Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
-Płeć - Mężczyzna

-Wiek - 20 lat

-Waga - 100kg

-Wzrost - 180cm

-Co chcesz osiągnąć - Chcę narazie spalić tłuszcz i wyrzeźbić ciało. Jak tego dokonam to wezmę się za powiększanie mięśni :D

-Staż - Gdy miałem koło 16 lat ćwiczyłem z pół roku

-Inna Aktywność/Sporty - Czasami biegam ale teraz coraz rzadziej :D

-Dostęp do siłowni/sprzętu - Otóż posiadam ławeczkę z wyciągiem, a do tego zestaw gryfów ( gryf prosty 180cm gryf lekko łamany 120cm i 2 małe po 35cm) i obciążenie 116kg, a także wyciąg.

-Aktualna/planowana dieta - Jem około 1000 kcal dziennie ale teraz razem z treningiem chce to zmienić. Odchudzam się już 40 dni, ważę tak jak pisałem wcześniej 100kg a ważyłem 120kg :smierc:

-Przeciwwskazania Medyczne - brak

Jeśli ktoś potrafi mi pomóc z ułożeniem dobrego treningu i diety do tego to będę bardzo wdzięczny :D
A jakby ktoś potrzebował jakiś informacji to pytać ja odpowiem :D


Pisałem już na paru forach mam nadzieję że na tym ludzie odpisują :D)


  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
skoro w 40 dni schudles juz 20 kg, to moze teraz bys przystopowal na jakis czas z ekstremalnym odchudzaniem?? i jak mozesz napsiz jak ci sie to udalo osiagnac ok?

p.s sam schudlem duzo az sie wysuszylem i teraz chce sucha mase nabrac i nei jest za latwo... wiec moze najpierw przerob ile sie da na miesnei a potem sie "wytnij";>

TRENUJE BO LUBIE


Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
20 kg zrzucić to bardzo dobry wynik,po takiej nadwadze nie jest łatwa sprawą wyrzeźbić się i wyglądać jak kulturysta pewnie twoja genetyka też ci zbytnio na to nie pozwala,proponował bym wrzuć foty do oceny.Wtedy łatwiej określic co powinienes robić i czego sie złapac pzdr
  • 0
Dołączona grafika

czart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:to co kręci
  • Staż [miesiące]:120+
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :47
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:91
  • Przysiad [kg]:180
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:210
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

-Płeć - Mężczyzna

-Wiek - 20 lat

-Waga - 100kg

-Wzrost - 180cm

-Co chcesz osiągnąć - Chcę narazie spalić tłuszcz i wyrzeźbić ciało. Jak tego dokonam to wezmę się za powiększanie mięśni :D

-Staż - Gdy miałem koło 16 lat ćwiczyłem z pół roku

-Inna Aktywność/Sporty - Czasami biegam ale teraz coraz rzadziej :D

-Dostęp do siłowni/sprzętu - Otóż posiadam ławeczkę z wyciągiem, a do tego zestaw gryfów ( gryf prosty 180cm gryf lekko łamany 120cm i 2 małe po 35cm) i obciążenie 116kg, a także wyciąg.

-Aktualna/planowana dieta - Jem około 1000 kcal dziennie ale teraz razem z treningiem chce to zmienić. Odchudzam się już 40 dni, ważę tak jak pisałem wcześniej 100kg a ważyłem 120kg :smierc:

-Przeciwwskazania Medyczne - brak

Jeśli ktoś potrafi mi pomóc z ułożeniem dobrego treningu i diety do tego to będę bardzo wdzięczny :D
A jakby ktoś potrzebował jakiś informacji to pytać ja odpowiem :D


