Trenuję na domowej siłowni. Proszę o szczerą ocenę efektów rocznej pracy. Przepraszam za jakość zdjęć ale lepszych nie mam
Jacek[attachment=9815:METAMORFOZA 2017_18.jpg]
Napisano Ponad rok temu
Trenuję na domowej siłowni. Proszę o szczerą ocenę efektów rocznej pracy. Przepraszam za jakość zdjęć ale lepszych nie mam
Jacek[attachment=9815:METAMORFOZA 2017_18.jpg]
Napisano Ponad rok temu
Postęp widać, na pewno na + ale słabej jakości foto do tego w różnych pozycjach ![]()
Napisano Ponad rok temu
Trenuję na domowej siłowni. Proszę o szczerą ocenę efektów rocznej pracy. Przepraszam za jakość zdjęć ale lepszych nie mam
Na pewno lepsza sylwetka niż była rok temu, ale pamiętaj, że satysfakcjonującą sylwetkę buduje się w minimum 2 - 3 lata.
Napisano Ponad rok temu
Na pewno lepsza sylwetka niż była rok temu, ale pamiętaj, że satysfakcjonującą sylwetkę buduje się w minimum 2 - 3 lata.
Dzięki za wpis, do satysfakcji jeszcze mi daleko i nie zamierzam na tym poprzestać. Wiem że to praca na lata a ja jestem na początku drogi
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
wybieramy sportowca roku 2008Głosujcie na Pudziana!!!!!!!!! |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
ostatni w tym roku |
GALERIA BRONI |
|
|
||
ostatni trening roku |
Inne sporty |
|
|
||
Szczęśliwego Nowego Roku 2009 |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Prokuratura: Przekroczył granice obrony |
WALKA NOŻEM, BROŃ |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu