Skocz do zawartości


Zdjęcie

AW6 Czyli 6 Weidera !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Witam chyba kazdy wie co to aw6 ale mam duzo pytan dotyczacych tych cwiczen... spotkalem sie z roznymi opiniaami i juz nic nie wiem... jedni mowia ze to tylko wzmacnia miesnie... drudzy ze spala tluszcz a ja nie wiem juz nie :) Robie wlasnie te aeroby i dzisiaj mam 7 dzien :) jak na razie nie widze efektow ale one jesli maja byc to z czasem:)

A co wy sadzicie na temat AW6... wypowiedzcie sie jakie sa tego skutki zalety i wady :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Bardzo fajny programik.Polecam.
Może na spalanie tłuszczy jest coś lepszego,ale na wzmocnienie mięśni raczej nie.

Zalety:
- duża efektywność
- proste do zapamiętania i łatwe do wykonania ćwiczenia
-na początku zabiera bardzo mało czasu

Wady:
-konieczna jest regularność (nie można odpuścić ani jednego dnia)
-pod koniec programu wkrada sie znużenie


Pozdrawiam
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Znuzenie to sie wkrada juz po dwoch tygodniach, a moze nawet wczesniej :wink:
Potrzebna jest systematycznosc, wytrwalosc, nie mozna robic przerw, dopuszczalne jest gora raz w tygodniu, a naprawde ciezko jest sie zmusic do 6 po treningu :roll:
Ale program jest bardzo dobry, ciezki i daje efekty... juz po 2 tygodniach widac ze cos sie zmienia, no i bardzo wzmacnia miesnie, a z tego najbardziej sie ciesze bo miesnie brzucha sa wazne w walce parterowej :)
Ja dzis jestem na 17 dniu, cwiczenia juz sporo czasu zajmuja i coraz bardziej sie nie chce, ale trzeba!
Aha i skrot to A6W czyli [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co do samego programu, to trwa on 42 dni, ilosc powtorzen systematycznie sie zwieksza, jezeli cos sie stanie i trzeba zrobic przerwe dluzsza niz jeden dzien, to powinno sie powtarzac program od dnia pierwszego. Nie ma w tym programie dnia na regeneracje, miedzy seriami tez powinno sie unikac przerw, dopuszczalne 15-30 sekund, miedzy cwiczeniami nie ma przerw.
W cwiczeniach 1, 3 i 5 ruch obiema nogami to dopiero jedno powtorzenie.
Co do efektow to jest to program glownie na wzmocnienie miesni, oczywiscie troche tluszczu sie spala, ale nie jest to glowny cel tych cwiczen. Zeby spalic tluszcz powinno sie dodac zwykle aeroby i diete. Ten program jest do wyrabiania tak zwanej kratki na brzuchu (widocznej jesli nie ma za duzej warstwy tluszczu).
Po zakonczeniu programu efekt utrzymujemy zwyklymi cwiczeniami brzucha przynajmniej ze 3 razy w tygodniu, jak ktos chce to po kilku miesiacach moze powtorzyc A6W :)
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
No ja uwazam ze a6w jest super tylko ze ja najpierw to tluszczyk musze zgubic zeby cos bylo widac a zuuupełnie nie wiem jak ale mimo to nie zrezygnuje z 6 Weidera :) )
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Sorka ze pisze 2 post ale nie ma opcji "edit"... mam jeszcze pytanie czy ma jakies znaczenie o ktorej wykonuje sie cwiczenia?? o ktorej wy robicie??
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Ja robie wieczorem, czyli niestety czesto wlasnie po treningu.
Ale mozna tez rano, nie ma to znaczenia, wazne zeby ustalic sobie pore i regularnie tak samo cwiczyc...
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
a moze znacuie jakies programy takie efektywne na rece przy pomocy drazka albo pompki
wiem ze sa programy na tm portalach kulturystycznych ale co wy polecacie czy cos juz sprawdzaliscie ??

pyzdra
  • 0

budo_johnnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
hehe... no ta 6stka faktycznie ma taką swoja specyficzną cechę codzienności, strasznie to kłopoliwe bywa. Ja naprzykład zaczynałem ze dwa razy, dochodziłem do 10tego dnia czy coś koło (za drugim razem 7my) po czym zwykle jakoś tak wychodzilo, ale zupełnie nie wiem jak (:)), że przez dwa dni leżałem nawalony lub na kacu więc robiła sie przerwa i lipa z treningu... ale kurde zrobie całe kurde! Jeszcze zrobie! :)
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Nom to fakt... dzisiaj robie 8smy dzien... :D Wczoraj juz bylo ciezko... :] A sluchajcie nie wiecie co mozna robic aby wspomoc efekty AW6?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!

Nom to fakt... dzisiaj robie 8smy dzien... :D Wczoraj juz bylo ciezko... :] A sluchajcie nie wiecie co mozna robic aby wspomoc efekty AW6?


