Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrzucić piwny brzuch i przytyć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

masseur
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zrzucić piwny brzuch i przytyć

Cześć. Mam 180cm wzrostu i ważę 64 kg. Generalnie jestem szczupły, ale trochę odstaje mi mięsień piwny. Chciałbym przytyć (docelowo tak do 72-75kg), ale jednocześnie zrzucić brzuch. I teraz pytanie, czy lepiej będzie najpierw zrzucić brzucha, po czym zabrać się za masę i skończyć redukcją, czy od razu robić masę i potem redukcję?


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucić piwny brzuch i przytyć
Na początku odzywiaja się normalnie odrzuc wszystkie fast foody zajmij się odpowiednio treningiem a jako u początkującego będziesz jednocześnie tracił tłuszcz i nabieral masy mięśniowej
Zwieksz ilość białka w diecie a ogranicz węglowodany...
A w niedługim czasie zobaczysz pozytywne efekty treningu
Ps przy Twojm wzroście i wadze masz sporą niedowage
  • 2

masseur
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucić piwny brzuch i przytyć

Dzięki za radę. ;)


Użytkownik masseur edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucić piwny brzuch i przytyć

Twoim celem nie jest zrzucić piwny brzuch i "PRZYTYĆ", tylko zrzucić piwny brzuch i rozbudować masę mięśniową (przypakować).

W końcu PRZYTYĆ, to sobie może ktoś kto prowadzi siedzący tryb życia i w dodatku bardzo niezdrowo się odżywia - taka osoba przytyje ale w tkankę tłuszczową, a przecież nie o takie "przytycie" Ci chodzi.

Przy wzroście 180 cm powinieneś ważyć minimum 75 - 80 kg, a solidna męska sylwetka przy wzroście 180 cm zaczyna się od 90 kg i to przy umiarkowanym lub niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Najlepszą rzeczą jest to, że w związku z tym, że zaczynasz trenować siłowo spadek poziomu tkanki tłuszczowej i wzrost poziomu masy mięśniowej powinny następować równocześnie, tzw. rekompozycja sylwetki.

Zjawisko to zachodzi albo u osób, które nigdy nie trenowały siłowo, albo u osób, które wracają po dłuższej przerwie od treningów siłowych.

Tak więc zdrowo się odżywiaj wg. tych wskazówek, które napisał Ci Haroldek48, do tego trenuj siłowo, dużo śpij, a efekty wkrótce się pojawią.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

MarcixM
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucić piwny brzuch i przytyć

Jeśli macie problemy z układem pokarmowym koniecznie zgłoście się na usg jamy brzusznej – [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].


  • 0

Agagg2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrzucić piwny brzuch i przytyć

Pierwszy etap - zrzucenie brzucha i nabranie jakiejkolwiek kondycji (bo podejrzewam, że jej nie masz), potem możesz dopiero zacząć dietę i ćwiczenia na ukształtowanie sylwetki.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024