Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kamilosx77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna

Witam trenuję już 1,5 tyg planem treningowym FBW dostępnym na tej stronie 

wiek: 16

waga: 64

wzrost: 178-179cm

Plan treningowy: http://www.fabrykasi...uxoCFwUQAvD_BwE

wykonuję plan treningowy nr1.

Chciałbym sobie kupić oto tą kreatynę: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ale nie wiem ile kapsułek brać dziennie kiedy itd. i przez jaki czas brać kreatynę. Niby tam piszę porcja to 5 tabletek ale nw ile dziennie itp. Proszę o odpowiedź. 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Na kreatynę  jest  stanowczo  za wcześnie  raz  że  jesteś  za młody  a dwa  ze  zbyt  krótki  staż  na siłowni 

Zakup  sobie  lepiej  dobrej jakości  witaminy  i minerały 


Użytkownik Haroldek48 edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

kamilosx77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Na kreatynę  jest  stanowczo  za wcześnie  raz  że  jesteś  za młody  a dwa  ze  zbyt  krótki  staż  na siłowni 

Zakup  sobie  lepiej  dobrej jakości  witaminy  i minerały 

czy ja wiem czy za młody moi koledzy w moim wieku biorą kreatyne jak i o rok-dwa starsi. 


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Trenujesz dopiero półtora tygodnia - potrenuj jeszcze minimum 6 miesięcy i dopiero ewentualnie bierz się za kreatynę.

Aby stosować kreatynę trzeba mieć skończone minimum 16, a najlepiej 18 lat i minimum 6 miesięcy stażu treningowego z dobrą dietą, dobrym treningiem i dobrą regeneracją.

Poza tym nawet jeśli minie pół roku treningów, to i tak lepiej poczekać jeszcze trochę aż pojawi się pierwszy poważniejszy zastój masowy, czy siłowy.

Tu nawet nie chodzi o to czy jesteś za młody czy nie tylko o to, że jeśli teraz kiedy zacząłeś dopiero ćwiczyć i bardzo łatwo o efekty zastosowałbyś kreatynę, to co będziesz brał za 6 miesięcy jeśli wtedy pojawi się zastój ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna

Tu nawet nie chodzi o to czy jesteś za młody czy nie tylko o to, że jeśli teraz kiedy zacząłeś dopiero ćwiczyć i bardzo łatwo o efekty zastosowałbyś kreatynę, to co będziesz brał za 6 miesięcy jeśli wtedy pojawi się zastój ?

 

I to jest klucz całej sprawy :)! Nie wiek, a staż treningowy odgrywa tutaj najistotniejszą rolę. Przez te 1,5 tygodnia ćwiczeń to mogę jedynie założyć, że nie odczułeś nawet solidnej pompy czy prawdziwych domsów :). Powoli, na suplementy przychodzi pora lecz póki co korzystaj ile wlezie z faktu iż jesteś początkujący, a efekty pojawiają się jak na przysłowiowych drożdżach :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024