Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

polan0330
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:192
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:103,5
  • Wyciskanie [kg]:??
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

suplementacja
Siema Mógłby mi ktoś pomóc to rozpisać ogólnie to wiem jak to brać, jednak że pracuje raz na dniówkę od 12 do 20 albo od 20 do 4.30. Ogólnie to wiem jak się bierze wszystko tylko chodzi mi o rozpisanie jak brać Cell mass bo nie bardzo wiem jak mam na 12 to rano ćwiczę a wiadomo że kreatynę się bierze raz rano na czczo a druga po treningu po jakiś 6 godzinach a ja mam problem bo ja nie za bardzo mam te 6 godzin tylko maksymalnie 2 godziny to znaczy rano koło 6 pierwszą a później 8 lub 9 trening i czy mogę tak szybko brać druga dawkę? W ogóle to byłbym wdzięczny jak by mi ktoś to całe rozpisała z góry dzięki.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja
Mass Freak bierz miedzy posiłkami i zaraz po treningu. Cell Mass zaraz po przebudzeniu i zaraz po treningu, jeśli odstęp od pierwszej porcji jest za krótki to weź później między posiłkami. Jeśli odstęp jest okej, to na 10min przed treningiem weź Mass Freaka i 10min po treningu porcje Cell Massa - chodzi o to aby nie brać ich jednocześnie w jednej porcji.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


polan0330
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:192
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:103,5
  • Wyciskanie [kg]:??
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja

Mass Freak bierz miedzy posiłkami i zaraz po treningu. Cell Mass zaraz po przebudzeniu i zaraz po treningu, jeśli odstęp od pierwszej porcji jest za krótki to weź później między posiłkami. Jeśli odstęp jest okej, to na 10min przed treningiem weź Mass Freaka i 10min po treningu porcje Cell Massa - chodzi o to aby nie brać ich jednocześnie w jednej porcji.

to przykładowo jak bym brał tak jak jestem na pierwsze zmianie :
->rano cell mass po 30 min śniadanie
->potem posiłek przed treningowy
->trening
->zaraz po treningu mass freak a potem gdzieś jak mam obiad w pracy cell mass?
Bo u mnie najgorzej z posiłkiem po treningowy bo mam naprawdę nie wiele czasu na posiłek. Było by tak?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja
Postaraj się zjeść posiłek potreningowy, jest on najważniejszy przy regeneracji organizmu, co prawda gainerem uzupełniesz braki spowodowane wysiłkiem, ale troche kurczaka z ryżem organizm też będzie potrzebował. Gainery, carbo i białka mają to do siebie, że są łątwo przyswajalne i picie tego zaraz po treningu jest dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o szybkie dostarczenie wartości odżywczych dla organizmu, ale nie może być jedynym "posiłkiem" po treningu.

Moja rada-nie bierz cell massa na pusty żołądek:) zaleca się branie supli przed śniadaniem, ale możesz mieć przygody w kibelku, zresztą sam sprawdź jak na Ciebie działa.

Będzie dobrze tak jak napisałeś.

Jeśli chodzi o prace, to musisz kierować się tym, kiedy śpisz. Czyli jeżeli pracujesz do 4.30 to jeżeli jesteś o 5 w domu to wtedy jesz kolacje, idziesz spać, wstajesz o 14 i jesz śniadanie itd...
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024