Skocz do zawartości


Zdjęcie

hit czy kit ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
a jak to dawkójesz (jakie porcje ) bo są w proszku i w tabsach ?

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
poszperałem na necie i znalazłem co nieco na temat tego zielska, które jest dosyć skuteczne z tego co czytałem na innych forach.


"Sarsaparilla(alternatywa dla syntetycznych sterydów)(Smilax Officinalis) jest rośliną występjącą glównie w Meksyku, gdzie od wieków byla stosowana na reumatyzm, raka i choroby skóry. Sarsaparilla zawiera duże ilości hormonów męskich androgenów pod postacią sarsapogenin, które imitują dzialanie testosteronu i DHEA, oraz beta-sitosterol, który ma dzialanie przeciwzapalne i ochronne na wątrobę. Stwierdzono również w jej skladzie witaminy A,C,D,B, żelazo, mangan,sód,krzem,siarkę,miedź,cynk,jod. Obecnie sarsaparilla jest stosowana przez kulturystów i sportowców innych dyscyplin jako środek na zwiększenie masy mięśniowej bez używania sterydów syntetycznych. Ziolo to ze względu na doskonale dzialanie można polecić jako alternatywę dla syntetycznych sterydów, ponieważ nie powoduje żadnch skutków ubocznych. Sarsaparilla posiada również dzialanie moczopędne i powodujące pocenie, dlatego byla w przeszlości stosowana jako środek oczyszczający krew i usuwający toksyny z organizmu. Sarsaparilla jest również silnym afrodyzjakiem.

Sarsaparillę można stosować w przypadku:
1. Zwiększenia masy mięśniowej.
2. Reumatyzmu, zapalenia stawów.
3. Chorób ukladu moczowego.
4. Impotencji, ozięblości seksualnej.
5. Trądziku mlodzieńczego.

Dawkowanie: 2 kapsulki, 3 razy dziennie, w czasie posilku, popijając szklanką wody. "

Sam chyba się przejdę po zielarskich i sobie to sprawię bo wydaje się to ciekawym preparatem :] Jak ktoś coś więcej wie na ten temat to niech się wypowie bo to jest dosyć ciekawy temacik, pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
ja byłem dzis w 3 sklepach i jak sie o to pytam to ekspedienti stoja i niewiedzą co robic :hyhy: chyba nawet o tym nie słyszały więc to raczej nie jest łatwo dostac na miescie , ale mozna z neta zamówic

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
tee jak masz jakieś linki ze sklepami to podeślij mi na priva byłbym wdzięczny, bo dopiero jutro jak co robie wypad na miacho to popatrzę się co i jak, ale na necie dużo pozytywów czytałem na temat tego zielska :]
  • 0

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
W morde
kupuje :hyhy: :D
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
nie no dziś znów zwiększyłem cieżar o 1 kg :niepewny: boje się o serce bo to dość szybkie postępy :zdegustowany:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
POLESIE powiedz cos wiecej, nie badź taki skromny :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?

POLESIE powiedz cos wiecej, nie badź taki skromny :P


cos więcej, nie bądz taki skromny :P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
kurde kilogram :hyhy: Polesie to moze to pasza dla świn a nie zioło :rotfl: ?

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
znalazłem sklepik internetowy z tym zielskiem, ale nie są to tabletki tylko coś na kształt herbatki, no i nie wiem czy to jest dokłądnie to bo też jest napisane że: " SARSAPARILLA (Smilax officinalis) zawiera duże ilości sterydów roślinnych - fitosterole, bogaty zestaw witamin, polisacharydów, aminokwasów. Sterydy roślinne i ich działanie na organizm człowieka są ciągle przedmiotem zainteresowania świata nauki..." SGOPOLESIE napisz coś więcej o tym, jaką ma to konsystencję, gdzie można to dostać(podaj przynajmniej na priva) itp, byłbym wdzięczny, pewnie nie ja sam zresztą bo widzę, że temat jest ciekawy, pozdrawiam :]


PS. znalazłem jakiś zielarski sklepik na necie gdzie mają na sprzedaż to ale tylko tak jak wyżej pisałem, w formie herbatki no i nie wiem czy to jest to samo co Ty wpieprzasz, jak ktoś chce to linka mogę posłać na priva

PS2. Joks myślę że nie naruszyłem regulaminu :kwasny: :] pozdros
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
ja tez znalazłem maja w formie proszku i tabletek

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
wyślij mi linka na priva z łaski swojej bo ja albo jestem ślepy albo same szajstwo znajduje :kwasny: pozdros :]
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
Dziś bylem w aptece i powiedziano mi że tego nie ma, babka wogole za bardzo nie wiedziala co to,w innej mówila że w zielarskim nawet cieżko to dostac
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
u mnie podobnie było...w połowie zielarskich ludzie albo kumali że jest takie zielsko gdzieś z Am. Południowej ale nic więcej nie umieli powiedzieć, albo pieprzyli, że tego nie opłaca się im zamawiać bo to aż z Londynu :znudzony: sam się dziwie dlaczego akurat stamtąd ale kij...najlepiej niech maks lub SGOPOLESIE na priva napisze skąd to ma i w jakiej formie itp i po kłopocie, bo w necie ciężko na to trafić w czystej postaci, bo najczęściej jest to składnikiem innych specyfików, a tam najczęściej jest w małych ilościach np 50mg, za takie coś to ja dziękuje :kwasny:
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
ja wpierdalam to 4 razy dziennie
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
co pier...isz 4 razy dziennie?? pisz pełnymi zdaniami bo potem ciężko się skapnąć :rotfl: i napisz które ty wcinasz czy to w tabsach czy w proszku, a jak w tabsach to poślij linka na priva boshe ile razy mam o to prosic :rotfl: :suchy: :rotfl: no i napisz dokładnie jak tam narazie wygląda itp, jakie są odczucia po siłce itp jakie na siłce, no i czy wcinasz to tylko w treningowe czy też w nietreningowe, pozdros
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
bierzesz 3 razy dziennie non stop dopuki ci sie nie skończy a dawka to niewiem jedni biorą po 5g na porcje a w necie pisze zeby 1g na porcje (ale to raczej jak chce sie wyleczyc reumatyzm :hyhy: )

mariusz19lat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tworków
  • Zainteresowania:sport muzyka i oczywiscie dziewczyny :D

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
cos czuje ze to jakis walek :)
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
teraz się najebałem się się :hyhy: wolno na poczatek 3 razy dziennie susz to co mam chcleje to no i wiadomo na 3 dni por roku
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hit czy kit ?
bez obrazy ale czy ty wszystkie p[osty piszesz pod wpływem jakiś dragów?? :kwasny: bo za cholerę nie mogę ich zaczaić :rotfl: heh pewnie nei tylko aj....ale do rzeczy, czyli pijesz herbatkę z suszu tak??to by wyglądało, że herbatka też jest spoko, bo się zastanawiałem czy by ją nie kupić, bo niedroga jest heh warto spróbować
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024