Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test sprawnościowy

początkujący

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Eraaagon
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Test sprawnościowy

Witam wszystkich!

 

Potrzebuje pomocy w przygotowaniu do testu sprawnościowego. Obecnie kilka kilogramów za dużo i brak aktywności fizycznej, poza kilkoma - kilkunastoma kilometrami spaceru codziennie (taka praca). Teraz dieta i ćwiczenia - wiadomo. Tylko jak?

Jest ktoś w stanie mi pomóc z planem treningowym albo może polecić jakiś już gotowy? Dodam że nie chodzi tutaj tylko o siłę ale też sprawność i szybkość. Wiem, że to nie łatwa droga ale jest cel, jest motywacja tylko pomysłu brak.

 

Wzrost: 183 cm

Waga: 93 kg

Wiek 23 lata

Cele to: 1 km w czasie około 4:20-4:30

             10x10 wahadło około 35 s

              rzut piłką lekarską 2 kg około 12-13 m

              pompki około 30 w pełnym zakresie bez przerwy

              brzuszki około 50 w 2 minuty

Dla wielu z Was to pewnie rozgrzewka przed prawdziwym treningiem ale dla mnie jak na razie Mount Everest. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdro!


Użytkownik Eraaagon edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test sprawnościowy

Przygotowujesz się do wojska, na żołnierza zawodowego ?

Pamiętaj, że Maciej Sulikowski będący od wielu lat zawodowym żołnierzem twierdzi, że aby naprawdę dobrze przygotować się na żołnierza zawodowego należy poświęcić od 6 do 18 miesięcy na trening siłowy, wytrzymałościowy, sprawnościowy, etc.

Wszystko zależy z jakiego poziomu się startuje.

 

W prywatnej wiadomości podeślę Ci linka jak przygotować się do testów sprawnościowych do wojska czy ogólnie służb mundurowych.

Za chwilę w górnym rogu strony tego forum powinieneś po prawej stronie znaleźć czerwoną kopertę - kliknij i odczytaj wiadomość.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: początkujący

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024