Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc we wszystkim :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

genki
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc we wszystkim :P
Siema wszystkim. Od razu mówię jestem świeżak więc nie krzyczeć zbytnio. Chodziłem na siłownie jakieś 3 lata. Pojawiły się efekty i było git. Jednak potem ciężko zachorowałem. 3 lata z hakiem bujam sie po szpitalach i takie tam. Na skutek tego przytyłem przeszło 20 kg (wcześniej raczej nie miałem zbyt wiele tłuszczu) masa mięsniowa jaką udało mi się w tym czasie zbudować w dużej mierze się ulotniła. Szczególnie ubolewam nad klatka bo ona ucierpiała najbardziej. Teraz nareszcie wracam do zdrowia i chyba mogę już ćwiczyć. Niestety podczas skoku wagi zaczęły sie tez pojawiać rozstępy na bicepsach,nogach :/ I tu moje pytanie do Was: jak rozsądnie wrócić do jakiegoś wyglądu. Postawić na spalenie tłuszczu pierw (żeby rozstępy nie postępowały) ?? A jeśli tak to co robić - jeszcze nie robiłem żadnych ćwiczeć na utrate wagi. Boje sie ćwiczyć z ciężarami ze względu na te rozstępy, basen tez nie bardzo ze wzgledu na wygląd. Na razie tłukę na rowerze. Generalnie też ćwicze brzuch: boje sie ze skóra sie nie cofnie a robienie brzuszków może temu pomóc. Moze jeszcze jakies cw zaproponujecie na "ujędrnienie" skóry?? Bieganie?? Cycki i dupa mi bałnsują i mnie to drażni więc też słaby pomysł (chociaż kiedyś dużo biegałem) A może zupełnie inna droga: Robić mase a waga sama zginie. Nie wiem zupełnie co robić podsuńcie jakiś pomysł. Tylko pamiętajcie o dwóch rzeczach: rozstępach - żeby nie pogorszyć sprawy i o skórze (zależało by mi żeby jak najbardziej sie "zeszła"). Acha no i oczywiście jestem na diecie w 2 m straciłem 6 kg takie tempo postaram się utrzymać. Moze tez jakieś uwagi dotyczące diety wszystkiego wysłucham. Do czego dążę do utraty wagi do stanu sprzed choroby i aby obyło sie to kosztem jak najmniejszej utraty mięśni. Czas generalnie nie ma większego znaczenia czy potrwa to rok czy dwa. Zależy mi na tym żeby to zrobić z jak najmniejsza szkoda dla samego siebie.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc we wszystkim :P
Jezeli jest naprawde duzo tluszczu to sie wez za redukcje - trening aerobowy rano lub po silce. Na silce maszyny, duzo powtorzen, male przerwy i trening do 6 razy w tyg. Ale najwazniejsza bedzie dieta - 5-6 posilkow dziennie i mniej kalorii niz masz zapotrzebowanie. Tylko sie nie glodz!!
PS. Nie wiem czy po takim czasie zostaly Ci jakies miesnie, ale jezeli sie tym przejmujesz to mozesz dokupic bcaa. Poza tym jest cos takiego jak pamiec miesniowa, wiec gdy wrocisz na mase latwiej bedzie Ci wrocic do stanu sprzed choroby.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024