Skocz do zawartości


Zdjęcie

Badania Serca i inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Badania Serca i inne
Witam czy ktoś z was robił tego typu badania np serca gdzie trzeba się zgłosić może to być ośrodek kardiologi np .
...

U mnie w mieście nie ma lekarzy sportowych a do zwykłego rodzinnego nie chce iść bo będzie chciał mnie zbyć i jak zawsze powie to ze odzywki są złe !
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne
rodzinny musi wypisać ci skierowanie na krew,mocz i badanie serca moga ci zrobic też w przychodni.
  • 0
Dołączona grafika

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne
W przychodni podstawowe badania ,krew, mocz, cukier, żelazo biochemia. Na podstawie skierowania po badaniu osłuchowym jeżeli śa jakieś niejasności robiony masz na miejscu elektroencefalogram czyli po prostu EKG.Z tym badaniem wracasz za kilka minut do lekarza który na podstawie zapisu albo uznaje że jest wszystko OK albo w przypadku wątpliwości wypisuje Ci skierowanie do poradni kardiologicznej. Tam ponawiają EKG, robią echo serca, test wysiłkowy i zakładają dobowego Holtera czyli aparat który mierzy Ci ciśnienei przez całą dobe. Z tym aparatem idziesz do domu i na drugi dzień wracasz. Odczytywany jest zapis dobowy na podstawie którego wraz z pozostałymi wynikami ustalana jest diagnoza.
  • 1

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne

W przychodni podstawowe badania ,krew, mocz, cukier, żelazo biochemia. Na podstawie skierowania po badaniu osłuchowym jeżeli śa jakieś niejasności robiony masz na miejscu elektroencefalogram czyli po prostu EKG.Z tym badaniem wracasz za kilka minut do lekarza który na podstawie zapisu albo uznaje że jest wszystko OK albo w przypadku wątpliwości wypisuje Ci skierowanie do poradni kardiologicznej. Tam ponawiają EKG, robią echo serca, test wysiłkowy i zakładają dobowego Holtera czyli aparat który mierzy Ci ciśnienei przez całą dobe. Z tym aparatem idziesz do domu i na drugi dzień wracasz. Odczytywany jest zapis dobowy na podstawie którego wraz z pozostałymi wynikami ustalana jest diagnoza.




Zrobiłem EKG i było wporządku jednak poprosiłem o skierowanie i je dostałem do kardiologa.
W rumowie z lekarzem zaczął mi opowiadać ze intensywny trening prowadzi do przerostu mięśnia sercowego odzywki również a dodatkowo można nabawić się nowotworu np jąder ! i co teraz mam polkę pełna supli i nie wiem czy zacząć ten cykl !

Użytkownik 13MC13 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne
Nie chce mi sie zagłebiać w medyczne rozważania ale nie wszystko co powiedział lekarz jest zgodne z prawdą. Głownymi przyczynami tzw przerostu mięśnia sercowego są; otyłość, nadciśnienie, zaburzenia endokrynologiczne. Wyczynowe uprawianie sportu połączone z suplementacją sterydową może mieć wpływ na przerost lewej komory ale proces ten nie do końca jest negatywny.Podsumowując; nie bardzo rozumiem po co Ci to skierowanie? Masz jakieś objawy które Cie niepokoją czy po prostu martwisz sie na zapas. Jeżeli chodzi o diagnostyke to przerost serca widoczny jest na zwykłym RTG i nie musisz robić innych specjalistycznych badań. Odnośnie raka jądra to jest to bzdura w którą nie wierz. Koks może doprowadzić do atrofii, ale nie ma udokumentowanych badń aby prowadził do raka jąder.Najnowsze badania wykazały że suplementacja testosteronem w przypadku andropauzy zmniejsza ryzyko raka prostaty. Napisz jakie masz te suplementy i co cie zanipokoiło skoro chcesz przeprowadzać badania kardiologiczne.
  • 1

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne

Nie chce mi sie zagłebiać w medyczne rozważania ale nie wszystko co powiedział lekarz jest zgodne z prawdą. Głownymi przyczynami tzw przerostu mięśnia sercowego są; otyłość, nadciśnienie, zaburzenia endokrynologiczne. Wyczynowe uprawianie sportu połączone z suplementacją sterydową może mieć wpływ na przerost lewej komory ale proces ten nie do końca jest negatywny.Podsumowując; nie bardzo rozumiem po co Ci to skierowanie? Masz jakieś objawy które Cie niepokoją czy po prostu martwisz sie na zapas. Jeżeli chodzi o diagnostyke to przerost serca widoczny jest na zwykłym RTG i nie musisz robić innych specjalistycznych badań. Odnośnie raka jądra to jest to bzdura w którą nie wierz. Koks może doprowadzić do atrofii, ale nie ma udokumentowanych badń aby prowadził do raka jąder.Najnowsze badania wykazały że suplementacja testosteronem w przypadku andropauzy zmniejsza ryzyko raka prostaty. Napisz jakie masz te suplementy i co cie zanipokoiło skoro chcesz przeprowadzać badania kardiologiczne.



Główne suple to shock i storm do tego dochodzą
Białko gainer BCAA glutamina Carbo.
Mam jeszcze mono hmb i Mstaka

teraz zaczołem cykl na Shocku i nerwy na ciele najczesciej w przeponie nie weim czym to moze byc spowodowane moze zaduzo mysle o tym i jestem przewrazliwiony.
Martwie sie na zapas ale wole isc i dowiedziec sie wszystkiego dokładnie.
Moje obawy spowodowane są tym ze mój swietej pamieci dziadek umarł w bardzo młodym wieku za zawał serca ;(
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne
Możesz śmiało brac. Co prawda shock i storm mogą delikatnie podwyższyć cisnienie, ale kup sobie czosnek w tabletkach, pij duzo wody i nic Ci nie będzie.Zaczynaj od małych ciezarów i wczuwaj sie w swój organizm. Myslałem że chodzi Ci o SAA. Na tych odżywakch możez śmiało jechac. Umikaj clenu i efy.Daj znać za jakis czas jak Ci idzie. Nie pękaj, kontroluj ciśnienie i trenuj. Pozdrawiam
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne

Możesz śmiało brac. Co prawda shock i storm mogą delikatnie podwyższyć cisnienie, ale kup sobie czosnek w tabletkach, pij duzo wody i nic Ci nie będzie.Zaczynaj od małych ciezarów i wczuwaj sie w swój organizm. Myslałem że chodzi Ci o SAA. Na tych odżywakch możez śmiało jechac. Umikaj clenu i efy.Daj znać za jakis czas jak Ci idzie. Nie pękaj, kontroluj ciśnienie i trenuj. Pozdrawiam



Ok dzieki a gdzie moge sie spotkac z cle.. ? i efy.. ??
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne
Miałem na myśli efedryne i clenbuterol stosowane w cyklach na spalanie tkanki tłuszczowej. Po te specyfiki nie sięgaj.Podnoszą ciśnienie, temperature i wpływają na prace serca.Unikaj kofeiny, termogeników i będzie dobrze.Pozdrawiam
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Badania Serca i inne

Miałem na myśli efedryne i clenbuterol stosowane w cyklach na spalanie tkanki tłuszczowej. Po te specyfiki nie sięgaj.Podnoszą ciśnienie, temperature i wpływają na prace serca.Unikaj kofeiny, termogeników i będzie dobrze.Pozdrawiam


okok dzięki wielki a jeszcze jedno czy w shocku i tych suplach które wymieniłem znajduje sie cos z tych rzeczy o których napisałeś typu efedryna ? ?

Użytkownik 13MC13 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024