Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wytrzymałość- Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Mephis18
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wytrzymałość- Trening
Mam kilka pytań odnośnie treningu na wytrzymałość ale najpierw trochę danych o mnie
18lat
72kg
176cm
Plan:

Poniedziałek:
Klatka + triceps po 3 serie 15 powtórzeń

Wtorek:
Bieganie

Środa:
Barki+Brzuch po 3 serie 15 powtórzeń

Czwartek:
Rower lub pływanie

Piątek:
Plecy+Biceps też po 3 serie 15 powtórzeń

Nie mam rozpisanej dokładnej diety
Pochłaniam węglowodany(najczęściej kluseczki,ryż z rożnymi rzeczami) przed treningiem i białka po treningu(zawsze domowy koktajl białkowy,do tego jakas pierś z kurczaka,miska bobu,orzeszki ziemne itp)
w Weekendy piję i imprezuje

I w tym momencie pojawiają się pytania do was (tylko zaawansowanych)
1.Proszę o komentarze i ewentualne poprawki treningu, "diety", moim celem nie jest zyskanie masy czy rzeźby lecz zwiększenie wytrzymałości
2.Czy taki trening w ogóle ma sens jeżeli pije w weekendy i czasem na tyg ? jak narazie z efektow jestem zadowolony a z imprez nie zrezygnuje bo w końcu mam wakacje;)
3.Ostatnio kumpel z siłowni polecił mi trening "na zmiane" działa to tak: jedna seria na klatke potem seria na triceps, następnie znowu klatka itp...
co o tym myślicie ??
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wytrzymałość- Trening

Mam kilka pytań odnośnie treningu na wytrzymałość ale najpierw trochę danych o mnie
18lat
72kg
176cm
Plan:

Poniedziałek:
Klatka + triceps po 3 serie 15 powtórzeń

Wtorek:
Bieganie

Środa:
Barki+Brzuch po 3 serie 15 powtórzeń

Czwartek:
Rower lub pływanie

Piątek:
Plecy+Biceps też po 3 serie 15 powtórzeń

Nie mam rozpisanej dokładnej diety
Pochłaniam węglowodany(najczęściej kluseczki,ryż z rożnymi rzeczami) przed treningiem i białka po treningu(zawsze domowy koktajl białkowy,do tego jakas pierś z kurczaka,miska bobu,orzeszki ziemne itp)
w Weekendy piję i imprezuje

I w tym momencie pojawiają się pytania do was (tylko zaawansowanych)
1.Proszę o komentarze i ewentualne poprawki treningu, "diety", moim celem nie jest zyskanie masy czy rzeźby lecz zwiększenie wytrzymałości
2.Czy taki trening w ogóle ma sens jeżeli pije w weekendy i czasem na tyg ? jak narazie z efektow jestem zadowolony a z imprez nie zrezygnuje bo w końcu mam wakacje;)
3.Ostatnio kumpel z siłowni polecił mi trening "na zmiane" działa to tak: jedna seria na klatke potem seria na triceps, następnie znowu klatka itp...
co o tym myślicie ??




Celem jest tylko wytrzymalosc? to najlepiej sprawdzi sie tu rowerek, bieganie, worek treningowy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024