Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uraz barku proszę o porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

konboz98
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Uraz barku proszę o porady
Witam serdecznie, parę miesięcy temu poruszyłem temat urazu barku, rehabilitacji i przewidywanego czasu regeneracji. Sprawa wygląda następująco, 3,5 miesiąca temu bark przy upadku wyleciał mi ze stawu, został on nastawiony w sposób profesjonalny. 3 tygodnie chodziłem w ortezie usztywniającej staw. Około połowy lutego przeszedłem rehabilitację. Bark raczej nie doskwiera jakimiś boleściami. Pytanie dotyczy jak mogę po takim okresie jakoś wzmocnic bark, czy pompki są czymś wskazanym, na powrót na siłownie myślę jeszcze z 2 miesiące poczekac. Proszę o rzeczowe odpowiedzi za co z góry dziękuję.
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Uraz barku proszę o porady
kolego . .mój kolezka mial idetyczną przypadłość i lekaz mu nie pozwolil nic robic oprucz cwiczen rehabilitacyjnych i pozwilił a nawet nakazał mu po 3-4 miechach trenowac malymi ciezarami zeby ten biedny bark opatulić mięśniem (bo jak wiadomo mięsien bez pracy zanika ) zeby wszystko chodzilo jak należy . .Mówie Ci co pamietam z nieszczesnego przykladku ..nie jestem lekarzem zeby wypowiadac sie swoim zdaniem.. .moim zdaniem lekarz który czuwal nad Tym barkiem wszysko Ci wyjasni ....Pozdrawiam
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uraz barku proszę o porady
skoro to było w profesjonalny sposób jak mowisz to nie powinno byc problemow z ruchomoscia stawu...polecił bym ci zrobic kuracje na animal flexie...ja tak zrobilem po urazie stawu goleniowo-skokowego i calkiem zapomnialem która to była noga {SMILIES_PATH}/rolleyes.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024