Skocz do zawartości


Zdjęcie

siłownia a dieta dukana/biąłkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

wolfxxx
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

siłownia a dieta dukana/biąłkowa
Witam serdecznie jestem na diecie dukana, jest to bardzo wydajna dieta na bazie białka.
Żywie się głownie odtłuszczonym nabiałem rybami i piersiami z kurczaka.
Dieta dostarcza spore dawki biąłka do organizmu każe pic spora dawki wody itd.
Moj styl żywienia nie męczy mnie aczkolwiek podobno nie powinno sie cwiczyć siłowo na tej diecie.
Chce poćwiczy bo mam świadomość że sie to białko marnuje. co o tym myślicie jesli nie powinno to może jakiś typ treningu jednak mogę uprawiać.
Zależy mi na wyrobieniu sylwetki ogolnie wyportowanej i podniesieniu siły.
pozdrawima
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a dieta dukana/biąłkowa
Dodaj trochę węglowodanów i możesz jechać :!:
  • 0

 

 


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a dieta dukana/biąłkowa
Dieta bez białka to jest dieta na to aby schudnąć i przy takiej diecie nie powinno się ćwiczyć gdyż nie masz energii na trening, węglowodany są konieczne aby ćwiczyć na siłowni, jeśli stosujesz tą dietę to zrób tak w każdy dzień treningowy przed 30-60 przed siłownią dodaj do posiłku węglowodany złożone np. ryż i tak samo po treningu do posiłku dodaj węglowodany. Stosowanie tej diety jest bardzo skuteczne, przy tej diecie naprawdę szybko się chudnie ale ja bym jednak jadł chociaż tu 100-150g węglowodanów dziennie.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wolfxxx
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a dieta dukana/biąłkowa
Myślałem np o bananach... co wy na to
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a dieta dukana/biąłkowa

Myślałem np o bananach... co wy na to

Daj lepiej ryż dwa razy po 50g prze i po treningu.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


czart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:to co kręci
  • Staż [miesiące]:120+
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :47
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:91
  • Przysiad [kg]:180
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:210
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a dieta dukana/biąłkowa

Witam serdecznie jestem na diecie dukana, jest to bardzo wydajna dieta na bazie białka.
Żywie się głownie odtłuszczonym nabiałem rybami i piersiami z kurczaka.
Dieta dostarcza spore dawki biąłka do organizmu każe pic spora dawki wody itd.
Moj styl żywienia nie męczy mnie aczkolwiek podobno nie powinno sie cwiczyć siłowo na tej diecie.
Chce poćwiczy bo mam świadomość że sie to białko marnuje. co o tym myślicie jesli nie powinno to może jakiś typ treningu jednak mogę uprawiać.
Zależy mi na wyrobieniu sylwetki ogolnie wyportowanej i podniesieniu siły.
pozdrawima


widac kolego ze nie do konca odrobiles lekcje
owa dieta opiera sie na badaniach ktore udowodnily jedno- ze organizm ludzki jest w stanie wykorzytsywac zapasy energetyczne oraganizmu
przez max 14 dni ( dlatego nie wolno etapu I tej diety stosowac dluzej niz 10 dni)-w tym czasie splasz rezerwy ( tluszcz) i dlatego spadasz z wagi
ale -zauwaz ze nastepny etap jest juz miksem ( bialko + warzywa ) itd - nie dostarczajac organizmowi wegli zlozonych nei masz paliwa na trening
bialko jest budulcem a nei cudownym eliksirem na wszystko
druga wazna rzecz - ta dieta WALI PO WATROBIE GORZEJ JAK NAJGORSZY MIETEK podawany przez 12 tyg
watroba jest tak obciazna przerobem ilosci spozywanego bialka ze trnasaminazy i inne enzymy watrobowe nei nadazaja ze swoim dzialaniem a watroba z ich produkcja-dlatego nei poleca sie jej w czasie rekonwalescencji, cukrzykom,i innym pacjentom
po trzecie efekt jojo jest blyskawiczny jesli nie przeprowadzisz jej do konca ( wszystkich etapow) - dla mnie jest ona sensowna dla dziewczynek, lub Pań ktore chca przed sezonem zrzucic 2-4 kg tlusczyku przed wysjciem na plaze
zakaldajac ze dolozysz nawet nieco wegli do diety w dni treningu a potem bedziesz chcial dorzucic jakiego supla to watroba twoj amoze tego nei przetrzyamc bez uszczerbku
jesli czujesz sie na tej diecie Ok to spox dzialaj sobie dalej i koncz etapy ale nie podejmuj cwiczen an silce - doloz lepiej lekki trening areobowy
chcesz cwiczyc na silce - to zmodyfikuj ja tak
w kazdy dzien doloz do bialka ktore spozywasz wegle w ilosci 50-150 gr - zalezy od intensywnosci treningu
w dni wolne od cwiczen stosuj etap drugi diety
zagwarntuej ci to na 100% ze nei obciazysz wątroby,bedziesz mial energie do treningu, a waga powninna si eustabilizowac po 4-6
tyg takich posilkow - moze nie bedzies zspadal w oczach ale zaczniesz zamienaic to co jest zbedne w miesien a nie "wyrzucac w bloto"
i zapamietaj sobei jedno ze ta dieta cudowna narzuca ci styl i okres zywienia na czas praktycznie neiskonczony-im wiecej zrzucisz kg tym bardziej wydluzasz kolejen etapy a co za tym idzie pomalutku wykanczasz organizm i tracisz sile....
ale to tylko moja sugestia
pzdr
  • 0
veni,vidi,vici
czart



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024