Pisałem już na paru forach mam nadzieję że na tym ludzie odpisują :D)



hi
medycznie rzecz biorac-schudles 20 kg w 40 dni - czyli ok 0,5kg dziennie-DOSYć - przy twoim wzroscie 100kg to dobra masa-teraz
powinienes zaczac zamieniac tkanke - czyli tak jak kolega poprzednio napisal- starc sie zamienic to co masz w miesien - przy tym i tak jesli bedziesz mial dobry rozpis i diete - spadniesz jescze min 5-8 kg ale w ciagu 6-8 tyg a poprawa sylwetki i tkanki miesnia bedzie widoczna
przy diecie 1000kcal nic nie zdzialasz bo jest to za mala ilosc zeby moc w maire intensywnie cwiczyc i budowac miesien - owszem jest taki program
ktory pozwala na diecie 1200kcal robic intensywny trening nawet ze sporymi obciazeniami ale nie rzy twoim stazu
moja sugestia
dieta na poziomie 2000kcalw dni trenigu silowego - 1500 przy areobowym, trening silowy obwodowy przez 4 tyg po 3 x / tydz+ areobowy
, potem rozpis na 7 tyg w cyklu czterodniowym przy diecie 2200kcal-waga nie powinna spadac drastycznie-zaczniesz zmieniac obwody
- z dieta moze byc problem ale sa preparaty klasy MPR-poczytaj - np OLIMP PERFECT BODY - zastepuja posilki -do dwu w ciagu dnia
a jednoczesnie dostarczaja sporo bialka
twoj organizm musi zastopowac ze spadkiem wagi w takim tempie bo poza tym ze bedzie mniej na wadze to tluszcyk niestety zostanie
a mozesz nabawic sie rozstepow,i tzw wygladu spuszczonego materaca
po pierwszym cyklu 7 dniowym - kolejny cykl na poprawe gestosci miesnia ...a potem to juz wg uznania
jesli chcesz moge cos pomoc w treningu i diecie ale dopiero po weekendzie - jakcos to pisz na prv
pzdr
  • 0
veni,vidi,vici
czart

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
Powiem wam szczerze że na różnych forach pisałem tą samą treść i tylko tutaj mi w ogóle ktoś odpisał :D Dziękuje wam :D No to zabieram się na odpowiadanie wam :D

skoro w 40 dni schudles juz 20 kg, to moze teraz bys przystopowal na jakis czas z ekstremalnym odchudzaniem?? i jak mozesz napsiz jak ci sie to udalo osiagnac ok?


Jak mi się to udało? Otóż pewnego dnia postanowiłem zmienić swoje życie na lepsze, postanowiłem że dłużej z takim grubasem nie wytrzymam :D No i się wziąłem za siebie.
Zacząłem biegać, próbowałem trochę pływać to na basenie to nad jeziorami, jeździłem na rowerze i ograniczyłem jedzenie do około 800kcal.

powinienes zaczac zamieniac tkanke - czyli tak jak kolega poprzednio napisal- starc sie zamienic to co masz w miesien - przy tym i tak jesli bedziesz mial dobry rozpis i diete - spadniesz jescze min 5-8 kg ale w ciagu 6-8 tyg a poprawa sylwetki i tkanki miesnia bedzie widoczna


W tym sęk jakie te ćwiczenia i jaką dietę dobrać :D Znasz się na tym na tyle dobrze żeby mi coś doradzić? :D

proponował bym wrzuć foty do oceny.Wtedy łatwiej określic co powinienes robić i czego sie złapac pzdr


Tylko się nie przestrasz kolego :D Zdjęcie z wakacji gdzie miałem 108kg :D Może to wam pomoże coś wymyślić :D

Dołączona grafika

Pozdrawiam wszystkich :D
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
no kawał grubaska he he wrzuć jeszcze obecne po redukcji.
  • 0
Dołączona grafika

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

Powiem wam szczerze że na różnych forach pisałem tą samą treść i tylko tutaj mi w ogóle ktoś odpisał :D Dziękuje wam :D No to zabieram się na odpowiadanie wam :D



Jak mi się to udało? Otóż pewnego dnia postanowiłem zmienić swoje życie na lepsze, postanowiłem że dłużej z takim grubasem nie wytrzymam :D No i się wziąłem za siebie.
Zacząłem biegać, próbowałem trochę pływać to na basenie to nad jeziorami, jeździłem na rowerze i ograniczyłem jedzenie do około 800kcal.



