Skocz do zawartości


Zdjęcie

tunczyk fe:D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
a ja kupuje neptuna chyba w kazdym badz razie z warzywami w salatce srodziemnomorskiej....mmmmm pychotka :)
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
ja jem 6 puszek tunczyka w wodzie dziennie juz przez prawie rok. Najlepsze ze wcale nie lubie tunczyka ale wychodzi taniej niz piersi z kurczaka. Tunczyka w oleju mozecie sobie podarowac bo to nie jest dobry tluszcz. Jesli ktos nie lubi tunczyka to losos jest jeszcze bardziej wartosciowa ryba niz tunczyk. :)
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

ja jem 6 puszek tunczyka w wodzie dziennie juz przez prawie rok



yyyyyyyyyy koleś a co jeszcze jesz opróćz tego...chętnie bym zobaczył Twoją dietkę :krzeslem:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

ja jem 6 puszek tunczyka w wodzie dziennie juz przez prawie rok. Najlepsze ze wcale nie lubie tunczyka ale wychodzi taniej niz piersi z kurczaka

Pewnie kurczaka nie szama bo zadrogo wychodzi to ma tyle tuńczyka:P
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

ja jem 6 puszek tunczyka w wodzie dziennie juz przez prawie rok

czyli robisz duuuzy blad - z tego co widze to wazysz 90kg... puszka zawiera jakies 125g tuny ktorego wartosc odzywcza oscyluje wokol 24g/100g czyli z tuny dostarczasz codziennei ok 2g/kg mc bialka - a gdzie reszta ?? musisz jesio cos jesc - dorzucmy do tego bialko pochodzace z produktow roslinnych... [hipotetyczny posilek np skladajacy siem tez z kaszy gryczanej - ze 150g masz jakies 19g bialka - to jest dodatkowe bialko z 1nego posilku, a musisz ich miec co najmniej 6(na 6puch) - bo i tak 2 na raz byloby glupota; org nie przyswoi takiej ilosci bialka] zdecydowanie za duzo wyjdzie bialka...
chyba ze redukcje robisz... to moze w gornej granicy bys siem zalapal

zreszta tak monotonne jedzenie nie jest korzystne :/

Tunczyka w oleju mozecie sobie podarowac bo to nie jest dobry tluszcz

tluszcz jako zalewa - czesciowo siem zgadzam [zalewy z tanich produktow to syf pierwszej wody, srednia polka jest juz w miare oka - nie powinno miec siem zadnych wyrzutow co do jakosci tego oleju w porownaniu do tego co uzywa siem np do fast foodow itp. ... no i zawsze lepszy niz tluszcze nasycone pochodzenia zwierzecego]; ogolnie tluszcz z ryb jest jak najbardziej korzystny

Jesli ktos nie lubi tunczyka to losos jest jeszcze bardziej wartosciowa ryba niz tunczyk

i zdecydowanie drozsza...
natomiast nie w puchach trudniejsza w przygotowaniu
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
Pewnie avanger ze nie jem tylko 6 puszek tunczka. Moje puszki zawieraja ok 150 gram samego tunczyka po odcedzeniu wody. Pije do tego 2 razy dziennie dobrej jakosci Bialko, zjadam na sniadanie 10 bialek jajek plus 5 zolteki do tego 80 gram musli i 80 gram corn flakes(robie z tego smaczny omlet) . Okolo 11 zjadam 200 gram chudego twarogowego sera, jakies owoce i staram sie do tego zjesc kromke ciemnego chleba z okolo 100 gramem poledwicy. Do moich tunczykow przed i po silowni zjadam okolo 150 gram Ryzu a do wieczornych 2 puszekg jem zawsze okolo 200 gram wazyw. Suplemetuje sie duza iloscia i o dobrej jakosci L-Glutamina, Bcaa, Amino , Carbo itd. Nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze nie przyswoje 2 puszek tunczyka na jeden posilek ?? Ja sobie radze z tym doskonale !!!
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
Hmm, nie sięgam po tuńczyka z górnej półki, przeważnie zadowalam się jakimś czeskim produktem "giana" czy jakoś tak, swoją drogą biedronkowy tuńczyk jest niczego sobie. Fakt faktem tuńczyk w wodzie w dużych ilościach smakuje jak stara skarpeta, ten z oleju jest dużo lepszy dlatego czasami robię zamianę aby wstrętu nie dostać :) Jeszcze jest wersja w oleju sojowym który chyba jest "mniej tłusty". :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

Nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze nie przyswoje 2 puszek tunczyka na jeden posilek ?? Ja sobie radze z tym doskonale !!!

