Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

meister
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)
No co ty chcesz od chlopaka, przynajmniej normalnie wyglada. Jak wrzuca fotki to prosi o ocene a nie debilne komentarze jakiegos walonego karka, jakim pewno jestes Ty. Nie wiem czy wiesz, jesli juz o tym mowisz, ze dziewczynom juz dzis mniej sie podobaja takie tluste wielkie wieprze jakim Ty pewnie chcesz byc.
szkoda słow, co ty chcesz od chlopaka? tez kiedys tak wygladales co? zazdrość:)
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)
nie bede tolerował obraz i chamstwa na forum {SMILIES_PATH}/excl.gif ostrzeżenie {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

meister
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)
Sorry, ale kulturalnie prosilem tylko o uszanowanie pogladów i jakies porady, a ty od razu zaczales z tym psem wyscigowym itp itd. Nie mozesz po prostu pomoc w ulozeniu tego planu czy cos?
  • 0

GośćGuest_aktor3003_*

Guest_aktor3003_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)
2strongman2 - o co Ci chodzi ?? w jakim lutym ?? fajnie masz jak chodzisz w lutym bez koszulki ale jakbyś przeczytał wcześniejsze posty to może być dostrzegł, że chce to wyrzeźbić do wakacji a nie na luty !! poza tym nie chciałem głupich postów typu (to powodzenia itp. itd) tylko mieliście ocenić czy się nadaje takie ciało do rzeźbienia.

masz tu fotkę jak wyglądają moje plecy po treningu - oczywiście po naprężeniu {SMILIES_PATH}/tongue.gif hehe

Załączone pliki



meister
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)
imo chlopak ma ma troche ciała i jesli juz nie chce miec wiecej masy, tylko wyrzezbic to co ma, to chyba ma juz z czego.
Dobra, ja troche sczuplejszy od niego jestem {SMILIES_PATH}/tongue.gif ale czy od razu pies wyscigowy??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024