Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pompki, brzuszki i przysiady - przyniosą jakiś efekt?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

FEJL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pompki, brzuszki i przysiady - przyniosą jakiś efekt?
Witam.
Mam 15 lat, 57kg wagi i 168cm wzrostu.
Nie mam za dużo czasu na ćwiczenia i chciałem się zapytać czy jak będę wykonywał 5 razy w tygodniu lub codziennie, brzuszki, pompki i przysiady raz dziennie seriami (tyle ile dam radę) i jakieś podnoszenie hantli (głównie zależy mi na bicepsie i przedramieniu). Przyniesie to jakiś efekt? Nie spodziewam się, że po miesiącu ale chociaż po 4-5 uda mi się spalić trochę tłuszczu i wyrzeźbić mięśnie, oczywiście nie chodzi mi tu o "kaloryfer" czy nie wiadomo jaką klatę.
Do takich "treningów" dodam jeszcze raz w tygodniu basen i jak zrobi się cieplej to jakieś bieganie/rower.
Dodam jeszcze, że nie jestem gruby ale mięśnie w ogóle nie są u mnie widoczne i chciałbym to zmienić, oczywiście nie jem słodyczy.
Z góry dziękuję za pomoc:)
  • 0

box3r
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:filozofia bycia wielkim

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki, brzuszki i przysiady - przyniosą jakiś efekt?
Codziennie takie ćwiczenia dadzą ci na pewno siłę w tych tylko ćwiczeniach i kondycje mięśniową. Jeżeli chcesz nabrać trochę mięśni musisz dać mięśniom trochę odpocząć tak żeby miały kiedy rosnąć. Zredukuj ćwiczenia do 4x w tygodniu. Poza tym się nie przetrenujesz i nie zniechęcisz. Jeżeli chcesz trochę mięśni musisz co jakiś czas zwiększać obciążenie. Pompki,przysiady np z plecakiem itd. Jeżeli chcesz zgubić tłuszcz przede wszystkim ćwiczenia aerobowe. To tak w skrócie. powodzenia.
  • 0
Filozofia bycia wielkim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FEJL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki, brzuszki i przysiady - przyniosą jakiś efekt?
Wiem, że jest mnóstwo poradników dla początkujących, ale czy moglibyście mi dodać do tych standardowych ćwiczeń jakieś inne, lecz nie za dużo żebym też przybrał trochę na masie, chociaż do 60-62kg na początek?
Zależy mi żeby trening nie zajmował więcej niż 30 minut, ale niestety nie mam możliwości zakupu drążka i innego sprzętu, mam tylko hantle 4,5kg i 5,5kg.
Oczywiście bez żadnej diety.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024