Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena "diety" ucznia- porady!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Vender18
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siatkówka, pływanie, siłownia & fitness, Komputery, motoryzacja,
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :33
  • Klatka piersiowa [cm]:90
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:50
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Ocena "diety" ucznia- porady!
Witam. Uczęszczam do szkoły średniej i mam pytania co do diety. Każdy z was który znajduje się w takiej samej sytuacji jak Ja ma problem z utrzymaniem "full" diety. Nie zarabiam jeszcze kasy, utrzymuję się z kieszonkowych więc nie moge zbyt wiele kasy wtopic i staram się wykorzystać to co mam na co dzień w domu.

Rano wstaję o godzinie 6.30
- płatki owsiane + 300ml mleka
- 3 kanapki; chleb razowy z słonecznikiem, dwa plasterki szynki ( kurczak, indyk), pomidor, ogórek, ser żółty ( 2 plasterki)
- przed wyjściem do szkoły szklanka kubusia xD (marchew, jabłko, banan)

W szkolę jestem o godzinie 8, zawsze nosze ze sobą kanapki 6x ( przykładane tj, 12 kromeczek) ( chleb razowy, ogórek, pomidor, szynka, ser żółty). Staram się jeść jedną co przerwę jak starcza czasu.

Do domu wracam około 15; Zjadam obiadek prosto od mamusi tj. Rosół z makaronem, pomidorowa z ryżem - za tym przepadam oraz ziemniaki + kotlet( kurczak, wołowina)+ buraki drobno tarte xD

Siłownie mam w domu ( plan treningowy 4-dniowy na masę sprawdzony i poprawiony tu na forum)
Godzina 16.30 ( posiłek przed treningowy) Zawsze staram się odstawić na talerzu duzo makaronu albo ryżu( z obiadu) i zjadam to z rosołem zazwyczaj...

Po treningu około 18;20 zjadam ziemniaki + kotlet , czasami pomidorową z ryżem.

Przed snem zjadam ?? I tu proszę was o pomoc co mógłbym zjeść około godziny 20.30?

I tak wyglądam moje jedzonko w czasie całego dnia. Chciałem się was poradzić ( bo nie dorastam wam nawet do pięt ze swoja wiedzą) co mógłbym dołozyć, co powinienem wywalić, zmienić... Nie chce żadnej pro diety tylko chce się po prostu w miarę swoich mozliwości dobrze odzywiać żeby widzieć jakieś efekty dieta + siłownia. Z góry dzięki za pomoc... Chłopaki pochwalcie się swoją wiedzą xD Chodzi mi o porady typu..to wywal, tyle tego zjedz, do odłóż, to jest złe a nie wymądrzanie się że to nie jest w ogóle dieta itp. pozdro ^^
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena "diety" ucznia- porady!
Przed snem dodaj 100 gram białego twarogu chudego, lub chudy bialy ser okolo 100 gram.
A w ciągu dnia zjedz chodziaz garstke orzechow wloskich lub archaidowych.
Do sniadania co drugi dzien dorzuc 2 bialka + 1 samo bialko od jajka ( ja zolko daje psu zeby sie nie marnowalo a nie jem bo zoltka maja b.duzo cholesterolu i jak bys je jadl codziennie w duzych ilosciach to moge byc probelmy za kilka lat). Chlebek pamietaj tylko razowy. Odrzuc z zarcia wszelkie smieci takie jak fast foody chipsy slodkie napoje. Dodawaj do posikow czasem jakies suroweczki i warzywka lub zjedz jakis swiezy owoc :unsure:
To chyba jedyne dobre rozwiazanie ale to i tak taka pseudo dieta, ale coz lepsza taka niz zadna. Pozdrawiam, jak masz pytania do wal :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Vender18
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, siatkówka, pływanie, siłownia & fitness, Komputery, motoryzacja,
  • Staż [miesiące]:0
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :33
  • Klatka piersiowa [cm]:90
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:50
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocena "diety" ucznia- porady!
Konkret dzięki za wskazówki ;]
Fajnie to ująłeś " pseudo dieta" xD Właśnie o takiego typu porady mi chodziło. Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia to będę wdzięczny...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024