Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hi Tec PROTEIN 80


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

polan0330
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:192
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:103,5
  • Wyciskanie [kg]:??
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Hi Tec PROTEIN 80

Siema! Potrzebuje jakiś opinii oraz relacji po spożyciu tego białka. Bardzo byłbym wdzięczny

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-1000g-2,p.html


  • 0

GośćGuest_Triceps.pl_*

Guest_Triceps.pl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80

Siema! Potrzebuje jakiś opinii oraz relacji po spożyciu tego białka. Bardzo byłbym wdzięczny


Klienci generalnie chwalą (przynajmniej u nas) jeśli już się na nie decydują. Rozpuszczalność jest OK, za to smak nie powala na kolana zbytnio ;) Cenowo jest spoko. O gustach się nie dyskutuje ;]

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80
Bral ktos jeszcze to bialko?? Moze jakies opinie??
  • 0

Kondzi0
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80
Witam !
Aktualnie spożywam to białko.
Zakupiłem gdyż cena była zadowalająca i potrzebowałem białko + otrzymałem pewien gratis.
  • Smak:
Mam smak czekoladowy. Jeżeli coś to komuś mówi to ma troszkę podobny smak (z mlekiem) do czekoladowego MassXXL. Z wodą jest także do wypicia. Białko było zjadliwe u mnie przez ok. tydzień, teraz naprawdę muszę się zmusić aby to wypić.
Z tego co czytałem na jednym z forum, ma w sobie 50% ( lub więcej ) białka pozyskanego z pszenicy (nie jestem w 100% pewien) co widać gdy zamiesza się w shakerze ale o tym powiem w rozpuszczalności.
  • Rozpuszczalność:
Z wodą pozostają małe grudki oraz osad na dnie. Z mlekiem duża piana. Ogółem to najlepiej najpierw wlać trochę wody/mleka wsypać białko, wymieszać i dolać wody/mleka i nie ma ani zbyt dużej piany/osadu.
Niestety tak jak pisałem wyżej, przez zawartość białka z pszenicy, widać po wymieszaniu iż pojawia się drobny osad (takie jakby maluteńkie kawałki zmielonego zboża lub coś podobnego), który czujemy także jak pijemy owe białeczko.
  • Działanie:
Z moją dietą, gdzie przeważają węglowodany i czasem muszę uzupełnić jedzenie białeczkiem, ciągle tyje więc działanie widać. Nie miałem problemów z żołądkiem lub jakimiś cofnięciami typu beknięcia, pierdy.

Podsumowując...
Jeżeli mamy mało pieniążków, a chcemy dużo białka za małą cenę. No to OK.
Ale jeżeli najpierw stawiamy JAKOŚĆ a później CENĘ, to wyjątkowo odradzam. Osobiście kupiłem to białko pierwszy i ostatni raz
W skali szkolnej wystawiłbym temu produktowi ocenę dostateczną.

Dziękuję
P.S. Jeżeli ktoś bardzo chcę, mogę przesłać zdjęcia jak wygląda owe białko.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80
Czego można się spodziewać ? Koncentrat i białko pszenne ... Taka cena jaka jakość :(
Za 120-130 można wyczaić jakieś zdecydowanie lepsze składowo białko :D Trzeba szukać po sklepach , jakieś promo zawsze się trafi :D

Kondzi0
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80

Czego można się spodziewać ? Koncentrat i białko pszenne ... Taka cena jaka jakość :(
Za 120-130 można wyczaić jakieś zdecydowanie lepsze składowo białko :D Trzeba szukać po sklepach , jakieś promo zawsze się trafi :D

O właśnie "białko pszenne" tego szukałem dzięki :D
I tak popieram, lepiej dorzucić kilka złotych i mieć pewne, dobre białko.
Tak jak pisałem, wziąłem je tylko dlatego iż była promocja z eleganckim gratisem więc czemu nie.
  • 0

damon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:koszykówka, boks,
    Siłka w wolnych chwilach
    + odżywki za dnia
  • Staż [miesiące]:204
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Hi Tec PROTEIN 80
Nie jest zle te bialko. Jak sie ma nie za duzo floty to lepsze takie bialko niz nic. Ja dorzucilem do tego bialka kreatyne mono i efekty byly
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024