Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobór suplementów pod pracę i trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Karool88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dobór suplementów pod pracę i trening
Witam, mam dość ubogą wiedzę co do jakości suplementów dlatego zakładam nowy temat aby nabyć więcej informacji od starszych stażem kolegów, obecnie pracuję w dość rannych godzinach bowiem wstaję przed godzinną 5 i nie dam rady zjeść na śniadanie nic wartościowego ponieważ nie wepchne w siebie pełnego wartościowego posiłku więc takie moje pytanie czy mogę czymś to zastąpić moja obecna dieta wygląda mniej więcej jak poniżej, od czasu do czasu zastępuje pewne składniki innymi
1 posiłek i tutaj jest o czym wspomniałem wyżej, czy mógłbym np dac białko w proszku wraz z orzechami i serek wiejski, jajka nie zjem, jeśli nie to co innego doradzicie
2 posiłek makaron z sosem śmietanowym z brokułami, ser i kurczak
Siłownia
3 posiłek ryż z kurczakiem i warzywo
Tutaj znowu jest powrót do pracy na 4 godziny
4 posiłek ryż z kurczakiem/rybą warzywa na patelnię
Trening sztuki walki
5 posiłek twaróg z oliwą

Jak widzicie dzień jest dość intensywny także prosiłbym o pomoc z tym białkiem, oraz z resztą suplementów jeśli są takowe wskazane, miałem przerwę pół roku nad siłownią, wcześniej ćwiczyłem rok czasu, obecnie miesiąc czasu na sucho, czekam na odzew, z góry dziękuję za wszystkie rady.
  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór suplementów pod pracę i trening

Na 1 posiłek byś mógł sobie może onlet zrobić - do tego płatki owsiane, jakieś orzechy lub wiórki kokosowe

 

Jesli chodzi o odżywkę białkową to wybór jest duży - zależy jaki masz budżet


  • 0

TKWM


Karool88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór suplementów pod pracę i trening
Nie bardzo rano mam cza na robienie jedzenia i pytanie czy mogę wrzucać jakąś odżywkę plus jakiś gotowy posiłek typu orzechy czy inne, plus ewentualnie potrzebuję w ciągu dnia jakiś innych typu bcaa czy jest to wydawanie pieniędzy na marne, proszę osobę kompetentną o radę.

Użytkownik Karool88 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobór suplementów pod pracę i trening

Osobiście nie rezygnowałbym ze śniadania. Omlet/owsianka z owocami lub orzechami albo serek wiejski z jakimiś dodatkami będą lepsze niż syntetyczne suplementy gdyż stanowią naturalne paliwo dla naszego organizmu. Ponadto są dłużej trawione co powoduje, że uczucie sytości trwa przez większą ilość czasu.

 

Jeżeli jednak naprawdę nie masz opcji zjedzenia śniadania polecam odżywkę typu Gainer (węgle+niewielka ilosć białka) lub Bulk (węgle + białko w proporcji 50:50).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024