nie zrozum mnie zle - nie chodzi mi o to czy dasz rade zjesc, tylko, ze twoj org nie zrobi porzytku z takiej ilosci bialka...
powiedz mi - jedziesz na redukcje czy na mase ??

ogromne ilosci bialka/aminokw wszamiasz :przestraszony:
takie ilosci obciazaja watrobe, nerki....

dlugo jedziesz na takiej "pseudodiecie" ??
jakie efekty ??
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
przy wadze 90 kg w diecie na mase zapotrzebowanie na bialko jest okolo 200 do 250 gram a na diecie na odchudzanie okolo 300. Jak dobrze policzysz to co jem to moze jem o jedna puszke za duzo. Nie sadze zeby ta 1 puszka obciazyla mi watrobe i nerki. Wstaje o 5 rano i jem moje 7 posilkow dziennie. Jesli policzysz to na jeden posilek okolo 40 gram bialka nie sadze zeby bylo to za duzo na kogos kto serie na klatke robi po 155 kg a serie na barki 110 szesc razy w ostatniej seri do samego karku. Jak efekty ?? -jade na tej diecie okolo roku. Bez koksow juz ternuje okolo 2 lat. Na mojej diecie mam lepsze efekty niz przez moje pozostale 4 lata treningu. Moje treningi i diete konsultuje z M Polski i trenerem ktory ma podwojnego magistra z tego tematu. A ty kim jestes?? Pochwal sie swoimi efektami. Ile wyciskasz na klatke?? Jaka diete ty stosujesz? Nie zrozum mnie zle nie znam Cie!! 90 % ludzi nie wyciska tu nawet 110 kg wiec czego oni moga mnie nauczyc?? Jesli moja dieta jest zla to bede ja nadla stosowal dopuki bede notowal dobre wyniki. Stosowanie koksow tez obciaza watrobe.
  • 0

gali
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
Rocky_Olb, jezeli piszesz prawde to zazdroszcze ci takiej dyscypliny , u mnie dieta trwa przewaznie 2-3 dni pozniej zapominam i jem co jest :D
Daj jakas fotke.
  • 0

chilon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

Rocky_Olb, jezeli piszesz prawde to zazdroszcze ci takiej dyscypliny , u mnie dieta trwa przewaznie 2-3 dni pozniej zapominam i jem co jest :D
Daj jakas fotke.


Hmm nie mam takiego problemu, po prostu kupuje to co mam w diecie i nawet jak zapomne o niej to jem co mam a wiadomo co mam :) Czasami mam może problem z porami posiłków :>
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

90 % ludzi nie wyciska tu nawet 110 kg wiec czego oni moga mnie nauczyc??


tylko ze sa tacy ktorzy moze targaja po 80-90 a wiedze maja 100 razy wieksza od tych co wiecej targaja , sila klatki nie jest wyznacznikiem widzy , bo ty cwiczysz te 5 lat a ktos moze 2 lata czy mniej i normalka ze bedzie mniej bral od ciebie na klate bo twoj starz zoobowiazuje do czegos :) niestety wiele osob majac starz 2-4 lata nie potrafi sobie treningu ulozyc czy diety a targa duzo na klate bo ma starz dlugi i jedzie na tym co inni mu wypracuja :)
  • 0

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
gali, tak to prawda co pisze. Najlepsze jest to ze przez caly rok opuscilem moze 1 albo 2 posilki. Zawsze biore wszystko ze soba. Fotki posle ale jak zrobi sie troszke wiecej definicji bo od dzis zaczolem robic.Umnie to idzie szybko wiec moze juz cos za miesiac ale nie obiecuje.adasko, ja moja 100 wycislem po 3 miesiacach treningu. A jesli jest tak ze kazdy kto trenuje 5 lat umi wycis 190 to chyba sie cos zmienilo od´czasu kiedy nie mieszkam w polsce. Masz racje ze nie kazdy kto silny musi miec wiedze. Ja duzo czytam na ten temat. Moja kazda gazete mam przeczytana chyba ze 30 razy. do dzis biore je na kibelek :D i czytam. Nie rozumiem co masz na mysli z tym ze inni mu wypracuja. Sluchaj na wszystko co mam pracowalem ciezko sam. A to ze wytrzymuje taka monotonnosc diety jest spowodowane tym ze miesnie sam mi najwazniejsze na swiecie :)
  • 0