W tym sęk jakie te ćwiczenia i jaką dietę dobrać :D Znasz się na tym na tyle dobrze żeby mi coś doradzić? :D



Tylko się nie przestrasz kolego :D Zdjęcie z wakacji gdzie miałem 108kg :D Może to wam pomoże coś wymyślić :D

Dołączona grafika

Pozdrawiam wszystkich :D


  • 0
Dołączona grafika

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
Powiem ci że akurat to forum i ludzie ,którzy tu sa zasługują na duży plus,rzadko kto i który post pozostaje bez odzewu gnani są tylko sezonowcy ze swoimi bramowymi bredniami,na niektórych forach wiara jest bardzo wscipska i dobrze nie napiszesz zarza cię zjadą np kif strasznie tam wiare jadą same buraki:)
  • 0
Dołączona grafika

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
Rozpisz przykładową dietę ja ja poprawie, trenować możesz splitem które jest w podpiętych tematach lub w mojej sygnaturze.
Wal pytanie śmiało w tym temacie ja Ci odpowiem.
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
1. Sory nie bardzo jeszcze znam określenia :D Co to jest split na czym polega? To jest ogólnorozwojówka?
2. Jeśli tak to tam są rozpisane 4 możliwości treningu który byś mi polecił? Ewentualnie gdybyś polecił to pozmienialibyśmy niektóre ćwiczenia bo np drążka do podciągania w domu nie mam :D
3. Odnośnie diety to jestem zupełnie zielony nawet nie wiedziałbym od czego zacząć :D Może jakieś pytania zadasz pomocnicze ja ci odpowiem i będziesz mógł mnie wtedy ukierunkować na jakąś dietę :D

Gdzieś znalazłem taki trening ogólnorozwojowy ale wydaje mi się że jest zbyt ubogi :D

-Przysiady 3s
-Wiosłowanie 2s
-Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3s
-MC 2s
-Wyciskanie na barki 2s
-Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2s
-Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 2s
-Wspięcia na palce z hantlami 2s
-Brzuch

Zakres powtórzeń 12-15


Szczerze powiedziawszy myślałem nad czymś bardziej rozbudowanym :D Ale zdaje się na was, na pewno lepiej wiecie co i jak i mi pomożecie :D Pzdr
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
1.Jak nie miałeś styczności z siłownią to trening ogólnorozwojowy na początek.
3.Co do diety to poczytaj tematy podpięte w dziale dieta i wrzuć jakąś ja poprawie
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

1.Jak nie miałeś styczności z siłownią to trening ogólnorozwojowy na początek.


Miałem styczność ćwiczyłem parę miesięcy z kumplem ale to było z 2 lata temu gdzieś :D
Robiliśmy rozpiętki, różne ćwiczenia na biceps, triceps, kaptury, różne na barki. Naprawdę dużo tego było ale ale to on ustalał trening dlatego sam jestem teraz bezradny. Podobał mi się taki męczący tryb treningu i za taki chyba od razu chciałbym się wziąść co by czuć że ćwiczę :D

Ps Czytałem co to jest split :D To jest łączenie jednego dnia 2 partii mięśni tak?

Możesz mnie poprowadzić do konkretnego tematu gdzie jest jakiś ładny split rozpisany? A i jeszcze jedno co jest lepsze Split czy FBW? :D Pzdr
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
Narazie nie zaczynaj splitem, poćwicz sobie ogólnorozwojówką przez półtora miesiąca żeby przyzwyczaić mięśnie i nabrać trochę techniki.
Musisz pamiętać też o treningu cardio 3 razy w tygodniu.
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

Narazie nie zaczynaj splitem, poćwicz sobie ogólnorozwojówką przez półtora miesiąca żeby przyzwyczaić mięśnie i nabrać trochę techniki.
Musisz pamiętać też o treningu cardio 3 razy w tygodniu.

