Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy z dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

poczatkuje19
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy z dieta
Witam
waze 72 kg przy wzroscie 175 cm, wiec jestem bardzo szczuplą osoba. Zaczynam cwiczyc na mase, mam juz ulozony plan cwiczen, lecz przydala by sie mi jescze dobra dieta. Cieżko mi jest cos znalezc dla mnie na forum. Problemem sa godziny od 8 rano do okolo 14 nie mam mozliwosci przygotowania sobie pozadnego posiłku. w tych godzinach jem zwykle kanapki ( jestem w pracy ). Mam 20 lat i mieszkam sam z dziewczyna wiec nie mam rowniez mozliwosci przyzadzenia wszystkiego co proponuja na forum. Nie wybrzydzam raczej lubie wszytsko. Prosiłbym o ulozenie dla mnie diety z uwzglednieniem godzin, oraz kosztów owych posiłków gdyz nie zarabiam duzo.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy z dieta
Za mało forum chyba przeglądnołeś, ze nie zlanazłeś niczego o ukłądaniu diety.
To ile zarabiasz, nie ma znaczenia. W moim przypadku, dieta wychodzi taniej, niż normalne jedzenie(chociażby z tego powodu, że pije wode, a nie ssoki, nograniczam chleb, cukeir, szynki itp) Do pracy bierzesz plastikowy pojemnik gdzie pakujesz 100g wczesniej ugotowanego ryżu, troche kurczaka, troche warzyw, a nie kanapeczki, serek wiejski czy jogurt też śmiało możesz brać.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy z dieta
dokładnie, śmiało możesz sobie przygotowywać posiłki w przeddzien pracy np wieczorem w pojemniku do lodowki i rano wyciagasz i bierzesz do pracy, ułóż sobie cos sensownego i daj do sprawdzenia, jedz dużo mięsa.

Użytkownik kodziro edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024