Skocz do zawartości


Zdjęcie

6 Weidera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Camillo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

6 Weidera
Witam!

Miałbym do Was jedno, ale nurtujące mnie pytanie, czy wykonując ćwiczenia wg planu Weidera przy wariancie treningu codziennym (bez odpoczynku) ćwiczenie pierwsze, czy też trzecie liczy każda noga osobno czy też razem? Ja osobiście wykonuje każdą z nóg i dopiero liczę jako raz, wydaję mi się, że robię poprawnie, lecz przerzucając się właśnie na 8 cykli po 3 serie wydaje mi się to cholernie dużo i dzisiaj o mało nie wymiękłem..

Proszę o odpowiedź.
  • 0

bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
to nie wymiękaj i rób, dietą i treningiem brzycha 2 razy w tyg szybciej zrobisz mięsnie jak tą 6
  • 1

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
bezwniku fakt lepiej wyrzeźbi brzuch aerobami i zwykłą ławką rzymską niż a6w a dlaczego? ponieważ by był widoczny brzuch trzeba zwały tłuszczu przepalić a od tego 6 nie jest. Jeśli chodzi o widoczność mięśni to wszystko zaczyna się w kuchni:] a co do pytania to robisz lewa, prawa i to jest dopiero jedno powtórzenie-tak jak w ćwiczeniach hantelką:]
  • 1
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?

Camillo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Dziewczyny
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
Dzięki za odpowiedź, też tak myślałem.. :)

Jeszcze się trzymam, mam 14 dzień treningu i widzę już pierwsze nie znaczne efekty. Mam o tyle lepiej bo nie muszę niczego spalać, nie mam diety jem to na co mam ochotę, lecz zwracam uwagę nie niektóre produkty czytając tematy na tym forum. :)

Korzystając z okazji, chciałbym się zapytać o jeszcze jedną rzecz, tak jak mówiłem zauważyłem już pierwsze efekty, fakt nie jest to mój pierwszy miesiąc pracy nad brzuchem i zauważyłem poprawę w górnej partii, a jak wyrobić dolną? Słyszałem, że dobre jest bieganie? Dodam, że nie chodzę na siłkę, zdany jestem na improwizacje w domu.
  • 0

Mr.Torpeda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Balet ; przebieranie Barbi i kena ; robienie biżuterii i inne takie babskie zainteresowania:]
  • Staż [miesiące]:kilka dobrych lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :+40
  • Klatka piersiowa [cm]:+115
  • Pas [cm]:+80 ah te święta;/
  • Waga [kg]:rośnie

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
leżysz na ziemi i unosisz nogi-ostatnie ćwiczenie w a6w jest dobre, tak samo wisisz na drążku i podciągasz nogi do kąta 90stopni, na początek nie muszą być wyprostowane-dość trudne ćwiczenie wymagające silnego brzucha.
Camillo 3maj się, ale nie pocieszę Cię zabawa zaczyna się przy 14powtórzeniach czyli jak dobrze pamiętam po 20dniu:]
  • 0
i'm not here to win friends. I'm not here to look pretty. I'm not here 2 stare at some chick's ass. If u do not understand this would be better 4 u if u get the fuck out becouse u're just taking up space. My training is tough and demanding, can u handle it?

Camillo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Dziewczyny
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
Jestem wystarczająco umotywowany, aby wytrzymać.
Dzisiaj minął 17 dzień.. i powiem szczerze, że najszybciej uporałem się z tymi ćwiczeniami od samego początku.. Postaram się napisać jak skończę 6, czy dotrwałem :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024