Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inny sposób zażywania witamin.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Inny sposób zażywania witamin.
Witam! To mój pierwszy post tutaj, z reguły sobie czytałem i nie musiałem pisać, jednak mam małe pytanko, może ktoś będzie wiedział. Kupiłem sobie witaminy od olimpa, w sumie nieważne jakie, chodzi o to, że są to duże kapsułki i moje pytanie brzmi czy moge je otworzyć i ten proszyk sobie wsypać do wody i tak wypić? Czy to wtedy straci jakieś wartości i powinno sie rozpuścić już w żołądku, czy jak? Bo kiedyś jak jadłem te żelatynowe kapsułki to sie prawie udusiłem i mam złe wspomnienia, może to troche śmieszne, ale z wodą by mi to lepiej odpowiadało, niż łykac te wielkie pastylki.

Drugie pytanie krótkie, do kreatyny trzeba brać coś osłonowo? Na pierwszy cykl? Wiem, ze trzeba do monohudratu pić dużo wody i ogólnie do treningu i tak się pije, tylko mam wątpliwości z tą osłoną.

Dziękuje wszystkim zainteresowanym, a w szczególności tym co mi doradzą:)
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Inny sposób zażywania witamin.
nie potrzebujesz osłonki do kreatyny...
nie wiem jak to z tymi witaminami, tam raczej nie ma proszku są zioła :), nie dasz rady łyknąć takich małych tabsów? ja mam je w domu i łykam bez problemu
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Inny sposób zażywania witamin.
Bo tabletek ani capsów nie łka się na sucho tylko popija spora ilością wody. Ta osłonka to zapewne żelatyna, która i tak sie rozpuści po kilku minutach w żołądku, a wszystkie wartości są w tym proszku
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Inny sposób zażywania witamin.
No wiem, że się popija wodą, na sucho bym tego nie przełknął:) Tak to żelatyna, niby wiem, że się rozpuszcza w żołądku (bo w sumie musi) tylko chodziło o to, że jak od razu wrzuca te ziółka z kapsułki do wody i wtedy wypije czy nie stracą kilku wartości, myśle, że chyba nic sie nie stanie, ale wolałem się upewnić. Skoro mam już swój temat, pytanie ostatnie czy można brać gainera równo z białkiem, czy to jest nie wiem, bez sensu?

Użytkownik ElectroN edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Inny sposób zażywania witamin.

No wiem, że się popija wodą, na sucho bym tego nie przełknął:D Tak to żelatyna, niby wiem, że się rozpuszcza w żołądku (bo w sumie musi) tylko chodziło o to, że jak od razu wrzuca te ziółka z kapsułki do wody i wtedy wypije czy nie stracą kilku wartości, myśle, że chyba nic sie nie stanie, ale wolałem się upewnić. Skoro mam już swój temat, pytanie ostatnie czy można brać gainera równo z białkiem, czy to jest nie wiem, bez sensu?

bez sensu to jest branie gainera :) Troche dobrych węgli troche cukru troche białka, lepiej kupić więcej ryżu i kurczaka lub osobno kupić carbo i białko
a co do witamin...nie stracą nic, tylko te capsy nie sa duże i licz sie z tym że nie wsyzstko sie rozupiści i nie wszystko trafi do organizmu tylko zostanie w szklance:)

Użytkownik Belial edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ElectroN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Inny sposób zażywania witamin.
Kurczaka i ryż jem też, dodatkowo sobie pije gainera jakiegoś, ile można jeść tego kurczaka;P Jak zostanie coś w szklance to sie weźmie przepłucze i wypije jeszcze raz:)) Dzięki za odpowiedzi!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024