Skocz do zawartości


Zdjęcie

Etopiryna i paracetamol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Etopiryna i paracetamol
Siemka slyszalem niedawno ze oplaca sie brac paracetamol oraz etopiryne 2razy w miesiacu przed silka.rozrzedza krew i w ten sposob nie pojawiaja sie zaskrzepy zmniejsza szanse na udar mozgu itd.czy to prawda?ze te lakarstwa maja takie wlasciwosci? nawet bym otym nie pisal ale znajomy kulturysta oraz kilku bokseorw tak robi tylko nie mowia otym glosno...podobno to jakis zloty srodek kiedy sie ciska sterydy poniewaz organizm w dupe tak nie dostaje oraz mozna sie domyslic ze wieksze efekty powstana z racji tego ze krew bedzie szybciej krazyla po organizmie oraz wiecej skladnikow odzywczych i mineralow w mniejszym czasie trafi do miesni:) co sadzicie na ten temacik?
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
Proponuje Tobie branie Aspiryny, podawana jest pacjentom w ciezkich stanach przy zatorach zyl / serca.

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
a moze to byla aspiryna:O nie wiem nie pamietam zapomnialem zapisac sobie eh.ale dobrze wiedziec dzieki wielkie:)ej a jeszcze jedna spr jak np czesto mi leci krew z nosa to czasem przez ta aspiryne takie krwotoki nie beda dluzsze i czesciej wystepowaly?raczej i tak bede bral sobie taka aspirynke ale musialem zadac to pytanko z czystej ciekawosci;d
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
Krwotoki z nosa w Twoim wieku to tryb Twojego zycia - malo wypoczynku i snu. Wyprobuj 2-3 dni relaksu, spanko 8 godzinne oraz lekkie treningi i zwieksz ilosc spozywanych kalorii. Zobaczysz ze to zwalczy dolegliwosci z krwotokami.

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
spie tak 9-12h dziennie:) nie pracuje chodze do budy zaocznie to moge sobie na cos takiego pozwolic;p.wiec raczej jestes wypoczety.a co do treningu to troszkeprzesadzam ale....to by bylo od tego?eechtam to niech sobie leci:) jak dojde do50 to zwolnie tepo {SMILIES_PATH}/cool.gif
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
aspiryna rozrzedza również krew i stąd sie biorą krwotoki ja tak miałem...
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Etopiryna i paracetamol
tylko jeszcze tego nie stosuje...ha to juz widze jak bedzie mi leciala krewka jak z fontanny ale co tam jak nie czuje oslabienia to moze sobie leciec:)pozdrawiam i dzieki za odp
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024