Skocz do zawartości


Zdjęcie

od czego zacząć przy treningu i redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

karmazynek0
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

od czego zacząć przy treningu i redukcji
Witam,

Zakładam nowy temat ze względu na to, że moja sytuacja jest dość nietypowa. Mianowicie ważę 130 kg. Rozpocząłem dietę, oprócz tego staram się robić aeroby. Moim głównym celem jest redukcja, ale nie chciałbym stracić przy tej redukcji mięśni. Do zrzucenia mam 55 kg. Moja dieta odchudzająca raczej nie pozwala zbytnio na rozbudowę mięśni, natomiast gdybym chciał coś z nimi zrobić to musiałbym zwiększyć ilość pożywienia? To nie pozwalało by mi schudnąć. Niestety mam bardzo ograniczoną ilość czasu. Powiedzmy 30 minut dziennie / 2 godziny w weekend. Od czego powinienem zacząć. Najpierw schudnąć, a potem rozbudowywać mięśnie, najpierw rozbudowywać mięśnie a potem chudnąć, czy da się to połączyć? Co polecacie, jaka dieta, jakie ćwiczenia biorąc pod uwagę ilość czasu? Nie chciałbym zrobić czegoś źle...
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: od czego zacząć przy treningu i redukcji
po pierwsze nie wierze ze masz tylko 30 min dziennie bo czasem wiecej czasu spedza sie na kiblu i w lazience, po drugie trzymaj diete kilka miesiecy i nie przejmuj sie miesniami bo przy takiej ilości sadła co to może być za jakość mięśnia, spal ten cały tłuszcz a pozniej wez sie za budowanie miesni, po trzecie to duzo zapału i checi do pracy bo czeka cie trudna robota.
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024