Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testosteron - jak długo można brać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Testosteron - jak długo można brać?

Wiek 40 lat. Testosteron calkowity = 570ng/dl, Testosteron wolny = 9,15pg/ml.

Jakie są bezpieczne dawki maksymalne testa solo (omka z apteki) aby brać długo i bez problemu się odblokować? Osoba ćwicząca 4x siłownia, 4x bieganie.

 

Pozdrawiam


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Po co Ci bieganie aż 4x w tygodniu ? Jesteś biegaczem ?

Nie wiem czy wiesz, ale jeśli ktoś ma zbyt dużo aktywności aerobowych w tygodniu, to...obniża mu się poziom testosteronu.

Dlatego jeśli jesteś w stanie biec 30 - 40 minut non stop w tempie conajmniej 12 - 13 km/h , to zamień wykonywane 4x w tygodniu aeroby na INTERWAŁY VO2max.wykonywane 2x w tygodniu w dni wolne od siłowni.

Interwały VO2max nie tylko nie obniżą testosteronu, ale mogą go nawet podnieść.

Jeśli to nie wystarczy aby podnieść testosteron, to wszelkie kroki zmierzające do jego podniesienia podejmuj tylko i wyłącznie pod okiem lekarza specjalisty.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Blok bardziej zależy od środka jak i długości brania, a nie jego dawki. Tak czy inaczej po paru tygodniach na omce będziesz całkowicie zablokowany. Po samym testosteronie nie powinno być większego problemu z pct, jednak pamiętaj że nikt Ci gwarancji nie da, że w Twoim przypadku uda się powrót do normy w 100%.

Pamiętaj też o hcg stale lub cyklicznie.

 

Na debiut 250-500mg/week powinno być ok jeśli chodzi o doping.


  • 1

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Dzięki, a jak i czym się po tym odblokować? Czy SARM-y się przydadzą?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Ile chcesz ciągnąć? Jak będziesz dawał hcg?

Sarmy odpuść tymbardziej przy pct, one same w sobie robią burdel w hormonach. Jak już to proviron możesz dorzucić na początek odbloku dla polepszenia samopoczucia, ograniczenia spadków i ogólnie złego wpływu kiepskiego stosunku androgenów do estrogenów.


  • 0

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Ciągnę od stycznia 250mg omki aptecznej raz w tygodniu. Teraz przeszedłem od 2 tyg. po 125mg. HCG biłem 5000j po 8 tyg. Teraz bije drugie 5000j oczywiście w dawkach dzielonych. Chcę polecieć do końca sierpnia potem odblok. Nie wiem co mam zgromadzic na odblok i w jaki sposób to zrobić. Dawki nie są duże i nie ma środków niebezpiecznych więc wydaje mi sie że problemu nie będę miał. 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

na koniec hcg 10000jm w dawkach dzielonych i 5-6 tyg na clomidzie, warto także dorzucić tamox, opcjonalnie możesz dać proviron od ostatniej iniekcji do 3 tygodnia sermów;

 

ogólnie ten "cykl" to coś w stylu htz miało być?

Dawka 125mg omo tygodniowo w sumie za mało na doping, minimum te 250 by miało sens, a jeszcze lepiej 500, jeśli masz ciągnąć 125mg/week lepiej teraz już zrób odblok bo to z deczka nie ma sensu


  • 0

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Tak to miało być tylko dla lepszego samopoczucia i lepszych treningów. 

Aż tak długo trzeba na Clomidzie?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Więc może pomyśl o htz, jeśli u Ciebie test przed kuracją leżał.

Ponad pół roku to bardzo długo więc i blok mocny dlatego nie ma co żałować cloma. Ile dokładnie będziesz musiał ciągnąć to pokażą badania, pod koniec cloma zrób badania lh, fsh, teścia, estro. Przed wejściem na clom progesteron i prolaktyna (jeśli te 2 hormony będą nie tak przed wejściem na clom trzeba je unormować).

 

Wiesz mniejwięcej jak to w czasie ma wyglądać kiedy co, czy Ci dokładnie rozpisać? Tylko jeszcze napisz czy provi i nolva będzie, ewentualnie jedno z dwóch.


  • 0

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Rozpisz jak możesz. Nolva bedzie, clom i HCG


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Więc po kolei

HCG 10000jm rozbite na 1250jm c2d (zaczynasz tak by ostatni strzał wyszedł 17-18dnia po ostatniej omce)

clom 5 tygodni 50mg cd (zaczynasz 2-3dni po ostatnim hcg)

nolva 6tygodni 20mg cd (zaczynasz z clomem)

 

Tak by to wyglądało, pamiętaj jeszcze o badaniach. Prolaktyna+progesteron robisz przed hcg. Lh, fsh, testosteron całkowity i estradiol w ostatnim tygodniu cloma.

 

No i ogólnie powodzenia w dojściu do siebie, oby wszystko poszło jak z płatka ;)


  • 0

mtwicio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

Dziękuję. Podam wyniki badań to co mi napisałeś. 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Testosteron - jak długo można brać?

No ale t badania w odpowiednim czasie. Bo prolaktyne i progesteron w razie czego trzeba uporządkować przed samym odblokiem, a lh,fsh, testosteron i estro ich poziom będzie świadczył o tym czy już jesteś odblokowany czy jeszcze przeciągnąć sermy ;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024