Możesz mi powiedzieć co to jest trening cardio? :D
Którą ogólnorozwojówkę mógłbyś mi polecić?
Ps Bardzo dziękuję że mi pomagasz :D
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
http://forum-kultury...olnorozwojowka/
Trening cardio to aeroby czyli bieganie,pływanie, sporty walki ogólnie mówiąc wysiłek tlenowy.
Musisz przynajmniej 3 razy w tygodniu biegać po 30-45 minut albo robić krótsze a bardziej intensywne biegi interwałowe lub to i to połączyć w jedną całość.Nie zapomnij o dobrym obuwi do biegania :D
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

http://forum-kulturystyka.pl/topic/4506-plan-ogolnorozwojowka/


Tu są 4 pomożesz mi wybrać? :D Wszystkie są dobre? Może któreś lepsze czy coś :D

A co do biegania to bardzo chętnie mam nadzieję że znajdę czas :D Gorsze jest to że za bardzo nie mam gdzie biegać ale coś się wymyśli :D

Z góry dziękuję za odpowiedź :D Pzdr
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


r0cq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Chałupa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Elektronika, matematyka, siłownia :) w tej kolejności :]
  • Staż [miesiące]:Nie wiem :P
  • Wzrost [cm]:188cm
  • Biceps [cm] :Za mały
  • Klatka piersiowa [cm]:nie mierzyłem dawno
  • Wyciskanie [kg]:Seria ~100kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:oszczędzam kręgosłup
  • Waga [kg]:rośnie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
Siemka, ja też z przyjemnością pomogę :D
Co do treningu podanego przez KAM jest najlepszy na początek siłki lub też powrócenia do niej. Trening sobie wybierz jeden z tych czterech który najbardziej Ci odpowiada :D

Pozdrawiam, i mam nadzieję że zabawisz tu na długo :D
  • 0
Pomogłem? zapodaj plusika(+) w prawym dolnym rogu :)

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

Siemka, ja też z przyjemnością pomogę :D
Co do treningu podanego przez KAM jest najlepszy na początek siłki lub też powrócenia do niej. Trening sobie wybierz jeden z tych czterech który najbardziej Ci odpowiada :D

Pozdrawiam, i mam nadzieję że zabawisz tu na długo :D

Zabawie na bardzo długo bądźcie pewni :D Powiem wam szczerze że społeczność tego forum jest najlepsza z możliwych w tej dziedzinie :D Dowiedziałem się tego co chciałem i jestem zadowolony :D

A właśnie mam jeszcze parę pytanek :D

1. Kiedy biegać czy w dni wolne kiedy nie trenuje, czy np po treningu, czy przed? :D
2. Lepiej biegać czy jeździć na rowerze? :D I czy można sobie przeplatać raz bieganie raz jazda na rowerze?
3. Apropos tych 4 wersji ćwiczenia ogólnorozwojego to wiem że wszystkie są dobre ale powiedzcie mi w których jest najciężej? :D A i wytłumaczcie mi "skłony dzień dobry?" gdzieś to widziałem :D

No to owocnego wypowiadania :D I przyjemnej nocki :D

Edit:

A i jeszcze bym zapomniał :D Powiedzcie mi czy po miesiącu ogólnorozwojówki pomożecie mi dobrać ćwiczenia pod rzeźbę? Czy już powoli może w czasie tej ogólnorozwojówki iść w kierunku rzeźby?
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta

1. Kiedy biegać czy w dni wolne kiedy nie trenuje, czy np po treningu, czy przed? :D
2. Lepiej biegać czy jeździć na rowerze? :D I czy można sobie przeplatać raz bieganie raz jazda na rowerze?
3. Apropos tych 4 wersji ćwiczenia ogólnorozwojego to wiem że wszystkie są dobre ale powiedzcie mi w których jest najciężej? :D A i wytłumaczcie mi "skłony dzień dobry?" gdzieś to widziałem :D

No to owocnego wypowiadania :D I przyjemnej nocki :D

Edit:

A i jeszcze bym zapomniał :D Powiedzcie mi czy po miesiącu ogólnorozwojówki pomożecie mi dobrać ćwiczenia pod rzeźbę? Czy już powoli może w czasie tej ogólnorozwojówki iść w kierunku rzeźby?


