Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy mozna walnac bialko do platkow?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
hmm mam ich 360 kapsulek a pisze ze na porcje trzeba brac 6, mysle ze jak bede bral tylko po treningu 6 to starczy na ponad dwa miechy, chyba ze w dni nietreningowe tez dorzucic np na czczo? czy jednak tylko po treningu ale bedzie na dluzej??
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
o tak powracając do tytułowego pytania to walnąc sobie zawsze można :D stanowczo tak tak
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?

chyba ze w dni nietreningowe tez dorzucic np na czczo? czy jednak tylko po treningu ale bedzie na dluzej??


ja bym brał je na czczo rano w dni nietreningowe bo gdy wstajesz rano trzeba szybko dostarczyc czegos co powstrzyma katabolizm (szczegolnie gdy poprzedniego dnia cwiczyles). A aminy wchloną ci sie w pare minut, bialko od kilkunastu do kilkudziesieciu - zaleznie od rodzaju bialka. Wiec rano na czczo dobrze walnac jest aminy jesli ktos je ma (jesli jestes chuderlak i robisz mase to mozna tez troche węgli) a 20 minut pozniej sniadanie.

Wiec zeby ci wystarczyly na dluzej te aminy, to po treningu mozesz walic np. węgle + 3 tabletki aminów i 15 minut poźniej około 20 g białka i bedzie ok, a 45 - 60 minut pozniej normalny posiłek.

Jak zrobisz tak bedzie dobrze, to o co pytasz to sa szczegóły, byle zebys bezposrednio po treningu dostarczył węgli i aminów/białka oraz dobrze jest rano zrobic to samo. Juz nie pytaj o nic tylko cwicz i rosnij :)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
Z moich obserwacji także wynika, że po treningu najkorzystniej wypić porcję węglowodanów + aminokwasy. Nawet nie ma znaczenia czy będzie to vitargo, waxy maize czy dextro/malto Po godzinie porządny posiłek. Jeżeli oczywiście ktoś ma taka możliwość.

EDIT: Super pasuje tutaj nowy post-workout CMI "24/7" Ciekawy nie przekombinowany skład. Od poniedziałku będę testował.
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
pijac np carbo+amino bezposrednio po , to godzine pozniej ten porzadny posilek to moze byc ryz z tunczykiem? czy moze ryz z piersia ?
wczesniej robilem tak, ze pilem po treningu carbo+bialko, 45 minut pozniej jadlem ryz z tunczykiem 2 godz po tym ryz z piersia...
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
ja osobiscie stosuje po treningu carbo + bcaa za 30 minutek do 45 białeczko jakieś 40g i za jakieś 40 minut pożadny pełnowartościowy posiłek okno anaboliczne nalezy wykożystać na maxa panowie :hyhy:
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
hmm ja mam tylko dylemat czy po treningu : carbo+aminy za 40 min ryz z tunczykiem . 2 godz potem ryz z piersią, czy moze lepiej carbo+aminy, za 40 minut ostrowie, 2 godziny po tym ryz z tunczykiem, a pozniej jeszcze ryz z piersia , czy moze carbo+aminy, 20 minut pozniej ostrowie, godzinke po tym ryz z tunczykiem a 2 godziny pozniej ryz z piersia ??? ktora opcja wedlug was najlepsza na okienko ?? :P
pozdrawiam
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
wacek ty masz problemy, jezeli masz okozje zjesc cos normalnego to sraj na te odrzywki
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?

hmm ja mam tylko dylemat czy po treningu : carbo+aminy za 40 min ryz z tunczykiem . 2 godz potem ryz z piersią, czy moze lepiej carbo+aminy, za 40 minut ostrowie, 2 godziny po tym ryz z tunczykiem, a pozniej jeszcze ryz z piersia , czy moze carbo+aminy, 20 minut pozniej ostrowie, godzinke po tym ryz z tunczykiem a 2 godziny pozniej ryz z piersia ??? ktora opcja wedlug was najlepsza na okienko ?? :P


no ja pier..... robisz kur....problemy, temat sie zaczal od tego ze bezposrednio po treningu najlepiej wziasc cos szybko wchlanialnego, najlepiej zdaje egzamin tutaj wegle + pełny zestaw aminow lub węgle + np. izolat serwatki i co do tego nie ma watpliwosci (bo byli tacy co uwazali cz same wegle sa najlepsze) , reszta zalezy od ciebie. Jakie kur... ma znaczenie czy posilek zjesz 45 pozniej czy 60 minut pozniej, czy to bedzie tunczyk czy kurczak i jedno i drugie dobre, jedno obfituje w bialko i drugie, i moim zdaniem na chuj jesc ryz z tynczykiem a zaraz pozniej zas ryz z kurakiem, tyle normalnie żresz ??? lepiej raz zjesc tunczyka, a innego dnia kuraka, jak bedziesz zarł to samo codzien to ci sie znudzi szybko co nie ? poza tym nic innego na swiecie nie istenie tylko tunczyk i kurak i ryz ? A jak zjesz jako posilek po treningowy ryz z tunczykiem a pozniej np. jak zglodniejesz kanapki z ciemnego pieczywa z wedlina drobiową to pochorujesz sie od tego ? Albo jajecznice np. albo sałatka owocowa i do tego serwatka, tylko kurak i tunczyk ? i nie zadawja juz głupich pytan tylko jedz, cwicz i rosnij, od gadania sie nie rosnie
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
glutamen hehe :rotfl:

i prawidlowo, bo pyta sie jak dziecko..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
hmm czy jak dziecko??
moze dla Ciebie jak dziecko, tyle ze chyba nic zlego nie ma w odpowiednim podejsciu do pewnych spraw i to ze czlowiek chce wiedziec co jest najlepsze, to ze pytam szczegolowo - czy to jest jakis grzech?? glutamen odpowiedzial i chyba nic tragicznego sie nie stalo

co do szczegolowosci potraw po treningu - to ze napisalem dokladnie co i jak nie znaczy ze nie wiem ze sa odpowiedniki, ja dalem po prostu przyklad, jem takie cos juz bardzo dlugo bo po prostu przyzwyczailem sie i tyle

swoją drogą.. dzieki glutamen za wszystkie odpowiedzi, wolalem sie upewnic i tyle... i nie denerwuj sie nastepnym razem tak :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy mozna walnac bialko do platkow?
luźno
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024