Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch i talia- duzy problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
A jakie są ćwiczenia na dolną część brzucha tyle żeby można je robić w domu bez żadnego sprzętu.Mam górną część wyrzeźbioną i to jest bardzo dziwne bo dolną nie i to jest mój problem.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
bez sprzętu - unoszenie nóg w leżeniu, bardzo dokładnie trzeba wykonywac
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
cze strongbart zadalem ci pytanko i jakbys mogl mi jeszce odpwoedziec odnosnie tego trenigu?? :) sorki ze ci tak truje ale poprostu chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o towjej opioni na temat mojego terninbgu :D czemu uwazasz ze powinnienem odjac kilka cwiczen??oczywiscie nie neguje tego co mowisz bo z tego co widze to masz tu bardzo duzo i madrych postow! :D chcialbym sie dowiedziec jeszce kilku madrych zeczy od ciebie?? :D doceniam to co piszesz na forum....jak bys mogl udzielic mi glebszej informacji na temat tego co odrzuciles z mojego treningu..:Dok bardzo mi na tym zalezy.....z gory dzieki :D

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
Na masę wykonuje się 3-4 ćwiczenia po 3-4 serie, zamęczył bys klatke tym treningiem a co za tym idzie zahamowal przyrosty. Ćwiczenie izolowane powinno byc jedno i 2 podstawowe - i oczywiscie zakładam ze trening klatki odbywa sie 1 raz w tygodniu
  • 0
Pozdrawiam Strong

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
a zapomnialem dodac że jest za mało cwiczen na triceps daj jeszcze jedno
co do treningu to najoptymalniej zeby trwal on okolo60-80minut góra przy tej intensywności w organiźmie zwieksza sie poziom bardzo anabolicznego hormonu - testosteronu, przy wysilkach trwających więcej poziom testosteronu opada
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
toroche to zmienilem i wyglada to tak:
-wyciskanie sztangielek leżac
-wyciskanie sztangi na lawce skosnej[glowa w dol]:D
-przenoszenie sztangielka za glowe lezac
-francuskie wyciskanie
.....no i to wsio ale zywykle wyciskanie sztangi na ławce tez robie.tylko ze w inny dzien :? co myslisz terz o tym :?: a jakie cwiczenie mozna by dodac na tricepsa jeszce myslales o jakim konkretnym:?:dzieki za odpoweidz ale jak juz wspomnialem to jeszcze cie musze pomeczyc :D bo chcialbym sie dokladnie upewnic wszystkiego :) aha i wtym przypadku trenig klatki odbywal by sie dwa razy w tygodniu z odstepem 3 dni odpoczynku :? a ten drugi trening na klatke wygladal by tak:

-wyciskanie sztangi leżac
-wyciskanie sztangilelek na lawce skosnej [glowa do gory]
-butterfly
-biceps na sztandze prostej
-biceps chantlami

no i to chyba wszystko moze byc soporo bledow ale jak bys mogl
:D

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
Albo wiesz co Strong bart moze to i jest lekkie zatrowanie ci zycia ale ja ci napisze wszystkie cwiczenia jakie mam zamiar wykonywac w moim tygodniowym planie treningowym[i dodam ze trenuje trzey razy w tygodniu] takze jak moglbys to jakos mi schludnie ulozyc to bym sie bardzo cieszyl [dodam rownierz ze niechcialbym odrzywac zadnego z cwiczen] :P

-podnoszenie sztangielka do boku tlowia w opadzie
-sciaganie dlugiego drazka wyciagu do karku
-wyciskanie sztangilelek siedzac
-unoiszenie przedramion ze sztangielkami bokiem w gore stojac
-wyciskanie sztangi lezac
-wyciskanie sztangielek na lawce lezac
-wyciskanie sztangilek na lawce skosnej[glowa do gory]
-wyciskanie sztangi na lawce skosnej [glowa w dol]
-butterfly
-przenoszenie sztangielka za glowe lezac
-francuskie wyciskanie
-biceps na sztandze prostej
-biceps chantelki
-unoszenie barkow w gore stoja [w rekach sztanga] :P

no i tu wychodzi 15cwiczen czyli ok 5 na dzien :P
bardzo cie prosze jakbys mogl to zerknij na to i dobierz mi jakis plan z tego nie wyrzycajac rzadnego cwiczenia [no chyba ze jakies wyzucisz a inne za to wstawisz] :D
z gory dzieki :D

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
klatke i inne partie ćwiczy sie raz w tygodniu!

trening zrób tak jak ja Ci napisalem, njawyzej daj skos w dół zamiast plaskiego i na triceps daj pompki na poręczach
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
czyli tak jak napisales na poczatku bedzie ok!! :) jezeli tak to dobrze zastosuje sie do twoich wskazowek :) ale mam jeszce male pytanko rowniez odnosnie treningu :? poradziles mi abym wykonywal tyle cwiczen a nie wiecej to ok :D ale kiedy np inni robia takie cwiczenia jak rozpietki,i dajmy na to wyciskanie sztangi lezac uchwyt waski :?: czy to zalezy od starzu cwiczen czy porpsotu wiecej cwiczen niz ty napisales nie zaleca sie rozbic w jeden dzien a duze partie miesniowe mozna tez trenowac tylko raz na tydzien :)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch i talia- duzy problem
ilosc cwiczen zalezy od stazu treningowego i wydolnosci organizmu, najlepiej trenowac kazdą parte(masa) raz w tygodniu (są wyjątki ale oni muszą sami umiec odczyac ile potrzebuje treningu jego organizm)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024