Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy trening MT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy trening MT
Chciałbym się dowiedzieć drodzy forumowicze jak mniej więcej będzie wyglądał mój pierwszy trening MT :?: Wybieram się na niego w maju i chce wiedzieć czego się spodziewać. Głównie chodzi mi o to czy na początku będę się uczył teorii itp :?: Z góry wielkie dzięki za wypowiedzi :!:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
Zalezy jak w twoim miescie wygladaja treningi :) moj pierwszy trening wygladal tak:
1 godz 15 min trwa trening to z tego ok 25 min rozgrzewka i ok 35min cwiczenie technik i kombinacji (haki,sierpy,proste) i sparingi wtedy na liscie bo malo osob mialo rekawice :) przez ok 15 :) pozniej oklaski, uklon i do szatni :wink: :) Pozdro i powodzenia :!:
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT

Chciałbym się dowiedzieć drodzy forumowicze jak mniej więcej będzie wyglądał mój pierwszy trening MT :?: Wybieram się na niego w maju i chce wiedzieć czego się spodziewać. Głównie chodzi mi o to czy na początku będę się uczył teorii itp :?: Z góry wielkie dzięki za wypowiedzi :!:


proponuje zabrac ze soba zeszyt i cos do pisania :lol: :wink:
bedziesz cwiczyl z grupa techniki. zapewne kombinacje prostych i lowkicki
  • 0

budo_deniz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT

Chciałbym się dowiedzieć drodzy forumowicze jak mniej więcej będzie wyglądał mój pierwszy trening MT :?: Wybieram się na niego w maju i chce wiedzieć czego się spodziewać. Głównie chodzi mi o to czy na początku będę się uczył teorii itp :?: Z góry wielkie dzięki za wypowiedzi :!:


OK, to ja Ci powiem co jest u mnie na treningach.
Na pierwszych zajeciach uczysz sie poruszac 'po trojkacie', przod-tyl, trzymac garde, poruszac dlonmi podczas przemieszczania.
Troche moze wydawac sie nudne, ale bez opanowania tych elementow dalej trening nie ma sensu.

deniZ
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
To chyba zależy na jakim etapie jest grupa... Bo ty przychodzisz teraz, ale treningi twojej grupy zaczęły się jakiś czas temu?
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
Tak, ta grupa jest mieszana i co jakiś czas dochodzi ktoś nowy. Dzięki za odpowiedzi :-)
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
To faktycznie zależy od tego co grupa robi, może przejdź się na trening zobaczyc jak to wyglada. Nie musisz wtedy cwiczyc.
Pewnie bedziecie mieli na początku jakąś rozgrzewkę, rozciąganie, później jakieś proste techniki, porobicie coś w parach i... siłówka (w ogromnym skrócie). Powodzenia :wink:

Ps. Ale sprzęt już masz? Bo to ważne...
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
W sprzęt się już zaopatrzyłem. Wiem, że początki będę miał trudne, ale się nie poddam :wink: :)
  • 0

budo_dzika
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŁDZ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy trening MT
na pierwszym treningu pokaza ci co to wogole jest muay thai i jak wygladaja treningi w klubie w ktorym chcesz trenowac
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024