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
hehe zartowalem z tym najwazniejsze bo najwazniejsza jest mi moja rodzina ale zaraz po tym miesnie no to pozdrawiam
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
chcialbym udzielic ci bardziej wyczerpujacej odpowiedzi, ale niestety nie amm na tyle czasu...
z tego co zadalem sobie trudu w policzeniu ilosci bialka jedynie z produktow wysokobialkowych [wylaczajac wszelka suplementacje i pozostale produkty], wyszlo nastepujaco:
z tunczyka ok. 216g; sera bialekgo 38g; jaj ok 47g [przy zalozeniu wagi 1jaja 50g, wart odzyw. 1 jaja calego 12,5g; bialka 10,8; a zoltka 16,3] lacznie 301g bialka (!!!!!)
biorac pod uwage dalsza suplementacje wpc/wpi czy aminokw i zawartosc bialka w pozostalych produktach wg mnie wlasnie obciazasz watrobe i nereczki....

Stosowanie koksow tez obciaza watrobe.

oczywiscie, dlatego jestem ich przeciwnikiem, nigdy nie stosowalem, nikogo nie namawiam, kazdemu odradzam.

przy wadze 90 kg w diecie na mase zapotrzebowanie na bialko jest okolo 200 do 250 gram a na diecie na odchudzanie okolo 300

co do 200g jak najberdziej siem zgodze, 250g wg mnie przesada; co do redukcji 300g to tez wg mnie trochu za duzo, wydaje mi siem ze ok 315g juz niepotrzebnie obciazasz nerki i watrobe
btw: przy jakiej ilosci ww te 250g na mase ??

. Jesli policzysz to na jeden posilek okolo 40 gram bialka nie sadze zeby bylo to za duzo na kogos kto serie na klatke robi po 155 kg a serie na barki 110 szesc razy w ostatniej seri do samego karku

1. 40g bialka na posilek - luxus nie bede dystkutowal a jedynie moge przytaknac
2. watpie aby to co mowisz wplywalo na zdolnosc naszego org do przyswajania odpowiednich ilosci aminokw ...

niestety podawales tez np na wieczor jesz 2puchy tuny co daje co najmniej ok 70-72gbialka w jednym posilku :oczami:

Moje treningi i diete konsultuje z M Polski i trenerem ktory ma podwojnego magistra z tego tematu. A ty kim jestes?? Pochwal sie swoimi efektami. Ile wyciskasz na klatke??

1. cieszy mnie to... ale nico patrzac na ilosci m.in. bialka watpie :|
2. osoba ktora swoja skromna wiedza zwykla siem dzielic z ludzmi na forum... niestety najprawdopodobniej znow znikne na pewien czas... brak czasu - dla mnie nie najwazniejsze sa moje miesnie a na chwile obecna wyksztalcenie. M.in. z tego powodu nie cwicze juz od 2 lat :(
po 4,5miecha wyciskalem 95kg wiekszosc czasu bez odpowiedniej diety, suplementacji i of korz sterow... pozniej problemy ze stawami zmusily mnie do przerwy... jak dobrze pamietam kolo 3-4 miesiecy. z roznych powodow mialem czeste przerwy. najdluzszy okres cwiczenia bez przerwy to te nedzne 4,5 miecha. po ok 18-20miesiacach takiego raz chodzenia raz nie wyciskalem 117,5kg [warto w tym momencie zaznaczyc ze zaczynalem od 56kg wagi - doszedlem do 86kg, wyciskalem na poczatku ok 45-50kg, az do tych 117,5 - of korz juz z odpowiednia dieta i suplementacja]

Nie zrozum mnie zle nie znam Cie!! 90 % ludzi nie wyciska tu nawet 110 kg wiec czego oni moga mnie nauczyc??

jezeli ty mozesz czegos nauczyc - prosze zacznij siem udzielac na forum w dzialach tematycznych - na pewno bedziemy wdzieczni ;)
nigdy za malo ludzi z wiedza [mam nadzieje :P]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rocky_Olb
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D
avanger, powiedz jaka tabele dietetyczne stosujesz?? z moich wynika ze tunczyk ma okolo 21 gram bialka w 100 gramach. Zakladajac ze srednio 1 puszka ma okolo 140 gram bo po wycisnieciu calej wody tyle by bylo to na wieczor zjadam 58 gram bialka a nie 72 jak ty piszesz. Moze i jest troszke prawdy w tym co piszesz ze minimalnie przesadzam ale nie lubie miec uczucia ze dostarczylem czegos za malo po moim treningu. Mam nadzieje ze nie przyjeliscie mnie przez to co pisalem jako zarozumialego dupka. Jest oke jesli ktos wyciska 120 kg nawet po 5 latach treningu. Wcale sie nie czuje lepszy bo sa tacy co po 3 wyciskaja ponad 200.

