Skocz do zawartości


Zdjęcie

pot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kolegakolega
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pot
Witam, mam chyba nietypowy problem, a mianowicie, odkąd zacząłem ćwiczyć (jakiś rok) a dokładniej od kiedy przybrałem na masie, zacząłem sie strasznie pocić, myśle że to właśnie przesz szersze ręce. Skóra pod pachami teraz cały czas się dotyka. Sam już nie wiem. Przez ten czas próbowałem wszystkich antyperspirantów, oczywiście na umyte ciało ;] Odżywek nigdy nie brałem. A moje pytanie, to czy są na to jakieś leki ? jakaś zmiana diety czy coś?(teraz jem wszystko, normalnie tyle że po siłowni ryż;]) Piszę o tym bo to nie jest normalne, że tak się poce, potrafię, tzn mój organizm;] spocić się przy temp 15 stopni a ja w krótkim rękawku, kiedy inni są w kurtkach, i jest wiatr;] boje się pomyśleć co będzie w wakacje, dlatego pisze o tym odpowiednio wcześniej ;];]

A i jeszcze tak chciałem sie przy okazji zapytać: troche bolą mnie barki- od zawsze, tzn od kiedy ćwicze. Nigdy nie robiłem wycieńczających ćwiczeń na barki bo mnie bolą okropnie, przy ruchu hmm... tak jak stoi się i ręke np w lewą stronę daje i idzie ona przy tym do góry, słyszę jak w pewny momencie mi strzela coś ;] lewa i prawa ręka, to samo.

ps. jeśli ktoś chce napisać że już o tym było i jakieś "czytaj forum" czy coś to niech poprostu nic nie pisze;] nie zdobędzie na mnie posta ;]
dzieki z góry i pozdrawiam
  • 0

kolegakolega
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pot
aha no i to pocenie się dotyczy tylko pach ;] no i są one ogolone, a co do temp. to tak sobie napisałem ;] nei wime czy 15, ale może mi być zimno, a i tak się spocę.
to by było na tyle
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pot
Może byc kila przyczyn nadmiernego pocenia się pod pachami, lecz stwierdzić jaka dotyczy Ciebie może tylko dermatolog.
Ja moge jedynie zaproponować Tobie Antidral lub Etiaxil.
Co do bolących barków to zawsze starannie je rozgrzewaj.
Kiedyś mnie też bolały i strzykały lecz obecnie jedynie sobie strzykają.
Jak bardzo Tobie to dokucza idź do lekarza i przynajmniej będziesz wiedzał co i jak, nie będziemy tutaj gdybać.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: pot
Moje sposoby na pocenie się pod pachami :
- rodzaj mydełka Protex nie pamiętam już jaki
- Odaban
- etiaxil ( bardzo mocny)
- Antidral jest bardzo silnym środkiem, niestety zazwyczaj mocno podrażnia skórę
  • 0

KLAKIER
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pot
Witam
na nadmierne pocenie sie najlepszy jest Odaban. Działa rewelacyjnie. Zatrzymuje pocenie w 100 %. Nalży go stosowac dwa razy w tygodniu wieczorem na suchą skórę. A najlepsze jest to ze mozna go stosować na całym Ciele od głowy po stopy.
Dowiedziałem sie o nim od znajomego... zamówiłem w aptece za dwa dni przyszedł i od tej pory mam juz spoko z poceniem sie. Stosuje go od 6 miesięcy.
Polecam gorąco.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024