1.Najlepiej biegaj w dni wolne od treningu siłowego wtedy organizm lepiej się zregeneruje i będzie mniej przeciążony :D
2.Zdecydowanie bieganie spala więcej tłuszczu, jeżeli jazda na rowerze miała być efektywna to musiała by być to jazda intensywna np.normalna jazda z niskim tętnem i kilkaset metrów przyspieszeń.
3.Tu nie chodzi który jest najcięższy, ale musisz zacząć od lżejszego treningu aby mięśnie się przyzwyczaiły i musisz nabrać techniki.
Katować się będziesz na splicie.
Żeby robić rzeźbę musisz rozwinąć trochę masy mięśniowej a to zadanie na dłuższy okres czasu :D
  • 0

Arkito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
14
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moja Mariczka :*
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:99
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :) + dieta
No to chyba się zdecydowałem na 4 trening ogólnorozwojowy :D Tylko jeśli możecie mi wyjaśnić pare ćwiczeń to będę wdzięczny :D

A więc :

IV :D
Przez pierwsze 2 tyg. zaleca się wykonywanie po 1 serii rozgrzewkowej (ok. 20 powtórzeń) i po 1 serii właściwej (10-12 powtórzeń). W kolejnych tygodniach zwiększamy nieco ilość wykonywanych serii, np. tygodnie 2-4, 1 seria rozgrzewkowa i 2 serie właściwe, tygodnie 4-6, 1 seria rozgrzewkowa i 3 serie właściwe. W przypadku dużych partii, podczas wykonywania 2-giego ćwiczenia nie powinniśmy przekraczać 2-óch serii. Należy też pamiętać, aby przed przystąpieniem do treningu porządnie się rozgrzać.

poniedzialek
1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej
2. Rozpiętki na ławce płaskiej
3. Przysiad ze sztanga na barkach
4. Wspięcia na palce
5. Wiosłowanie sztangą
6. Skłony tułowia ?dzieńdobry?
7. Wyciskanie sztangi z przed głowy
8. Uginanie ramion ze sztangą
9. Francuskie wyciskanie sztangi
10. Brzuch

Środa

1. Przysiad ze sztangą na barkach
2. Wspięcia na palce
3. Wyciskanie hantli płasko
4. Rozpiętki na skosie dodatnim
5. Wiosłowanie sztangielką
6. Wiosłowanie sztangą
7. Wyciskanie sztangi zza głowy
8. Uginanie ramion ze sztangielkami, uchwyt młotkowy
9. Prostowanie ramienia ze sztangielką
10. Brzuch

Piątek

1. Wykroki ze sztangą na barkach
2. Wspięcia na palce
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Przenoszenie hantlą
5. Wiosłowanie sztangą
6. Skłony tułowia ?dzieńdobry?
7. Unoszenie ramion ze sztangielkami
8. Uginanie ramion ze sztangielkami o kolano
9. Francuskie wyciskanie sztangielki w siadzie
10. Brzuch


Napisze wam tutaj z jakimi mam problem :D :

Poniedziałek

1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej - skosnej dodatniej czy ujemnej? I ile stopni?
6. Skłony tułowia ?dzieńdobry? - tego to w ogóle nie ogarniam :D

Środa

4. Rozpiętki na skosie dodatnim - ile stopni?
9. Prostowanie ramienia ze sztangielką - tego nie rozumiem :D

Piątek

4. Przenoszenie hantlą - tego to nawet nie wiem czy wy wiecie :D
7. Unoszenie ramion ze sztangielkami - nie bardzo się orientuje gdzie mam je unosić :D


Wam doświadczonym pewnie nie sprawi problemu rozszyfrowanie moich wątpliwości co do wykonania zaznaczonych wyżej ćwiczeń, a mi bardzo się przyda pomoc bo od jutra zaczynam :D

A i tak przy okazji ciężar dobierać tak żebym ledwo kończył ostatnią serię czy trochę lżej?
Pzdr
  • 0

Pomogłem? Daj Plusika będę wdzięczny :) >




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024