Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na redukcji......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

maximos
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na redukcji......

Witam czy podczas redukcji można przeprowadzić trening tylko siłowy a w dzień następny nie treningowy same aeroby np interwał ? bo po przeprowadzonym intensywnym treningu na siłowni nie mam juz siły na cardio ?


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcji......

Witaj

Moim zdaniem od treningu dużo nie zależy. Bardziej dieta jest tu na pierwszym miejscu - jeśli chodzi o redukcję. Pamiętaj, by trening (oraz dietę) dostosować pod siebie. :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


maximos
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcji......
Dieta wiadome dopieta na ostatni guzik
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcji......

W takim razie wszystko sobie dopracuj pod siebie, jak Ci pasuje :) Pamiętaj tylko o tym, że jak jest zbyt dużo to też efektów zbytnio nie będzie --> nie przesadzaj. Skoro dieta jest dopięta na ostatni guzik to dużo Ci nie potrzeba(tak samo jak każdemu w czasie redukowania). 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


TPS2020
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport - Siłownia- Kajakarstwo
  • Staż [miesiące]:134
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcji......

Jeżeli uważasz, że dieta jest dopięta na ostatni guzik to dlaczego pytasz o możliwość przeniesienia części treningu? Jeżeli masz w ciągu dnia zaplanowany trening skłądający się z treningu siłowego + kardio to odpowiednio pod ten trening masz zapewne ułożoną dietę pod względem zapotrzebowania kalorycznego?  Pewnie masz w taki dzień większą ilośc węglowodanów do spożycia, żebyś nie chodził głodny ? 


  • 0

Lista najlepszych trenerów personalnych w Szczecinie -> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcji......

Witam czy podczas redukcji można przeprowadzić trening tylko siłowy a w dzień następny nie treningowy same aeroby np interwał ? bo po przeprowadzonym intensywnym treningu na siłowni nie mam juz siły na cardio ?

Najkorzystniej jest robić trening aerobowy w dni wolne od treningu siłowego, mniej korzystnie jest robić trening aerobowy po treningu siłowym, a najgorzej jest jak ktoś robi trening aerobowy przed treningiem siłowym (mam tu na myśli trening aerobowy dłuższy niż 5 - 10 minut w ramach rozgrzewki).


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024