DIETA I AEROBY

A6W to dodatek do tego, samymi cwiczeniami nie spalisz tluszczu to jest poprostu niemozliwe :!:
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Nom wiem tylko ze z dieta to ciezko... nie wiem jak ma wygladac a te diety w necie to ... A tak wogule to sie ruszam :) Robie poza tym codziennie 2 serie po 30 brzuszkow i 5 seri po 10 pompek :)
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
W okolicach 20 dnia największy problem sprawiał mi ból pleców podczas ćwiczeń w odcinku lędźwiowym- o dziwo- większy niż ból mięśni brzucha. Zacząłem robić wtedy ćwiczenia nie tylko na dywanie, ale jeszcze dodatkowo na kocu, nieco pomogło.
Zostało mi jeszcze 6 dni i choć nigdy po 'szóstce' nie miałem zakwasów, to teraz czuję wyraźnie że mięśnie są wyeksploatowane już przy pierwszym ćwiczeniu. Co zrobić- jadę dalej!
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
wow... ja dzisiaj (zaraz) robie 8 dzien i jest ciezko... :( a powiedz mi czy widzisz jakies efekty??
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Witam!Jak jest z tym 6 weidera?I dzien, 1 seria, 6 powtozen tzn jak?Ile tak powtozen tych 3 sekundowych i ile tych cwiczen na partie miesni brucha dziennie, wytlumaczcie bo nie moge zrozumiec.Dzieki
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Ponadto jest jakas roznia miedzy tym jak cwicze na lozku a jak na dywanie?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!

Witam!Jak jest z tym 6 weidera?I dzien, 1 seria, 6 powtozen tzn jak?Ile tak powtozen tych 3 sekundowych i ile tych cwiczen na partie miesni brucha dziennie, wytlumaczcie bo nie moge zrozumiec.Dzieki

Nie sadzilem ze zrozumienie tego moze przysporzyc tylu problemow 8O
Jak jest pierwszy dzieb 1 seria 6 powtorzen to znaczy ze pierwszego dnia wykonujemy jedna serie skladajaca sie z 6 cwiczen, a kazde z tych cwiczeni powtarzamy 6 razy, czyli cwiczenie 1 wykonujemy 6 razy (ruch obiema nogami to dopiero jedno powtorzenie), 2 cwiczenie wykonujemy 6 razy itd.
Jak jest wiecej serii to najpierw wykonujemy jedna serie, czyli 6 cwiczen kazde po zadana ilosc powtorzen i odrazu po tym druga serie czyli znowu 6 cwiczen kazde po zadana ilosc powtorzen.
Juz bardziej lopatologicznie chyba sie tego nie da wytlumaczyc :wink:
Aha i cwiczenia wykonujemy raz dziennie :)
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!

Witam!Jak jest z tym 6 weidera?I dzien, 1 seria, 6 powtozen tzn jak?Ile tak powtozen tych 3 sekundowych i ile tych cwiczen na partie miesni brucha dziennie, wytlumaczcie bo nie moge zrozumiec.Dzieki

Nie sadzilem ze zrozumienie tego moze przysporzyc tylu problemow 8O
Jak jest pierwszy dzieb 1 seria 6 powtorzen to znaczy ze pierwszego dnia wykonujemy jedna serie skladajaca sie z 6 cwiczen, a kazde z tych cwiczeni powtarzamy 6 razy, czyli cwiczenie 1 wykonujemy 6 razy (ruch obiema nogami to dopiero jedno powtorzenie), 2 cwiczenie wykonujemy 6 razy itd.
Jak jest wiecej serii to najpierw wykonujemy jedna serie, czyli 6 cwiczen kazde po zadana ilosc powtorzen i odrazu po tym druga serie czyli znowu 6 cwiczen kazde po zadana ilosc powtorzen.
Juz bardziej lopatologicznie chyba sie tego nie da wytlumaczyc :wink:
Aha i cwiczenia wykonujemy raz dziennie :)


Ok juz zrozumialem, dzieki.A czy mozna cwiczyc na lozko, czy zdecydowanie jest wazne zeby na czyms twardszym tak jak na dywanie ??
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Mozna cos sobie podlozyc, ale nie powinno byc za miekko bo ciezko bedzie sie wykonywac cwiczenia. Mozesz na podlodze na przyklad jakis koc polozyc.
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Podloz sobie np. jakas cienka poduszke lub cos innego ale na lozku to nie :)
  • 0

budo_hellrider
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AW6 Czyli 6 Weidera !!!
Łóżko kusi do odbijania od niego nóg- nie polecam.
Co do efektów- znaczące wzmocnienie mięśni, wzrost ich wytrzymałości, no i sześciopak też jest :wink: (a na początku był ledwo widoczny).
Idę robić 40 dzień.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024