Skocz do zawartości


Zdjęcie

brak sił na meczu...pomocy !! :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawelek144
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

brak sił na meczu...pomocy !! :(
no wiec tak :) jestem pilkarzem mam 15 lat trenuje 5 razy w tygodniu a w weekend mam mecze. Podczas meczu nie wiem co sie dzieje bo kondycje mam nie chodzi tu o zadyszke ale moje nogi poprostu jakby nie mialy sil odmawiaja posluszenstwa!! Odczuwam wtedy glupie uczucie niecheci do gry. Musze tu jeszcze napisac ze nie chodzimy w klubie na silke. Podejzewam ze mam slabe nogi ... co wy o tym myslicie co mam robic zeby poprawic moja wytrzymalosc??...

PS. nieraz sobie cwicze nogi w domu ale bardzo zadko poniewaz gdy na nastepny dzien przychodze na trening moje nogi sa zmeczone i nie chce mi sie grac....
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: brak sił na meczu...pomocy !! :(
podejrzewam że przeginasz z treningami i organizm się nie wyrabia z paliwem
mogę powiedzieć odpuść trochę, ale w końcu nic Ci nie dolega jako tako więc przynajmniej po pierwsze dobrze się odżywiaj, po drugie łykaj witaminki i po trzecie dodatkowo możesz się zacząć czymś suplementować gainer jak gainer, ale zdecydowanie przynajmniej carbo.
Carbo to taki rozpuszczalny izostar w którrego skład wchodzą cukry złożone ( im więcej tym lepiej- dlatego na super tanie nie daj się nabrać) cukry proste, witaminy minerały i często różne dodatki itd.
Takie coś zdecydowanie łatwiej przejdzie przez myśl Twoim rodzicom na wstępie- pokaż skład i wyszperaj w necie co jest co, żeby nie mieli wątpliwości czy " syn nie bierze czasem "sterydów" - bo takie niezdrowe podejrzenie może im przyjsc do głowy.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: brak sił na meczu...pomocy !! :(
a wysypiasz się dobrze :?:
  • 0

budo_pawelek144
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak sił na meczu...pomocy !! :(
znaczy w tygodniu musze wstawac niestety o 5 rano :( ale jak z niej przyjezdzam zawsze ide spac bo nie wytrzymuje :) A mecze mam w soboty albo w niedziele i popoludniu wiec zawsze sie wysypiam.
ale podejrzewam ze to co napisal "Kubutek" jest prawda bo gdy gralem sparing przed swietami
to takiego czegos nie odczuwalem. Chyba moje nogi byly wypoczete bo liga sie skonczyla miesiac temu i trener robi troche luzu na treningach nieraz dawal nawet wolne.. ale sami wiecie
ze meczy nie gra sie co miesiac tylko co tydzien i w srodku sezonu trudno znalezc czas na odpoczynek
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: brak sił na meczu...pomocy !! :(
jak dla mnie to wyglada na przetrenowanie :wink:
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: brak sił na meczu...pomocy !! :(
Jak dla mnie też bo sam tak miałem swojego czasu. Organizm mówi Ci "przystopuj" gdyz czuje ze jest przeciążony. I lepiej przystopuj bo nie zawsze więcej znaczy lepiej. Czasem nadmiar treningow moze spowodować efekt odwrotny do zamierzonego (spadek formy)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024