Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze robie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

RIDER10
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy dobrze robie?
Witam chciałbym przedstawić wam mój trening na siłowni, i chciałbym dowiedzieć się czy dobrze robię,czy będą po tym jakieś efekty i co polecicie mi do tego.No więc
Mam 14 lat , 57kg,165 cm wzrostu.Od zawsze uprawiałem sport,dużo biegania,gry w piłkę nożną ,koszykową i ręczną i siatkówkę także można powiedzieć że jestem dosyć sprytny.W wieku 11 lat zapisałem się na karate tradycyjne i chodziłem rok.W piwnicy powiesiłem sobie worek i w wakacje naparzam w niego.Z 3 miesiące temu robiłem Aerobiczną Szóstkę Weidera i doszedłem do 9 dnia chyba,coś mało bo potem okropnie bolały mnie mięśnie brzucha.Od jakiegoś 1 miesiąca chodzę na siłownie regularnie co sobotę.I ćwiczę tam tak:
1. rozciągam się
2. biegam na bieżni 2,3 min.
3. Hantle około 5,6 kg podnoszę w ręką opartą na pachwinie 12 razy na lewej ręce i na prawej i tak na zmianę łącznie 24 na lewej i 24 na prawej ręce.
4.podciągnę się na drążku 4,5 razy podchwytem
5. brzuszki na ławeczce skośnej z rękami za głową do kąta prostego 12 razy
6.atlas 12 razy z obciążeniem wystarczającym mi.
7.nie wiem jak się to nazywa,ale się siada i łapie nachwytem takie coś i dociąga do ciebie, jak się dowiem to poprawie ale na tym też 12 razy :P
8.później na takim czymś podobnym do atlasu tylko na prostych rękach to się robi to też 12 razy
9.na wyciągu górnym odchylam się do tyłu ,na skos i 12 razy
10.później na wyciągu tylko że z takim sznurkiem to łokcie blisko tułowia i wyciągam do dołu i na dole rozszerzam ten sznurek to też 12 razy
11.później na cos podobnego do modlitewnika i 12 razy podnoszę
12.sztanga na ławce poziomej i 12 razy z obciążeniem jakim mi pasuje
13.sztanga na ławce skośnej i 12 razy z obciążeniem jakim mi pasuje.
14.takie coś że sobie siadam i podnoszę do góry to na tym 12 razy z obciążeniem jakim mi pasuje.
15.A w domu posiadam drążek do podciągania,worek ,i hantle 5kg ,i na hantlach 5kg codziennie ćwiczę jak w punkcie 3

I te wszystkie ćwiczenia jak zrobię to robie jeszcze razy tylko że pomijam punkt 1,2,3,4 już nie robię ,a punkt 5 robie na samym końcu.
Z góry przepraszam za nazwy i niedokładność ale naprawdę się nie znam , a poprawne wykonywanie ćwiczeń pokazał mi pan z recepcji ( przypakowany) i koledzy.Jak nazwy tych przyrządów i jakie biorę obciążenia są ważne to postaram się napisać w następną sobotę bo się wtedy dowiem no może wcześniej.Proszę o wyrozumiałość.

Od od kilku dni staram się zdrowo odżywiać ,jeść dużo białka i węglowodanów.

Użytkownik RIDER10 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze robie?
Najpierw ogolnorozwojowka w podwieszonych znajdziesz

a to co rozpisałeś to jest jakiś kit :P

Użytkownik Dawidddd12 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RIDER10
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze robie?

Najpierw ogolnorozwojowka w podwieszonych znajdziesz

a to co rozpisałeś to jest jakiś kit :P



TO co napisałem to nie jest trening ogólnorozwojowy ?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze robie?
nie

7.nie wiem jak się to nazywa,ale się siada i łapie nachwytem takie coś i dociąga do ciebie, jak się dowiem to poprawie ale na tym też 12 razy :P
8.później na takim czymś podobnym do atlasu tylko na prostych rękach to się robi to też 12 razy

jebłem.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

RIDER10
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze robie?
heh trochę wyobraźni
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024