Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dopiero zaczynam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

ieblekertoip
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dopiero zaczynam
Witam. Panowie zamieszczam swoje fotki po to by dowiedzić czy jest sens wogule zaczynać ćwiczyć czy nastawić sie najpierw na redukcję taknki tłuszczowej darując sobie siłownie - waże 118kg mam 27lat i jestem po prostu gruby -ciężko jest się przełamać i zmienić tryb życia ale muszę i wiem że mi się uda. Zamieszczam foto jak wyglądam obecnie - bede sie starał wklejać zdjęcia co 2 tygodnie. Liczę na wasze opinie i sugestie. Pozdrawiam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Gales
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Kolego najperw redukcia bedzie potrzebna odrazu mowie ze nie bedzie latwo ale jak sie chce osiaga sie swoj cel powodzenia życze
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
A ja bym nie redukował, cisnął bym rzeźbe przy rzeźbie tak czy siak wypali tłuszcz i zbuduje mięśnie.

Zrób dietę w której są obcięte węgle i ujemny bilans kaloryczny + 2g białka na kilogram masy ciała
Co do treningu to dużo areobów, co do treningu to nie mam pojęcia gdyż nie podaleś info jaki masz dostęp do sprzętu czy siłka czy domowy trening.

Ale masz u mnie TAAAAKIEGO + za rejestracje dziś i od razu wrzucenie zdjęć :-)

Użytkownik Gutaj edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


konto usunięte

konto usunięte
  • konto usunięte
  • PipPipPipPip
  • 518 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Nie ustawione
  • Zainteresowania:-

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Redukcja plus areoby i to takie porządne na początek 30 -40 minut do tego dieta
  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Muskul dobrze napisał
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
O jakiej rzeźbie wy mówicie ? To jest same sadło .
Dużo aerobów + siłka trzeba to wypalić a nie ;/
Dobra dieta, duża aktywność fizyczna + wspomaganie się suplami i zjedzie .
Jak pozbędziesz się tłuszczyku to potem masuj

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam

czy da się coś z tego osiągnąć?


oczywiscie ze tak. silna wola, ostry trening i dieta. no i oczywiscie czas.

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
kolego mam cos podobnego :D i na mnie dziala thermo speed extreme plus co 2 dzien silka :unsure: i rozgrzewam kazde mieśnie co 2 dzien :D brzuch mi zmalal i czuje sie rewelacyjnie i do tego polecam basen po silowni :D ale jak mowia koledzy dieta . odstaw chu..... żarcie pij duzo wody , wybieraj produkty do max 3% tluszczu ja staram sie tak zeby nie bylo wogole ale sie nie da:) na poczatku sprubowalem diete dukana :D tak 5 dni wkurzylem sie bo nic nie zjechalo a tylko zle sie czulem . Jedz wazywa, zero cukru, owoce, serki chude , jajka , ryby mieso gotowane , i naprawde cwiczenia ja co ide na silownie to ostatnie poty zostawiam B) ale warto :D kup sobie jakis spalacz i w droge .
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
diete dukana
tak btw niej niszczy wątrobę :]
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


ieblekertoip
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Ok Panowie dzieki za komentarze - biore sie za siebie i za miesiac wrzuce fotke - mam nadzieje że będą już jakieś efekty jeśli chodzi o utrate wagi, bo na miesnie to raczej nie mam co liczyc narazie. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki...
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Gutaj, po 1 na rzeźbie nie robi się mięsa! po 2 rzeźbi się wyrobione mięśnie a nie tłuszcz, po 3 dieta dukana jest szkodliwa nie tyle na wątrobe czy nerki, ale także na mózg, który potrzebuje węglowodanów. Aeroby będą podstawą, bieganie, rower, skakanka, do tego gimnastyka, bo zapewne masz problemy z ruchami. Odpowiednia dieta, dużo białka, mało węglowodanów(mało nie znaczy w ogóle) i 0 złych tłuszczy, dużo warzyw i za pół roku powinny być jakieś efekty
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
dużo dobrego mozna zrobić w ciągu nawet pół roku jak zaczynasz to tym bardziej, na poczatek ustaw diete low carb: białko 2,2-2,5g/kg, węglowodany 3g/kg (i z czasem mniej) tłuszcze 0,5-0,7g/kg, do tego dorzuć bieganie 4 razy w tygodniu na poczatek po 30 min (najlepiej z rana naczczo), skakanka, rower i oczywiście konkretny trening w siłowni a będzie ok jak masz motywacje :-).
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

LuckyOne
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Kino
    Foto i Photo;)
    Playstation 3;)
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:184

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Panowie... Czy któryś z was chociaż testował na sobie diete Dukana, że tak "chętnie" jej odradzacie? Mi tam ani nerki, ani wątroba, (ani tym bardziej mózg;)) nie dawały o sobie znać, a byłem na tej diecie prawie cały rok. Wydaje mi się iż śmiało można ją polecić, ale tylko początkującym, którzy nie mają jeszcze co tracić jeśli chodzi o to właściwe "mięsko".
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
od siebie polecam low carb ze zjezdzaniem z weglowodanami w dol, przetestowałem i efekty były bardzo zadowalające bez suppli, oczywiście aeroby kreciłem ostro i trening był konkretny do tego
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

ieblekertoip
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Witam po tygodniu. Wiec tak dziś ważę 115,7kg - wyrzekłem się piwa,chleba,chipsów - jem normalnie - nie jest mi łatwo i mam mnustwo słabych chwil - jednak wtedy wmawiam sobie ze cala praca jaka wykonuje pojdzie na marne - to mi pomaga - motywuję się tym, że wkońcu nie bede sie siebie wtydził. Mój trening wyglada tak, że ćwicze cały tydzień - tzn rano biegam przed śniadaniem, i naprzemiennie ćwiczę na siłowni a na drugi dzień aeroby - i tak mi mija tydzien - nie katuje siłowni codziennie - bo wiem ze to nie da mi zadnego efektu. Cieszę się z tych 2 kg - to dopiero początek, ale jeśli wytrzymałem jeden tydzień to wytrzymam i następny - nie stosuję żadnych diet z internetu sam ustalam sobie diete - nie jem tłustych rzeczy ale też nie głodzę się - pomalutku małymi kroczkami.
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dopiero zaczynam
Bardzo ładnie, powodzenia, załóż sobie u nas dziennik treningowy, to będzie kolejna motywacja dla ciebie :D
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024