Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bisc
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening
Witam Wszytskich mam pytanie odnosnie mojego treningu
Ale na poczatek może opisze siebie mam 23 lata trenuje od 3 miesiecy.Mam 182 cm wzrostu i 88 kg wagi.
Trenuje codziennie od poniedziałku do piątku w wekend przerwa
Moj trening wyglada mniej wiecej tak ze zmianami w zaleznosci od dnia tygodnia:
zaczynam zawsze od 6 weidera jak że chce wyrzeźbić brzuch bo jest on troche gruby
Nastepnie Klata:wyciskanie sztangi na ławeczce proste 3-4 sere po 12 powtórzeń 50 kg(czuje ze spokojnie moglbym wiecej ale narazie nie posiadam wiecej ale zamierzam dokupic dwa krązki 10 kg)
Potem znowu 6 widera
Nastepnie biceps podnoszenie sztangi także 3-4 serie 35 kg
i na zakonczenie znowu 6 weidera
Wtorek:
na poczatek 6 weidera
barki wyciskanie sztangi za głowa do góry (mam nadziejej ze wiecie oco chodzi) 3-4 serie po 10 powtórzeń 35 kg
6 weidera
plecy podnoszenie sztangi przy nachyleniu i podciaganie jej do klatki piersiowej(tutaj tez mam nadziejje ze wiecie oco chodzi)3-4 serie po 12 razy 40 kg
6 weidera
sroda
6 weidera
triceps wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3-4 serie po 12 powtorzeń 50 kg
6weidera
przedramie uginanie sztangi w dłoniach 3-4 seri 10 powtórzen 25 kg
Do tego zamowilem na allegro kreatyne,hmb,tribullon
Diety jednak jakos ecjalnie nie stosuje oprocz tego ze jem troche mniej i nie jem słodkiego.
Musze przyznac ze po tym 3 miesiacach nie widze duzej rozncy oprocz bicepsów któr wzrosły mi o 3 cm i obecnie wynosza 38 cm w obwodzie.Poza tym przybyła mi siła podnosze nawet do 2 x wiecej niz na poczatku oraz wytrzymałosc treningowa (brak zakwasów po treningu).Prosiłbym o ocene treningu oraz ewentualne korekty.Chciałbym trenowac na mase i wyrzezbic ta która mam.I oczywisce chce trenowac codziennie ponieważ lubie chodzic na siłownie i trenowac ale przez małe efekty w rzeźbie zaczynam byc troche zniechecony.Dziekuje za odpowiedź i Pozdrawiam
  • 0

LuckyOne
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Kino
    Foto i Photo;)
    Playstation 3;)
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:184

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
W tematach podwieszonych masz gotowe plany, poczytaj i ewentualnie wybierz któryś z nich. Ten Twój jest conajmniej dziwny;)
A6W rób o innej porze niż trening siłowy, albo nawet bezpośrednio przed, ale nie w trakcie.
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Masz stanowczo za mało ćwiczeń :wub: Poczytaj podwieszone tematy tam masz fajne treningi :ice:
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024