Skocz do zawartości


Zdjęcie

MASA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

dkmw28
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MASA
Witam mam taki problem. Jestem mozna tak powiedziec samoukiem siłownie mam w domu cwicze ok 2 lata ale nigdy nie mialem zadnej diety jakos tego nie uznawalem moim zdaniem dieta jest dobra dla kuluturystow, ale jestem na tym etapie ze wiem teraz ze sie mylilem bo szczerze mowiac te 2 lata poszly na marne nie powiem przytylem ok 10kg ale miesnie sa na tyle widoczne ze mozna powiedziec ze wygladam jak zwykla klasa pracujaca anie ktos kto chodzi na silownie. Od okolo miesiaca zaczlem stosowac diete konkretnie to jem same bialko twarogi jajka ryby piersi z kurczaka i takie tam uzupelniam to aminokwasami i gainerami jesli chodzi o bialko to jest ok bo uzywam go 2g na kg masy ciala czyli tak jak powinno byc ale mam problem teraz z weglami bo w tym co jem co jest niby bogate w bialko jest malo wegli i kcal i wychodzi mi to tak ze dziennie jem 140g bialka ok 100g wegli pomijam juz ten tluszcz i ogolnie wychodzi mi ok 1300kcal a to jest bardzo malo i zastanawiam sie czy moge dorzucic do tego jakies caro czy cos pokroju mutant mass zeby uzupelnic te wegle i kalorie czy poprostu cala moja dieta jest bezsensu? Napisze w skrocie jak wyglada moj dzien chociaz wygladaja one roznie bo pracuje na 3 zmiany ale streszcze wam jakis dzien wolny jak np niedziela:
po przebudzeniu 4 jajka do tego 4 kawalki pelnoziarnistego chleba
po ok 2h otwieram 250g twarogu i zjadam polowe
po ok 3h 100g ryzu robie w grilu 2 duze kawalki piersi z kurczaka
po godzinie zjem 4 kapsulki BCAA
po ok 2h koncze 2 polowe twarogu
czasem jeszcze wieczorem zjem platki z mlekiem
To co pisze to jest takie plus minus bo roznie to wyglada, uwazam ze spoko ze ulozylem sobie jakas ta diete jest bogata w bialko ale brakuje mi w tym kalorii i prosze o jakas rade pozdrawiam.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA
-brakuje węgli i to sporo
-2 duże piersi z kurczaka, ile to g? 500g? czyli ponad 100g białka w 1 posiłku, połwoa z tego sie nie przyjmie i zostanie usunięta z organizmu
-nie jemy za dużo węgli na noc
-warzywa, owoce, brakuje ich tutaj
-4 posiłk itroche mało
-nie napsiałeś które są okołotreningowe
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

dkmw28
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA
Pije do tego Gainera mass mutation 3 razy dziennie miedzy posiłkami i tym uzupelniam wegle co do warzyw to jem do obiadu np. marchewke z groszkiem albo do ryzu kupuje mieszanke warzyw typu( mieszanka meksykanska itd)no ale tak jak pisalem wczesniej roznie to wyglada bo nie jestem bogatym bezrobotnym ani tez kulturysta co zyje z tego wiec nie mam tez czasu robic 7 posiłkow dziennie i to roznych jak pracuje np na polodnie to mnie nie ma w domu od 13- 23 dlatego pytalem czy moge uzupelnic te wegle np gainerami bo dajmy na to ze mam na polodnie do pracy to jestem w stanie wstac o 7czy8 zjesc jakies platki potem twarog zrobic piers z kurczaka z ryzem i isc do pracy w pracy np kanapki z twarogiem i jak wracam o 23 to nie bede przeciez ryby robil to wypije gainera i ide spac a w pracy poza kanapkami to moge bcaa wziasc. no niestety nie zawsze jest tak kolorowo ze ma sie czas pracowac cwiczyc i siedziec w kuchni.ktos taki jak Burneika czy coleman ktorym placa za to ze cwicza i jedza to moga sobie siedziec w domu i gotowac. pozdrawiam i dzieki za odp
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA
gainera na noc sie nie pije, mozesz go w pracy wypić. Co to za problem zabrać kurczaka z ryżem do pracy? na przerwie zjesz kurczaka z ryżem a potem za jakies 2h wypijesz gainera przyjdziesz do domu zjesz twarożek, który wystarczy wyciągnąc z pudełka i zjeść łyżeczką.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024