Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie tkanki tłuszczowej ^


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Platinum
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalanie tkanki tłuszczowej ^
Witam. Jestem nowy na pokładzie, więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam 18lat, 187cm wzrostu i ważę 83.5kg. Mam w swoim domu małą siłownię ( ławeczka, gryf prosty i łamany, hantelki, obciążenie, rowerek). Mam ułożony 4-dniowy plan treningowy na rzeźbę. Nie biorę żadnych odżywek. Cel jaki Sobie narzuciłem to pozbycie się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i powiększenie obwodu klatki, mięśni rąk, grzbietu, pleców, karku ). Nie chcę być "wielki" lecz chodzi mi o to żeby mieć po prostu fajną rzeźbę. Piszę na forum do was dlatego, ponieważ boję się, że jeżeli będę miał jakąś dietę na redukcję tkanki tłuszczowej to stracę dużo na reszcie mięśni. Bardzo bym prosił o ułożenie/pokazanie diety która pomoże mi spalić tkankę tłuszczową w okolicach brzucha a zarazem w połączeniu z planem na rzeźbę pozwoli mi się "trochę powiększać".

Jeżeli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Będę tu zaglądał bardzo często.
Z góry dzięki za pomoc ^^

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tkanki tłuszczowej ^
kolego albo rzezba albo masa. nie mozna redukowac a zarazem "rosnac". sa to 2 rozne diety i 2 rozne treningi.

mysle ze musisz zmienic nawyki zywieniowe, wlaczyc trening cardio oraz jakies suple tez nie zaszkodza. pokaz swoj plan zobaczymy jak on wyglada.

TRENUJE BO LUBIE


Radekss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:30
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:99
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:75
  • Martwy ciąg [kg]:95
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie tkanki tłuszczowej ^
i tłuszczyku nie pozbędziesz się tylkoz obolic brzucha bo on spala się równomiernie na całym ciele;D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024