Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Majer90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:171
  • Biceps [cm] :39
  • Pas [cm]:81
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa
Witam, mam 20 lat 171 wzrostu, waga 80-83, cwicze ponad pol roku, staram sie cwiczyc codziennie :?:

zazwyczaj na kazda partie miesni robie po mniej wiecej 6 cwiczen po 3 serie ( Triceps i Biceps robie jednego dnia, czy to dobrze ? ), i chodzi mi o to czy moze dla lepszego efektu dolaczac stopniowo jakies nowe cwiczenia czy poprostu zaczac robic np po 4 serie, czy moze to i to ? wszystkie cwiczenia staram sie wykonywac zwiekszajac ciezar co serie :D

drugie pytanie dotyczy tego, ze chcialbym spalic sobie zbedny tluszczyk ( najwiecej zebralo sie na boczkach z tylu i na brzuchu ) jakie cwiczenia moglbym wykonywac aby spalic to jak najszybciej ? i moze poradzili byscie mi jakas odzyweczke aby to jakos przyspieszyc ? dodam ze praktycznie po kazdym treningu biegam na biezni, srednio po 10 min na 12km/h, tak aby jak najbardziej sie wypocic ( korzystam tez z sauny jesli to ma jakies znaczenie )

przy okazji moze pomozecie mi w dobraniu diety.. ogolnie nie jadam praktycznie nic slodkiego, unikam ziemniakow, smazonego, ostatnio tez unikam bialego pieczywa :) jem za to kasze, owoce, warzywka, ryby, pieczywo jedynie wieloziarniste, do tego jakies jogurty, twarogi, czasem jakas zupa.. z czego mozna zrezygnowac, i co mozna jeszcze dodac do mojego jadlospisu ?


pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi :D z gory dzieki :D

Użytkownik Majer90 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa
co do pierwszego pytania musiałbyś pokazać cały trening
ogólnie rzecz biorąc na duże partie 12-16 serii na małe 9-12 (nawet i 7 serii jeśli mała partia jest robiona po dużej np biceps po treningu pleców, wtedy na dobicie nie trzeba aż tak dużo go przemęczać)
jeśli robisz biceps z tricepsem to dobrze, wtedy jest najlepsze ukrwienie ramion i efekt jest bardzo dobry

kolejna sprawa to trzeba swoje ciało zaskakiwać co jakiś czas, np. zmień trening ułóż inny



co do tłuszczyku wielu miało różne teorie ja mogę Ci przedstawić swoją
na drugi dzień po docelowym treningu z ciężarami rób trening aerobowy np. rowerek, bieganie na bieżni itp itd. na koniec trening brzucha. U mnie dało to efekty. Aby Ci przybliżyć podam swój plan.

pon. klatka + triceps
wt. aeroby + brzuch
śr. plecy + biceps
czw. aeroby + brzuch
pt. nogi + barki
sob. biceps + triceps + aeroby + brzuch
ndz. wolne

co do spalaczy to nie używałem nigdy, ogólnie dobrze się odżywiaj, trzymaj dietę a jak jej nie masz lub Ci się nie chce jej mieć to unikaj tłustego i tego co działa na Twoją niekorzyść w postaci dodatkowej osłonki na brzuchu

tyle od mnie :?:
  • 0

Majer90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:171
  • Biceps [cm] :39
  • Pas [cm]:81
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa
Hmm, powiem tak.. ogolnie nie mam ulozonego dokladnie planu cwiczen :?: ale mniej wiecej wyglada to tak..

Pon. Klatka i czasem do tego biceps
Wt. Plecy
Sr. Barki + kaptury
Czw. Biceps + Triceps
Pt. Klatka + Biceps
co do soboty zalezy czy mam czas.. wiec raczej nie jestem w stanie okreslic co robie
+ do kazdego dnia staram sie biegac 10 min szybkim tempem :D
od najblizszego tygodnia zamierzam tez robic 3 razy w tygodniu brzuch :)

a co do spalaczy, przydaloby mi sie cos co pomoze mi spalic niepotrzebny tluszcz i przy okazji ladnie mnie wytnie :D tylko co do spalacza, z tego co slyszalem po niektorych spalaczach jest sie strasznie pobudzonym i potrafia podniesc cisnienie, nie wiem czy to do konca prawda, ale takie mnie nie interesuja :D
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa
sobotnie biceps i triceps odpusc.

do wycinki jest specjalna dieta low carb + aeroby. spalacz jedynie jako dodatek. na poczatek polece thermo speed extreme

TRENUJE BO LUBIE


Majer90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:171
  • Biceps [cm] :39
  • Pas [cm]:81
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa
Tzn co do bicepsow i tricepsow robie po 4 cwiczenia praktycznie, na plecy klate i barki po 6 cwiczen, w tym kazde cwiczenie po 3 serie :?:

co do diety wysokobialkowej nisko weglowodanowej, co najlepiej jesc, w jakich ilosciach i w jakich odstepach czasu ?
  • 0

bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady co do treningow i do tego co robic aby spalic tkanke tluszczowa

po pierwsze czemu robisz po 6 cwiczen na kazda partie miesniowa
to szalenstwo jest wystarczy maksx 4 na duze i 3 na male partie

dieta wysokobialkowa nisko weglowodanowa

trenowanie bicepsa dwa razy w tygodniu mija sie z celem a juz 3 do wola o pomste do nieba.

rozloz trening tak zeby biceps rozdzielic z pelcmai aby byl efekt jakbys go trenowal dwa razy cyzli jak dasz klatka biceps a pozneij bedizesz cwiczyl plecy to on tez sie wtedy angazuje to wystarcyz nei trzeba katowac go na kazdej sesji

klatka biceps
nogi
wolne
barki triceps
plecy
wolne
wolne

areoby po nogach i plecach oraz brzuch i powinno byc dobrze

pozdraiwam


nie będę się wymądrzał i takie tam, ale w moim przypadku dopiero po dwóch treningach bicepsa i tricepsa w tygodniu (oddzielnym treningu biceps + triceps ) zauważyłem że ramiona mi się równają i kształtują na lepsze, chodź przyrosty mniejsze

jestem zdania że każdy powinien dobierać trening do siebie i odbierać bodźce jak reaguje jego ciało na tamto czy owo i wtedy poprawiać go
ja zwróciłem uwagę aby nie mieć dysproporcji, ja jednym treningu bicepsa tricepsa łapa szła w górę ale nie biceps nie taki jak chciałem w lewej itp itd.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024