic nowego nie wymysle.
Tak jak poprzednincy musze przyznać, że bez diety z masą będzie bardzo bardzo cięzko.
Jeżeli dietka będzie dobrana to możesz na początek kupić np. monohydrat kreatyny - polecam Universal
Jeśli jednak miałbys problemy z dostarczaniem wszystkich składników z diety mozesz pomysleć o białku, węglowodanach czy odpowiednim gainerze (połączenie białek z węglowodanami).
Wszystko to jednak wtedy gdy będzie dieta.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024