Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje Pomocy :>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ekto
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje Pomocy :>
Witam.

Pisze na tym forum ze względu na moją dośc doużą niewiedzę na temat Diety Masowej Oraz Cwiczen na nabranie Masy Ciala.
Chciał bym aby ktoś kto zna sie na Ukladaniu diety na mase Ułożył ją dla mnie za mnie :D.I jesli to mozliwe Trening jaki mogl bym wykonywac na poczatek w domu, bo jesli ta dieta da jakies efekty zaczne chodzic na silowie. Posiadam Taka sprezyne co sie rozciaga czy za plecami czy przed klatka piersiowa moze cos z tym zrobie.
Teraz jakies dane o mnie Bo dane to podstawa na ulozenie Diety.
Wzrost:178-180
Waga:61 Tragedia wiem -.-
Wiek:19
Ektomorfik - Jem dosyc duzo nie czesto tylko wtedy kiedy jestem glodny a nie tyje (mam ta przemiane po ojcu takze nie moja wina :unsure: )
Jem wszystko takze nie bedzie problemow ze cos mi nie smakuje. I chcialbym bez tych supli bo rozne dziwne rzeczy na ten temat slyszalem i chce sie obejsc bez nich :D.
Z góry dziekuje i przepraszam za wszystkie bledy Ortograficzne :>.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje Pomocy :>
nikt ci diety nie ulozy. masz tu przyklad diety. jak pasuje ok, jak nie napisz swoja i wtedy ktos ja skoryguje.
http://forum-kultury...ety-dla-ucznia/

co do silowni, zapisz sie juz teraz bo ten trening na ekspanderze duzo ci nie da.

TRENUJE BO LUBIE


oMARCINo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :33
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje Pomocy :>
Masz racje co do tych supli (mimo że nie są szkodliwe) bez nich też można zbudować masę. Jestem tego żywym dowodem. Ale oczywiście trzeba wytrwałości. Diety co prawda raczej nikt Ci nie ułoży ale kolega wyżej podał Ci link który ułatwi Ci ułożenie diety. Jest ona podstawą. A co do ćwiczeń to tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajdziesz na pewno coś dla siebie. Jest tu opisane wiele treningów ( nawet trening domatora który raczej Cie interesuje) oraz jak ćwiczyć poszczególne partie mięśni.
  • 0
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024