Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Witam bo wstaje do pracy o 4.30 i zaczynam ćwiczyć czy dobrze jest zjeść płatki owsiane z mlekiem bakaliami orzechami słonecznikiem itp tak z samego rana i zaczynam brać kreatynę a pisze żeby naczczo czy można wypić kreatynę a zachwile tom owsiankę potem mam przerwę o 10 i np ryż z tuńczykiem.? Potem o 13 ryż z kurczakiem i brokułami potem niewiem 16 kasza znów z kurczakiem o 17.30 trening po treningu
Kreatyna odżywka białkowa z jogurtem i bannem potem przed snem właśnie nie wiem znów owsianka z dodatkami?proszę o pomoc ćwiczyłam kiedyś ale bez diety czy to będzie dobre
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Nie do końca wszystko rozumiem, ale postaram się pomóc jak tylko potrafię :)

 

1) Owsianka na mleku z bakaliami i orzechami/słonecznikiem jest jak najbardziej dobra na śniadanie.

2) Między posiłkiem, a treningiem powinieneś mieć przynajmniej 1 godzinę przerwy by organizm mógł spokojnie wszystko przetrawić. Węglowodany z płątków dodadzą energii do ćwiczeń:).

3) Kreatynę zażyj ok. 30 min przed treningiem.

4) Ryż z tuńczykiem jak najbardziej ok, pamiętaj o warzywach i jakichś tłuszczach np. oliwka albo pestki dyni lub wspomniany wcześniej słonecznik.

5) Przed snem zjedz twaróg np. z gorzką czekoladą i suszonymi owocami albo kanapki z wędzonym łososiem :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Nie do końca wszystko rozumiem, ale postaram się pomóc jak tylko potrafię :)
 
1) Owsianka na mleku z bakaliami i orzechami/słonecznikiem jest jak najbardziej dobra na śniadanie.
2) Między posiłkiem, a treningiem powinieneś mieć przynajmniej 1 godzinę przerwy by organizm mógł spokojnie wszystko przetrawić. Węglowodany z płątków dodadzą energii do ćwiczeń:).
3) Kreatynę zażyj ok. 30 min przed treningiem.
4) Ryż z tuńczykiem jak najbardziej ok, pamiętaj o warzywach i jakichś tłuszczach np. oliwka albo pestki dyni lub wspomniany wcześniej słonecznik.
5) Przed snem zjedz twaróg np. z gorzką czekoladą i suszonymi owocami albo kanapki z wędzonym łososiem :)


  • 0

Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Aha dzięki tylko ja jem tom owsianke o 4.30 rano a potem przerwę mam o 10 czy np o 8 mam wypić jakoś odżywkę albo np jakiś serek ?a pisze żeby po treningu brać kreatynę a znasz się na koksacb bo zamiesiac chce wskoczyć na bombę znasz się co toster pripionat mlus metka?
  • 0

Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
I czymam sobie kupić aminokwasy bca?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

I czymam sobie kupić aminokwasy bca?

Tak szczerze mówiąc to aminokwasy typu BCAA są okej, wydaje mi się, że trenujący na każdym poziomie stażu może się nimi wspomagać :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc


Aha dzięki tylko ja jem tom owsianke o 4.30 rano a potem przerwę mam o 10 czy np o 8 mam wypić jakoś odżywkę albo np jakiś serek ?a pisze żeby po treningu brać kreatynę a znasz się na koksacb bo zamiesiac chce wskoczyć na bombę znasz się co toster pripionat mlus metka?

 

Skoro owsianka wjeżdża jako pierwszy posiłek i to przed treningiem, to logicznie po treningu pasowałoby coś zjeść :). Może to być serek wiejski z owocami i gorzką czekoladą albo odżywka białkowa + owoc i orzechy. Kreatynę wypij tuż po zakończonym treningu, ale z drugiej strony najważniejsze by po prostu utrzymywać jej stałą suplementację (tzn. stosować ją codziennie. Niekoniecznie na czczo). Co do "koksów", niestety to wykracza poza moje kompetencje gdyż nie stosuję takowych środków :) Odsyłam do działu STERYDY I PROHORMONY gdzie możesz założyć wątek z nurtującymi Cię kwestiami.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Skoro owsianka wjeżdża jako pierwszy posiłek i to przed treningiem, to logicznie po treningu pasowałoby coś zjeść :). Może to być serek wiejski z owocami i gorzką czekoladą albo odżywka białkowa + owoc i orzechy. Kreatynę wypij tuż po zakończonym treningu, ale z drugiej strony najważniejsze by po prostu utrzymywać jej stałą suplementację (tzn. stosować ją codziennie. Niekoniecznie na czczo). Co do "koksów", niestety to wykracza poza moje kompetencje gdyż nie stosuję takowych środków :) Odsyłam do działu STERYDY I PROHORMONY gdzie możesz założyć wątek z nurtującymi Cię kwestiami.


  • 0

Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Ok dziękuję jeszcze czy może być taki plan pon klatka triceps wtorek plecy biceps środa wolne czwartek barki pt nogi sob ndz wolne
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Ok dziękuję jeszcze czy może być taki plan pon klatka triceps wtorek plecy biceps środa wolne czwartek barki pt nogi sob ndz wolne

 

Podział partii jest ok choć osobiście podzieliłbym to tak:

 

PON - KP+Triceps

WT - Nogi

ŚR - Wolne
CZW - Plecy + Biceps

PT - Barki

 

Dlaczego zdecydowałeś się na trening dzielony? Nie myślałem o planie kompleksowym?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Jaki to jest plan kompleksowy ...... czy wogule 4 dni w tygodniu starczy żeby mieć dobre efekty...?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Complex czyli jakiś obwodowy typu ACT albo FBW. Jeśli jesteś początkujący to nawet 3 dni starczy by mieć efekty :)
Oczywiście jeśli wszystko będzie robione z głową
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Jaki to jest plan kompleksowy ...... czy wogule 4 dni w tygodniu starczy żeby mieć dobre efekty...?

 

Jak wspomniała znajoma, trening kompleksowy jest systemem obejmującym całe ciało w trakcie jednej jednostki treningowej. Co do ilości dni, na samym początku nawet 3 dni przyniosą efekty. Pamiętaj, że rezultat jest wypadkową kilku kwestii - diety, treningu i regeneracji!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Kokos32
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Ok dzięki za info pozdrawiam jeszcze pytanko odrazę po treningu kreatynę odżywkę białkowa i np po 30 40 minnp ryż z tuńczykiem czy później czy wcześniej zjeść
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc
Dlaczego chcesz już od razu kreatynę?
Tak ogólnie jaki masz cel, bo już mi się zapomniało..
Czytaj --->http://www.fabrykasi...sowanie-obecnie
Odżywkę to możesz śmiało, nie jest tak mocna jak kreatyna.
Ogólnie co do posiłku po treningu mówi się, by go zjeść maksymalnie 1h po zakończonym treningu.
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat owsiakow proszę o pomoc

Ok dzięki za info pozdrawiam jeszcze pytanko odrazę po treningu kreatynę odżywkę białkowa i np po 30 40 minnp ryż z tuńczykiem czy później czy wcześniej zjeść

 

Proponowałbym najpierw przyjąć porcję kreatyny, później zjeść wspomniany ryż z tuńczykiem, a na samym końcu np. późnym wieczorem wypić sobie szejka z odżywką białkową :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024