Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziadek Krzysiek - zerknijcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

czorcia7
  • Ekspert
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 4
122
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Chełmno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, fitness, tróbój siłowy, odżywianie i zdrowy styl zycia :-)

Napisano Ponad rok temu

Dziadek Krzysiek - zerknijcie

Witam,

Dosyć dawno nic nie wstawiałem - czas trochę odświeżyć profil
Wiek już zacny się robi ale duchem ciągle nastolatek :dude:

Ostatni rok ciężki był - trochę sobie z nowotworkiem złośliwym walczę (2 operacje, jakieś przerzuty, radiojody itp itd.) ale 'tanio skóry nie sprzedam" :furious:

Zerknijcie i skomentujcie (kulturystyka to tylko dodatek do karate, triatlonu itp.) więc proszę bez przesadnej szydery - taka delikatniejsza może być


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam serdecznie
:dude:

 


  • 0
Zawody siłowe dla młodzieży: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mocni na Facebooku: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziadek Krzysiek - zerknijcie

Zważywszy na fakt, że kulturystyka nie jest Twoim głównym uprawianym sportem i że miałeś problemy zdrowotne z nowotworem złośliwym sylwetka jest moim zdaniem całkiem fajna.

Widać sporo włożonej pracy, bardzo dobrze rozwinięte ramiona i klatka, barki nieco gorzej ale też jakoś specjalnie nie odstają od reszty.

Pozostaje mi tylko życzyć Ci powrotu do pełnego zdrowia i tego, żeby zdrowie pozwalało trenować aż do późnej starości.

Ile lat stażu treningowego ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024