Skocz do zawartości


Zdjęcie

6 Weidera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
zastanawia mnie czy teoria ze abs buduje misenie brzucha a 6 weidera jest tylko na rzezbe jest prawdziwa?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
naprwde prosilbym o udzielenie odp na moje pytanie:)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
Nie powiem Ci z własnego doświadczenia, bo za krótko ćwiczyłem A6W, ale wiele osób ćwiczy najpierw ABS (mówią, że dla zbudowania mięśni) a po np. paru miesiącach A6W (mówią, że dla lepszej rzeźby) i na efekty nie mogą narzekać, więc bardzo możliwe, że coś w tym jest. Poczekamy na jakieś naukowe dowody :wink:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
czwiczenia na miesnie brzucha buduja miesnie brzucha.
czwiczenia na saplanie tluszczu + dieta robia rzezbe.
czwiczenia na miesnie brzucha nie sa cwiczeniami na spalanie tluszczu.
  • 0

budo_maraves
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera

Do tej pory wykonywałem jedynie dobrze znane brzuszki, nożyce i podobne ćwiczenia,

Mięsni brzucha nie ćwiczy się ciągle tymi samymi ćwiczniami bo nie dają one po pewnym czasie żadnych efektów.
Wystarczy zmieniać ćwiczenia.
A ten Weidera to raczej dla początkujących, którym brak kreatywności.
  • 0

budo_pashunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
6Weidera robiłem, do 18 dnia chyba wytrzymałem. Nudno się z czasem robi niemiłosiernie. Wolę ABSII osobiście. A jak ktoś się spodziewa, że po przerobieniu całego programu 6W będą widoczne fantastycznie wyrzeźbione mięśnie... Na redukcję tłuszczu to nie działa. Moim ulubionym ćwiczeniem jest i będzie kółko. Robię ze stojaka :) tylko jeszcze rąk nie dam rady wyprostować do końca. Ale się nie poddam...
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
Taaa, racja...jestem około 25 dnia i mam dosyć, efekty były na początku, teraz coraz mniej, mimo że coraz dłużej trwa. Czas sobie odpuścić
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
a tak przy okazji, najlepsze na miesnie brzucha sa przysiad i martwy ciag 8)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
Pashunio ile ci zajelo zanim zrobiles kolko ze stania? Ja robie 30 pod rzad z kleku i powoli zaczynam sie przymierzac do cwiczenia ze stania. STaje jakis metr od sciany-podjezdzam i z powrotem. Mam chyba zla technie jdnak, bo caly ciezar jakbym opieral na raczkch kolka- boje sie w koncu sie zlamie a ja polece na pysk :)

Jak ty cwiczyles?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera

STaje jakis metr od sciany-podjezdzam i z powrotem.

metr? ile ty masz wzrostu? :P przeciez ze stojaka to masz wzrost+dlugosc rak. ja staje jakies 2m od sciany, a i tak nie dojezdzam do koncowej pozycji.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera
no tak, czepiaj sie slowek w morde no.. :) Lepiej powiedz czy tez nie mas ztakiego uczucia ze caly swoj ciezar opeirasz na tym kolku?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera

no tak, czepiaj sie slowek w morde no.. :) Lepiej powiedz czy tez nie mas ztakiego uczucia ze caly swoj ciezar opeirasz na tym kolku?

nooo... bo tak jest ;) do tego jesli zle plecy ulozysz to czuc glownie dolny odcinek plecow.
trzeba sie skupic, zeby dobrze miesniami brzucha i plecow pracowac. a rece po prostu trzymac prosto, o starac sie nimi nie ciagnac do gory przy wstawaniu.
  • 0

budo_pashunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: 6 Weidera

Pashunio ile ci zajelo zanim zrobiles kolko ze stania? Ja robie 30 pod rzad z kleku i powoli zaczynam sie przymierzac do cwiczenia ze stania. STaje jakis metr od sciany-podjezdzam i z powrotem. Mam chyba zla technie jdnak, bo caly ciezar jakbym opieral na raczkch kolka- boje sie w koncu sie zlamie a ja polece na pysk :)

Jak ty cwiczyles?


Jakieś 4 tygodnie. W moim przypadku barierą był kręgosłup. Kluczem jest odpowiednie ułożenie odcinka lędźwiowego. Tyłek musi być lekko wypięty w górę.
Przygotowywałem się tak: rolowałem koc i klękałem na nim. Za każdym razem koc delikatnie przesuwałem w kierunku stóp (kolana coraz dalej w powietrzu).
Pełny rozjazd do podłogi robiłem już po 2 tygodniach, ale od razu odbijało się na kręgosłupie. Potrzebowałem kolejnych dwóch, żeby wzmocnić i teraz już idzie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024