Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mozna jeszcze zrobic??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Rebeliant
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co mozna jeszcze zrobic??
Witam. Z góry przepraszam za taki tytuł ale nie bardzo wiedziałem jak to nazwać. Mam 16 lat , 178 cm wzrostu i waże 78kg. Jak widać jest to troche za duża waga jak do mojego wzrostu. Od jakiegoś czasu (okolo 2-3 tygodnie) ćwicze u kolegi. Wszyscy tam mi mówią zę mam "mase" to szybko mi się mięśnie z tego zrobią. Nie bardzo wiem czy to prawda tak wiec prosze o wypowiedzi.

Użytkownik Rebeliant edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna jeszcze zrobic??
Chyba żartujesz jeśli uważasz że to za duża waga :thumbsup: Ile czasu już ćwiczysz?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Rebeliant
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna jeszcze zrobic??
Jakieś 3 tygodnie

Tak na oko może to niezaduża waga ale formalnie mam minimalną nadwage i najgorszy jest moim zdaniem brzuch ;/
  • 0

Egoista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Przerzucanie żelastwa:]
  • Staż [miesiące]:oj uzbiera się troche tego
  • Wzrost [cm]:179
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:80+-
  • Wyciskanie [kg]:130x5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna jeszcze zrobic??
kolego masz praktycznie taki sam wzrost jak ja to od razu współczuje Tobie, ponieważ znam ten ból kiedy widzisz fajną dziewczynę a kiedy do niej podchodzisz by zapoznać to się okazuje że może napluć Tobie na czubek głowy:] Ja mam 83kg i nie uważam że jest to dużo wręcz przeciwnie, planuje dobić do 88kg ale trzeba pamiętać że masa masie nie równa, a kolejną ważną sprawą jest z fatu ( tłuszczu ) nigdy nie zrobisz mięśnia dobrego gatunku, będziesz musiał to spalać, a wiem co mówię ponieważ kiedyś na ślepo łapałem kolejne kilogramy by być jak największym skurczybykiem. Ja osobiście doradził bym tobie podejście do lustra w samych boxerkach i oceń swoją sylwetkę. Jeśli postanowisz odkryć mięśnie to postaw bardziej na rzeźbiący trening i dietę, natomiast jeśli uznasz że nie musisz gubić kg to postaw na trening silowy bądź też masowy- oczywiście po odpowiednim wstępie i przyzwyczajeniu mięśni czyli tzw obiegówce. Do takiego treningu dodaj jakiś steper, jeśli nie masz dostępu to biegaj 3x w tyg po 10min, później 15 etc aż dojdziesz do 30-40min. Zainwestuj w pas neoprenowy który pozwoli Tobie spalić wodę podskórną zyskasz a raczej stracisz dzięki temu dobre 3cm obwodu w brzuchu. Oczywiście nie zapominaj o diecie oraz nastawieniu, ja osobiście przed siłownią oglądam na yt jakiś filmik z wielkim gościem i w ten sposób nabieram jeszcze większych chęci na trening, a na siłowni robi się ze mnie istne zwierze:] pozdrawiam
  • 0

Rebeliant
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna jeszcze zrobic??
Właśnie chciałem zacząć jakąś diete tylko że w wieku 16 lat samemu dość ciężko a jak prosze w domu zeby mi kupili jakies tam produkty czy wgl zeby mi mama przygotowała posilki do takiej jednej diety to odrazu mowią że jestem szczupły i wgl. Wgl wszyscy mi mówią że jestem szczupły. W koszulkach tak nie widac ale jak sciągne koszulke to widać brzuch i to najgorsze właśnie. A co do biegów to mogłbym odrazu zacząć chyba od dłuzszych czasowo bo kondycje mam taka nawet bo gram w piłke siatke i wgl
  • 0

Egoista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Przerzucanie żelastwa:]
  • Staż [miesiące]:oj uzbiera się troche tego
  • Wzrost [cm]:179
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:80+-
  • Wyciskanie [kg]:130x5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna jeszcze zrobic??
Większość z nas przerabiało podobne ekscesy z rodzicami, ja rozwiązałem to w taki sposób że sam gotuje, to nic trudnego. Wystarczy ze nauczysz się robić makaron, ryż i kaszę jak lubisz. Zawsze na obiad masz jakieś mięcho z sosem, zamiast ziemniaków wez makaron zrob sobie czy tam ryz\kasze i masz obiad z wysoką ilością wegla. Na śniadanie wystarczy że będziesz jadł płatki czy tam jajko w różnej postaci. Płatki chyba umiesz zrobić? jajecznica też nie jest jakimś wielkim wyzwaniem, dodaj do niej makaron i już masz śniadanie mistrzów. Do tego jakieś owoce dodaj i twarożek, tuńczyka i masz kolacje gotową. jako 2sniadanie zjadaj owoce bądx tez chleb zbożowy z masłem orzechowym. Sorry ze nie pisalem w odpowiedniej kolejnosci ale chcialem zacząć od najtrudniejszej sprawy:]. Usiądź na spokojnie z rodzicami i im powiedz na czym to polega, ze nie chcesz być anemikiem tylko chcesz zadbać o swoje zdrowie i cialo a w koncu nasze cialo to nasza swiatynia. Powiedz ze odpowiednie jedzenie uchroni cie przed roznymi chorobami, wzmocni uklad imulogiczny i takie tam. Zobaczysz z czasem się przekonaja do tego i sami zaczna zdrowiej jesc. Jeśli dasz rade i czujesz się na siłach to biegaj te 30-40min. Tylko pamiętaj że to ma być bieg a nie truchtanie. Załatw 25-30zł na ten pas i zakładaj do biegania. Na internecie chyba kosztuje nawet 5zł ale koszt przesyłki to 10zł więc wychodzi prawie tyle samo z czekaniem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024