Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

arcytommy
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?
Witam, mam 15 lat. Zawsze mialem problemy z brzuszkiem, itp. Tzn osobiscie mi to nigdy nie przeszkadzalo az do pewnego czasu.

Nie wiem jak to sie nazywa, ale mam za duzo tluszczu na cyckach. Nie powiem, jest to dosyc wstydliwe dla chlopaka. ;) Jakies specjalne cwiczenie? Moze czegos nie powinienem/powinienem jesc? (nie znam sie na tych sprawach.)

Poki co zaczalem troche aktywniej spedzac czas, jak najmniej przed komputerem, codziennie gram w futbol + wieczorem jakies brzuszki.

anyways, dzieki za rady, pozdrawiam.
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?
Musisz skupić sie przedewszystkim na odżywianiu.
Poczytaj w dziale dieta podwieszony temat z dietą redukcyjną.
Spróbuj ułażyć na tej podstawie jakąs dietke i ewentualnie my ją poprawimy.

Co do treningów, to jeżeli zależy ci na treningach domowych to możesz robić 6weidera, ale wcześniej (2tyg) poćwicz same brzuszki aby przyzwyczaić mięsniedo wysiłku.
Konieczne będą także aeroby (rower,stepper,marsze,orbitek) 30-60min 3-4x w tyg (najlepiej rano na czczo)
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

arcytommy
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?
Musisz skupić sie przedewszystkim na odżywianiu.
Poczytaj w dziale dieta podwieszony temat z dietą redukcyjną.
Spróbuj ułażyć na tej podstawie jakąs dietke i ewentualnie my ją poprawimy.

Co do treningów, to jeżeli zależy ci na treningach domowych to możesz robić 6weidera, ale wcześniej (2tyg) poćwicz same brzuszki aby przyzwyczaić mięsniedo wysiłku.
Konieczne będą także aeroby (rower,stepper,marsze,orbitek) 30-60min 3-4x w tyg (najlepiej rano na czczo)


Ok, odżywanie, przeczytam sobie, dzięki.

Ogólnie zależy mi na tym, żeby stracić tłuszcz z "cycków", ale przy tym pewnie spadnie brzuch. Ale jak już mówiłem, cycki najważniejsze.

Sobota-Niedziela mam dostęp do profesjonalnej siłowni w której maja wszystko, nawet basen.

A co do biegania, nie za bardzo. Za dużo niedźwiedzi kręci sie w mojej okolicy. Ale zobaczę jak to będzie.
  • 0

arcytommy
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?
A, podam swoje wymiary itd.

Wiek 15
wzrost 185cm
waga 87kg

Jeżeli komuś sie chce, to może mi coś dopasować. (Dieta może być rygorystyczna, mam motywacje zeby schudnąć + jeżeli coś sobie założe, to dopóki tego nie zrobię nie odpuszczę.)

Dzięki.
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie Cwiczenie dla niedoswiadczonego?
1

-Płatki owsiane 70g (mleko chudziutkie 200ml lub (gryczane,sojowe,owsiane) + 1jajko lub 50g twrogu chudego

lub to

- 4 kromki chleba razowego lub 2 grahamki z (tuńczykiem,piersią z kurczaka lub chudą wędliną) + troszke margaryny

2 ryż brązowy lub paraboliczny 60g+filet z kurczaka lub indyka 150g + 10ml oliwy z oliwek lub oleju lnianego

3 (makaron pełnoziarnisty,kasza gryczana) 50gr|+ryba lub filet z indyka 100g, kurczaka + warzywa

4 ryż paraboliczny 50gr + (ryba,filet z kurczaka,indyka 100g) warzywa

5 puszka tuńczyka + ewentualnie ( brokuł,kalfior,brukselka, marchewka,szpinak 200-300g)

Nie znam twoich dotychczsowych przyzwyczajeń żywieniowych więc ulepiłem tobie taka diete baze.
Stosuj ją i obserwuj swoja wagę.
Jeżeli będzie ciezko szło ze spalaniem albo dodaj troche czasu na aerobach lub zmniejsz delikatnie kcal z węglowodanów.
Jedz co 3-3,5h.

Możesz po wcześniejszym przyzwyczajeniu mięsni zacząc robić A6w.
Koniecznie 4x w tyg aeroby, dla szybszych rezultatów najlepiej rano na czczo. (ja nic o bieganiu nie mówiłem)
Jeżeli bys chciał chodzic na siłkę to mozesz robić w sobotę i w niedzielę plan ogólnorozwojowy +/lub basen dla jeszcze wiekszego przyspieszenia metabolizmu i ujędrnienia ciała.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024