Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięsnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

kokosek436
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia
  • Staż [miesiące]:okolo 35
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :46
  • Pas [cm]:93
  • Wyciskanie [kg]:20...
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Mięsnie
Witam wszystkich...
Mam 17 lat , cwicze około 9 miesiecy , na poczatku moj organizm potrafil wytrzymac dzienny trening ( 1-1,5 godz. )( oczywiscie stopniowo ) , po 7 miesiacach cwiczen postanowiłem zaczać cwiczyc na siłe ( mniejsza ilosc powtózen , wiecej kg ) od tego czasu caly czas mam problem z miesniami , pod koniec cwiczen miesnie straszneie bola , nie moge sie skupic na cwiczeniach bo poprostu BOLI ( Okolice bicepsa i tricepsa ) i zaczołem cwiczyc co drugi dzien ... Jak zapobiec tym problemom HELP... a tak w nawiasie na siłe do ilu powtózen sie robic??? 4??? ;)
Pozdrawiam...
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
A jak wygląda Twój trening? I czy robisz wystarczające przerwy między zmianą treningów (1-2 tygodnie)? Co ile zmieniasz trening? Ile śpisz na dobę?

Wydaje mi się że się zwyczajnie przetrenowałeś, może to być z byt krótką regeneracją, dostarczania malej ilości białka, mało snu... Odpowiedz na moje pytania to coś sprobujemy ustalić...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
Możesz jakoś określić ściślej ten ból? Boli boboli czy jakoś piecze, kłuje sprecyzuj jakoś. I okolice bicepsa/tricepsa to znaczy gdzie? Środek tych mięśni czy jakoś przy ścięgnach?
  • 0
Dołączona grafika

Thai17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
dla mnie to przetrenowanie albo za duze ciezary ;) kup sobie potas , mi polecił go trener boksu i bardzo mi pomógł na bóle miesni i regeneracje po trningu, zawsze mozesz sobie kupic jakas masc np fastum powinno pomóc, jesli to nie pomoze to odstaw na jakis czas treningi np 2 tyg i zobacz po odpoczynku jesli nadal bedzie ból to proponuje zwrócic sie do lekarza ze wzgedlu na zdrowie
  • 0

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
Ten ból może być spowodowany także złą rozgrzewką. Staraj się dobrze rozgrzać partie które będziesz ćwiczył podczas treningu...
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
Mefisto przed treningiem rozciąga się wszystkie mięśnie/ścięgna które tylko możemy a nie partie ktore będziemy trenować. Ja choć nie robiłem nóg i tak je rozciągałem troche mniej niż reszte ale rozciągalem.
  • 0
Dołączona grafika

LukaS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
mnie tez czesto bola miesnie bo nie chce mi sie rozgrzewac i to jest najczestszy powod bulu miesni.. diobra rozgrzewka ok 15 min rosciagania wymachy itp powinna byc najlepszym rozwiazaniem na ból miesni


najwarzniejsze rozgrzewa sie caly organizm zeby krew mogla dobrze przeplywac a nie tylko partie miesni ktore cwiczymy
  • 0
Waga: 68
wzrost: 172

kark: 39
Klatka: 102
talia: 86
Ramię: 34
przedramię: 29
biodra: 84
udo: 61
łydka: 40

Rekordy:
Klatka: 90kg
Biceps sztanga: 47kg
Przysiad: 120kg
MC: 160kg

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie

Mefisto przed treningiem rozciąga się wszystkie mięśnie/ścięgna które tylko możemy a nie partie ktore będziemy trenować. Ja choć nie robiłem nóg i tak je rozciągałem troche mniej niż reszte ale rozciągalem.


Tak chudy135. Trzeba rozgrzewać całe ciało, wszystkie mięśnie ale chodziło mi o dobre rozgrzanie partii które będą w większym stopniu wykorzystywane...
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie
Ja rozgrzewam wszystko na max i nie ma jakiś większych problemów potem ;)
  • 0
Dołączona grafika

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięsnie

Witam wszystkich...
Mam 17 lat , cwicze około 9 miesiecy , na poczatku moj organizm potrafil wytrzymac dzienny trening ( 1-1,5 godz. )( oczywiscie stopniowo ) , po 7 miesiacach cwiczen postanowiłem zaczać cwiczyc na siłe ( mniejsza ilosc powtózen , wiecej kg ) od tego czasu caly czas mam problem z miesniami , pod koniec cwiczen miesnie straszneie bola , nie moge sie skupic na cwiczeniach bo poprostu BOLI ( Okolice bicepsa i tricepsa ) i zaczołem cwiczyc co drugi dzien ... Jak zapobiec tym problemom HELP... a tak w nawiasie na siłe do ilu powtózen sie robic??? 4??? ;)
Pozdrawiam...



Siema, tez tak mialem gdy przeforsowalem moj organizm. Nie potrafilem czasami dokonczyc cwiczenie. Czulem bol w okolicach tricepsa i brak sily. Zmien trening, pobaw sie maszynami i zadnego wyciskanie przez 2-3 tyg. Musisz dac odpoczac miesnią i zacznij brac witaminy x2 oraz zelazo i magnez. Bedzie dobrze. Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024