west, co do twojej wypowiedzi bo ja przeoczylem. Skad wiesz czy nie stac mne na kurczaka?? Nie robie go ze wzgledow czasowych. Duzo szybciej jest otworzyc puszke tunczyka niz ugrilowac kurczaka. Jak mam chwile czasu to tez robie kure. Napewno nie jest to spowodowane brakiem kasy bo na sama diete miesiecznie udaje 200 € za mieszkanie place 450 € na suplemety ponad 100 € wiec zycze ci tez tyle szczescia co ja mialem.

avanger, to wez kolego zacznij cos robic. Nie mow ze nauka pochlania ci caly czas. W weekendy bys spokojnie znalazl 2 godzinki na trening w tygodniu tez napewno ze 2 dni by sie znalazly. Swoja droga ja tez mialem kiedy zaczynalem okolo 60 kg. Najwiecej ile mialem to okolo 110 kg. Potem odstawilem koks i juz jestem 2 lata czysty w miedzy czasie kiedy wyprowadzilem sie z polski mialem okolo 7 miesiecy pauzy. Nie powiem ze zaczynalem praktycznie od poczatku ale spadku mialem naprawde duzo. Do mojej starej sily doszlem tylko na "dobrej" diecie. Moze na klatke jestem jeszcze kilka kg do tylu ale w kilku cwiczeniach nawet poprawilem swoje wyniki. Teraz odkladam wiekszosc weglowodanow i od wczoraj zaczolem robic definicje. Nie wiem czy to nie jest troszeczke za szybko bo do lata jeszcze duzo czasu. Ale tym razem chce zeby moja zezba byla tak dobra jak to tylko w moim przypadku mozliwe. :D
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

avanger, to wez kolego zacznij cos robic. Nie mow ze nauka pochlania ci caly czas.


nie znasz go wiec nie wiesz ze on sobie stawia inne priorytety jak silka :) tez bym chcial studiowac z takimi efektami jak on :) ale to nie mozliwe niestety :)

avanger, powiedz jaka tabele dietetyczne stosujesz?? z moich wynika ze tunczyk ma okolo 21 gram bialka w 100 gramach. Zakladajac ze srednio 1 puszka ma okolo 140 gram bo po wycisnieciu calej wody tyle by bylo to na wieczor zjadam 58 gram bialka a nie 72 jak ty piszesz


no fakt ava sie przeliczyl ale wiesz ze w nocy organizm nie trawi i taka ilosc szybko przyswajalnego bialka jest niedobra bo organizm przyswoi Ci pewnie jedna puszke a druga pujdze sie je..... lepszym wyjsciem serek bialy ktory wchlania sie wolno :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: tunczyk fe:D

avanger, powiedz jaka tabele dietetyczne stosujesz?? z moich wynika ze tunczyk ma okolo 21 gram bialka w 100 gramach. Zakladajac ze srednio 1 puszka ma okolo 140 gram bo po wycisnieciu calej wody

w moich tablicach figuruje 24g/100g prod. :P ale oka zalozylem tez to co pisales we wczesniejszym poscie, ale zmienilem :P [ze pucha ma 150g tuny ;) ]
Rocky_Olb - to ze dostarczasz za duzo bialka powoduje przyspieszenie metabolizmu [24kcal org potrzebuje na przyswojenie 1gbialka ktore dostarcza 4kcal] - wiec posrednio hamujesz sobie przyrost masy :P

nie. nie uwazam cie za zarozumialego dupka ;) mozesz byc pomocny na firum jesli mialbys troche czasu i checi zeby siem dzielic z innymi swoja wiedza - wydaje mi siem np ze w treningu powinienes miec troche do powiedziena.
pozdrawiam i polecam wypowiadanie siem na forum ;)

avanger, to wez kolego zacznij cos robic. Nie mow ze nauka pochlania ci caly czas. W weekendy bys spokojnie znalazl 2 godzinki na trening w tygodniu tez napewno ze 2 dni by sie znalazly.

nie znasz go wiec nie wiesz ze on sobie stawia inne priorytety jak silka :) tez bym chcial studiowac z takimi efektami jak on :)

thx adasko ;) Rocky_Olb - no niestety na ile w weekend bym znalazl 2h na trening o tyle znalezienie w tyg 2dni zebym mial jakies 2,5h czasu [dojazdy na silke itp. tez dochodza...] graniczy prawie z cudem :(((

ale i tak mam zamiar wrocic :P niewiem czy i na ile mi siem to uda - a jesli bede przez to opuszczal siem jakos konkretniej w nauce - niestety znow zrezygnuje :/
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024