Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Mój Trening
Cześć! Jestem Kamil, chciałbym abyście pomogli mi ułożyć trening na zwiększenie bicepsów, ogólnie siły i na rzeźbę brzucha. Mam 14 lat, 170cm wzrostu, waga 56kg, na brzuchu nie mam prawie wgl tłuszczu. Trenuje judo, piłkę nożną, ogólnie codziennie jestem aktywny fizycznie, mogę zrobić 50 pompek pod rząd i około 100 brzuszków w 1 serii, proszę was o pomoc w ulożeniu treningu tylko w domu, nie mam żadnych przyżądów tylko drążek. Chciałbym w tym miesiącu osiagnąć jakieś efekty , a wy jesteście profesjonalistami.

Z góry dzieki, Pozdrawiam i sory za błędy.
  • 0

Fuck regeneration & overtraining :D


tomakeo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój Trening
Trochę jestem zmieszany tym co napisałeś bo chcesz zwiększyć obwody swoich mięśni, zyskać siły i w dodatku się wyrzeźbić. Na każdą Twoją, że tak powiem zachciankę jest inny trening.
1. Trening na masę mięśniową odbywa się na ciężarach, które możesz podnieść w zależności od rodzaju, określoną ilość razy np. ćwiczenie na klatkę piersiową (wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 serie 12,10,8) i zwiększasz ciężar wraz z rozwojem.
2. Trening siłowy odbywa się na ciężarach, które możesz podnieść mniejszą ilość razy.
3. Rzeźbienie - odbywa się najczęściej na ciężarze własnego ciała - tu polecam trening domatora

Ciężko jest pogodzić te 3 rzeczy, ale może ktoś Ci coś tu poradzi :thumbsup:
  • 0

Egoista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Przerzucanie żelastwa:]
  • Staż [miesiące]:oj uzbiera się troche tego
  • Wzrost [cm]:179
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:80+-
  • Wyciskanie [kg]:130x5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój Trening
pierw nam powiedz czy masz dostęp do silowni, a jak nie to do jakiego sprzetu. tomakeo on nie chce pociac sie tylko wyrzezbic brzuch a do tego nie jest potrzebny trening na definicje calego ciala:]
  • 0

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój Trening

pierw nam powiedz czy masz dostęp do silowni, a jak nie to do jakiego sprzetu. tomakeo on nie chce pociac sie tylko wyrzezbic brzuch a do tego nie jest potrzebny trening na definicje calego ciala:]



z siłownią to nie zabardzo niestety, mam w domu tylko drążek, od 2 dni katuje A6W i robie dziennie 100 pompek chciałbym troche powiększyć biceps ale najbardziej chciałbym aby ukazała sie żyła na bicepsie, brzuch to chcicałbym spalić tłuszcz i wyrzeźbić lekki kaloryferek :thumbsup:, najbardziej zależy mi na żyłce na bicpesie czy robiąć 100 pompek dziennie ukaże się ona?
  • 0

Fuck regeneration & overtraining :D


Egoista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Przerzucanie żelastwa:]
  • Staż [miesiące]:oj uzbiera się troche tego
  • Wzrost [cm]:179
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:80+-
  • Wyciskanie [kg]:130x5
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój Trening
hmm tego nikt ci nie powie, zalezy jakiej grubosci masz skore, ja zyly na bicepsie do dzis nie mam-nie liczac pompy. a pociety jestem całkiem całkiem. Podciągaj się naprzemiennie z pompkami, rob kilka seri co 2dzień i będzie dobrze. ustaw sobie diete, doddaj pompki francuskie, jakies przysiady na jednej nodze, wykroki etc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024