Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

potrzebna pomoc
w tym roku wybieram sie na AWF i dowiedzialem sie ze pokazujac zaswiadczenie o klasie mistrzowskiej jest sie zwolnionym z egzaminow wstepnych ale pokazujac tez pierwsza klase sportowa(czy jakos tak) otrzymuje sie pare punktow gratis!! zdobylem vice mistrza kraju w kaliszu na zawodach WKF i nie wiem co mam dalej zrobic zeby to zaswiadczenie otrzymac?? do kogo mam sie zglosic z wnioskiem??? jesli ktos wie!! prosze o pomoc!! z gory dziekuje!!
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc
Takie zwalnianie z egzaminow zapewniaja tylko klasy sportowe i mistrzowskie dotyczace sportow olimpijskich. Karate sportem olimpijskim nie jest, wiec nie masz co liczyc na zwolnienie z egzaminow.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc

Takie zwalnianie z egzaminow zapewniaja tylko klasy sportowe i mistrzowskie dotyczace sportow olimpijskich. Karate sportem olimpijskim nie jest, wiec nie masz co liczyc na zwolnienie z egzaminow.


czy jest az tak rygorystycznie? ju jutsu tez nie jest, a mam znajomych, ktorzy z takiej klasy mistrzowskiej korzystali przy wejściu na AWF.
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc
a czy wybierajac sie na awf jest uwzglednianie trenowanie np.karate???
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc

Takie zwalnianie z egzaminow zapewniaja tylko klasy sportowe i mistrzowskie dotyczace sportow olimpijskich. Karate sportem olimpijskim nie jest, wiec nie masz co liczyc na zwolnienie z egzaminow.

na jakiej podstawie tak twierdzisz?? rozmawialem z moim w-fista(zreszta olimpijczykiem :) ) i mowil ze podlega zwolnieniu osoba ktora cwiczy sport znajdujacy sie na liscie... a sporty walki moj drogi znajduja sie na niej!! a co do klasy sportowej to wlasnie miejsca medalowe na MP daja taka klase!! dlatego prosilem zeby wypowiadaly sie osoby mogace mi pomoc a nie wprowadzajace tylko zamieszanie!! pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc

na jakiej podstawie tak twierdzisz?? rozmawialem z moim w-fista(zreszta olimpijczykiem :) ) i mowil ze podlega zwolnieniu osoba ktora cwiczy sport znajdujacy sie na liscie... a sporty walki moj drogi znajduja sie na niej!! a co do klasy sportowej to wlasnie miejsca medalowe na MP daja taka klase!! dlatego prosilem zeby wypowiadaly sie osoby mogace mi pomoc a nie wprowadzajace tylko zamieszanie!! pozdrawiam :twisted:

Na podstawie informacji podanych na oficjalnej stronie Warszawskiego AWFu i informacji z informacji o rekrutacji.
Miejsca medalowe na MP nie daja klasy sportowej. Daja klase Mistrzowska.
Tyle jezeli chodzi o zamieszanie, wybacz mi ze napisalem w Twoim temacie :roll:
I, prosze, nie mow do mnie "moj drogi".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024